ضد باج گیر پادویش نیازه؟

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان - به نظرتون برای امنیت سیستم و اطلاعتم آنتی ویروس پادویش رو بخرم ؟ نمیخوام تبلیغش کنم -اما خب چون ایرانیه و سرور هاش تو ایرانند بهتره

و یه خوبیه دیگه ک داره همزمان میتونی اون رو در کنار انتی ویروس های دیگت استفاده کنی

بحث میمونه سره اینکه آیا کاربرهای خونگی هم نیازه ک اون رو نصب کنند ؟

Uchiha Itachi

عضو جدید
من با آنتی ویروس های زیادی کردم. در نهایت نود 32 نسخه به روزش رو قدرتمند تر از همه دیدم. (البته اگر همیشه به روز نگهش داری!)
این آنتی ویروسی که شما میگی رو نمی شناسم ولی چون ایرانیه احتمالاً خوب باشه. به نظرم اگر زیر 50 هزار تومنه بخر.

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با آنتی ویروس های زیادی کردم. در نهایت نود 32 نسخه به روزش رو قدرتمند تر از همه دیدم. (البته اگر همیشه به روز نگهش داری!)
این آنتی ویروسی که شما میگی رو نمی شناسم ولی چون ایرانیه احتمالاً خوب باشه. به نظرم اگر زیر 50 هزار تومنه بخر.

این ویروس باج گیر ک تازگیا اومده خیلی سریع داره رشد میکه -کلا ویروس های باچ گیر جدیدا زیاد شدن و انتی ویروس ها نمیتوند جلوش رو بگیرند -اره قیمت حدود 30 تومنه -ممنون دادا ;)

Uchiha Itachi

عضو جدید
این ویروس باج گیر ک تازگیا اومده خیلی سریع داره رشد میکه -کلا ویروس های باچ گیر جدیدا زیاد شدن و انتی ویروس ها نمیتوند جلوش رو بگیرند -اره قیمت حدود 30 تومنه -ممنون دادا ;)

الان رفتم تو سایتش دیدم تخفیف زدن 15000 تومن. من خودم حتماً این یکی دو روزه نصبش می کنم