ضد حال از این بدتر نمیشه!!!(طنز)

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترجواني از مکزيک براي يک مأموريت اداري چندماهه به آرژانتين منتقل شد. پس از دوماه، نامه اي از نامزد مکزيکي خود دريافت مي کند به اين مضمون:
لوراي عزيز، متأسفانه ديگر نمي توانم به اين رابطه از راه دور ادامه بدهم و بايد بگويم که دراين مدت ده بار به توخيانت کرده ام !!! ومي دانم که نه تو و نه من شايسته اين وضع نيستيم. من را ببخش و عکسي که به تو داده بودم برايم پس بفرست
باعشق : روبرت
دخترجوان رنجيـده خاطرازرفتارمرد، ازهمه همکاران ودوستانش مي خواهدکه عکسي ازنامزد، برادر، پسرعمو، پسردايي ... خودشان به اوقرض بدهند وهمه آن عکس ها راکه کلی بودند باعکس روبرت، نامزد بي وفايش، دريک پاکت گذاشته وهمراه با يادداشتي برايش پست مي کند، به اين مضمون:
روبرت عزيز، مراببخش، اما هر چه فکر کردم قيافه تو را به ياد نياوردم، لطفاً عکس خودت راازميان عکسهاي توي پاکت جداکن وبقيه رابه من برگردان:biggrin:

همکلاسی1368

عضو جدید
کلی عاشق یکی از هم دانشگاهیام شده بودم و چند ترم باهاش هم کلاس بودم و فکر میکردم اونم همین احساس رو نسبت به من داره
یه روز بالاخره خواهرم اومد دانشگاه تا صحبت های مقدماتی رو بکنیم و ادرس خونه و...
تا گفت که قصد خیرو از این حرفا....
همکلاسیم با لبخند گفتش من از ترم یک متاهل بودم یعنی مهدی آقا نمیدونسته!!!!!! و کلی به من خندیدش:surprised:
دوست داشتم زمین دهن وا کنه و اون لحظه غیب شم
هنوز هم که هنوزه همکلاسیم هر وقت منو میبینه میزنه زیر خنده!!!!:cry:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلی عاشق یکی از هم دانشگاهیام شده بودم و چند ترم باهاش هم کلاس بودم و فکر میکردم اونم همین احساس رو نسبت به من داره
یه روز بالاخره خواهرم اومد دانشگاه تا صحبت های مقدماتی رو بکنیم و ادرس خونه و...
همکلاسیم با لبخند گفتش من از ترم یک متاهل بودم یعنی مهدی آقا نمیدونسته!!!!!! و کلی به من خندیدش:surprised:

:surprised:

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز

اخه چرااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::crying::crying:

niki kiyani

عضو جدید
دمش گرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)