صهیون

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
صهیونیست ها میگن ما قبلاً زمین ها رو از فلسطینی ها خریدیم و به اون بهانه اینهمه سال اونها رو در این بدبختی قرار دادن....
آیا راسته که؛ الان هم در عراق و بعضی جاهای دیگه حتی ایران، صهیونها یا وهابیها دارن از بعضی مناطق (فکرکنم جنوبشرق) زمین میخرن (اونها هم بخاطر طمع یا بخاطر فقر قبول میکنن).
؟...

مولتی متر

عضو جدید
صهیونیست ها میگن ما قبلاً زمین ها رو از فلسطینی ها خریدیم و به اون بهانه اینهمه سال اونها رو در این بدبختی قرار دادن....
آیا راسته که؛ الان هم در عراق و بعضی جاهای دیگه حتی ایران، صهیونها یا وهابیها دارن از بعضی مناطق (فکرکنم جنوبشرق) زمین میخرن (اونها هم بخاطر طمع یا بخاطر فقر قبول میکنن).
؟...
نمیدونم !!
از کجا بدونیم وهابی یا صهیون هستن؟؟

bobat

عضو جدید
نه بابا مرد حسابی این حرفا همش دروغه تبلیغاته. اصلا خیلی از مسایل ،همین بدبینی به روحانیت که گفتم ، خیلی چیزا ساختگیه. یه سرچی در مورد فراماسونری بکنید ببینید چه خبره. من دارم این حرفا رو میگم هیچکس گوشش بدهکار نیست......

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا مرد حسابی این حرفا همش دروغه تبلیغاته. اصلا خیلی از مسایل ،همین بدبینی به روحانیت که گفتم ، خیلی چیزا ساختگیه. یه سرچی در مورد فراماسونری بکنید ببینید چه خبره. من دارم این حرفا رو میگم هیچکس گوشش بدهکار نیست......

یعنی چی بالاخره؟. چی دروغه؟. اینکه به هر طریقی دارن نفوذ میکنن؟. زمین هم نخرن، با روشای دیگه دارن کم کم به اهدافشون میرسن!.بله!.
البته الله خیر الماکرین.
انسان به نیستی اصرار داره ولی خدا بازم دستگیره!

Uchiha Itachi

عضو جدید
؟...

شما واقعاً این حرف ها رو باور میکنی؟!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیشنهاد میدم شما ادعای پیمبری بکنی و ظهور خودت رو اعلام کنی تا صاحب امت بشی و بعدش دنیا رو نجات بدی.

bobat

عضو جدید
پیشنهاد میدم شما ادعای پیمبری بکنی و ظهور خودت رو اعلام کنی تا صاحب امت بشی و بعدش دنیا رو نجات بدی.

اتفاقا خیلی شده که اینطوری از ذهنم گذشته، شایدم شدم معلوم نیست، ولی این دنیا نجات دادنی نیست ، یعنی میدونی دنیا دنیای من نیست ، اصلا دنیا جای من نیست ، نمیدونم چطوری شد خدا فرتی ما رو انداخت این پایین ، آخه اصلا دنیا در شان من نیست که ، دنیا مگه چیه دو روز فوری تموم میشه آدمم میبازه... به قول یکی میگفت آدم میخواد ببازه مثل پدرش آدم بهشتو باید ببازه قشنگ ببازه ، آخه دنیا مگه چی داره هیچی

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
خاخام افراطی دوچرخه سواری زنان را ممنوع کرد

خاخام افراطی دوچرخه سواری زنان را ممنوع کرد

یکی از رهبران یهودیان افراطی در سرزمین‌های اشغالی دختران پنج سال به بالا را از سوار شدن بر روی دوچرخه در برخی از مناطق اسرائیل منع کرد و مدعی است این اقدام "نانجیبی و بی‌شرمی" محسوب می‌شود.

به نقل از پایگاه خبری تریبیون، خاخام منطقه نحلوت بیت‌المقدس این حکم را در بین پیروان کنیسه‌های سراسر این منطقه منتشر کرد.

در این حکم آمده است: ما به تمامی والدین اطلاع می‌دهیم که باید دختران پنج سال به بالای خود را ملزم کنند تا از این حکم پیروی کنند.

این حکم به تمامی اعضای شاخه یهودیت ارتدکس حریدی ابلاغ شده است.

در دسامبر سال گذشته میلادی خاخام‌های افراطی سرزمین‌های اشغالی از زنان شهر بنی براک اسرائیل خواستند تا از آموزش عالی اجتناب کنند. آنها مدعی شدند این نهادها موضوعات سکولار را آموزش می‌دهند که بسیار خطرناک است و دختران و زنان نباید به مطالعه این موضوعات بپردازند.

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلی خندیدم

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
یحتمل خیلی پای منبر اقای رائفی پور و حسن عباسی نشستی روت تاثیر گذاشته !!!!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلی خندیدم

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
یحتمل خیلی پای منبر اقای رائفی پور و حسن عباسی نشستی روت تاثیر گذاشته !!!!

سرت به کار خودت باشه. من وقتمو برای چیزای بهتری میگذرونم و تقسیمش میکنم برای مسائل مختلف نه که برای خودم بت (!) درست کنم. در طول زمان هم حتما پختگی بیشتری نصیبم میشه. شما مواظب خودت باش.

آخرین ویرایش:

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
صیهون یک سازمان حقوق بشری در حمایت از مظلومان است

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
صیهون یک سازمان حقوق بشری در حمایت از مظلومان است

شما حالت خوب نیست. استراحت کن.

اسپم نکن.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما حالت خوب نیست .
این سازمان حقوق بشری بخاطر پایمال شدن حقوق یهودیان در جنگ جهانی دوم تشکیل شده و یک سازمان حقوق بشریست

من اوایل فکر میکردم شما شوخ میکنی. ولی گویا جدیه:biggrin:.
منظورت هولوکاست نیست که؟؟....

lord70

عضو جدید
؟...

چرا از استادت رائفی پور نمی پرسی
؟
ماشاالله ایشون در هر زمینه ای مهارت دارند
مطمئن باشید یه چیزیی تحویلتون میده نمیزاره بی جواب بمونید

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم سوال کردم. البته باید مطمئن میبودم اینجا چیزی دستگیرم نمیشه. حالا بهرحال این دوره زمونه هیچی بعید نیست.

اینک! شماها چرا با اطمینان دیگران رو مسخره میکنید؟!؟.

آقای رائفی پور رو اگه دیدیش سلام خودتو بهش برسون!.

بعضی کاربران! رو هم دیدی، بگو بیان رک همینجا نظراتشونو بگن. نه که یه جا دیگه متلک بپرونن.

اینهمه آدم دانا دور و برمون هست.خدایا شکرت!. ولی نمیدونم چرا وضعیتمون اینجوریه.

راستی Walking dead جدید نیومد؟ - تاااا من میام (شاید وقت گل نی) رو این یکی موضوع با هم جنگ و دعوا کنید ببینیم چی میشه :دییییی

آخرین ویرایش:

Uchiha Itachi

عضو جدید
چرا از استادت رائفی پور نمی پرسی
؟
ماشاالله ایشون در هر زمینه ای مهارت دارند
مطمئن باشید یه چیزیی تحویلتون میده نمیزاره بی جواب بمونید

راستی رائفی پور اگه درست یادم باشه، رشته اش حسابداریه! (چقدر مرتبط)
من هر جا کشتم نتونستم پیدا کنم مدرکش لیسانسه، فوق لیسانس یا دکترا، حتی اسمش رو به عنوان هیئت علمی جایی هم پیدا نکردم. شما در موردش چیزی میدونی؟

electro-esmoke

عضو جدید
یعنی میشه ما هم بریم کنار چالوس زمین خواری کنیم بعد اعلام استقلال کنیم؟ کشور محمود را بسازیم. :thumbsup2:

lord70

عضو جدید
منم سوال کردم. البته باید مطمئن میبودم اینجا چیزی دستگیرم نمیشه. حالا بهرحال این دوره زمونه هیچی بعید نیست.

اینک! شماها چرا با اطمینان دیگران رو مسخره میکنید؟!؟.

آقای رائفی پور رو اگه دیدیش سلام منم بهش برسون.

بعضی کاربران! رو هم دیدی، بگو بیان رک همینجا نظراتشونو بگن. نه که یه جا دیگه متلک بپرونن.

اینهمه آدم دانا دور و برمون هست.خدایا شکرت!. ولی نمیدونم چرا وضعیتمون اینجوریه.

راستی Walking dead جدید نیومد؟ - تاااا من میام (شاید وقت گل نی) رو این یکی موضوع با هم جنگ و دعوا کنید ببینیم چی میشه :دییییی
من کی مسخره کردم اگه نظر منو بخونه در مورد این فرد ایشون یه فرد کامل بیسواد هست که تنها ادعاش میشه بنظرم نتیجه فکرهایی ایناها هست که باعث شد وضع جامعه به چنین روزی کشیده بشه..
در مورد سریال هم من زیاد سریال نمی بینیم

راستی رائفی پور اگه درست یادم باشه، رشته اش حسابداریه! (چقدر مرتبط)
من هر جا کشتم نتونستم پیدا کنم مدرکش لیسانسه، فوق لیسانس یا دکترا، حتی اسمش رو به عنوان هیئت علمی جایی هم پیدا نکردم. شما در موردش چیزی میدونی؟

اره خیلی چیزها در موردش میدونم.
یه فرد احمق نادان هست

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنده باد صیونیست .ما همه برده صیونیست هستیم

ببین یهودی صهیونیست!؛ شما برو این حرفای صدمن یک غازی که تو تاپیک های مختلف میزنی به کسانی بگو که پشت گوشاشون مخملی باشه!. وگرنه ان شاالله به دست همون کسانی که سر بچه دوازده ساله رو میبرن گرفتار بشی!!!!.
یا اینکه هدایت بشی!!!!. :razz:.

آخرین ویرایش:

reza_19933

عضو جدید
؟...
اینجور که شواهد میگه، درسته، اول خریدن و رفتن ساکن شدن، ولی در کل یهود یه هدف بزرگ داره فعلا که باید بذرشو همه جا بپاشه مثل مسلمونا که تقریبا تو همه ی کشور ها هستن، همانطور که همه ی جنگ هارو گردن یهود میندازیم، همه ی جهان هم جنگ هارو گردن مسلمونا میندازن ، و ما معتقدیم که همه ی جهان دارن اشتباه میکنن و ما درست میگیم. من خودم خیلی واجب به یهود تحقیق نکردم ولی یکی دوتا کتاب خوندم و فیلم دیدم راجبشون. چرا یکی مثل هیتلر یه وطن پرست ویژه، باید تو اخرین لحظه های مرگش بگه: بزرگترین افتخارم بیرون کردن یهودیا از آلمان بود..؟ حتما خیلی چیزا دیده.. بیشتر از منو تو. و همه جا اینو گفته که بعععدا میفهمید من چرا داشتم نسل یهود رو منقرض میکردم.

reza_19933

عضو جدید
و جناب شینلدر با اون لیست معروفش میاد کلی یهودی رو از چنگ نازیا در خلال جنگ نجات میده و اونا رو راهی فلسطین میکنه. بعضیاشونم اینجوری اومدن فلسطین.همشون هم جنگ زده بودن و هیچی نداشتن. بدون هیچی! اینا حکم پناهندگی داره فکر کنم!!

lord70

عضو جدید
اینجور که شواهد میگه، درسته، اول خریدن و رفتن ساکن شدن، ولی در کل یهود یه هدف بزرگ داره فعلا که باید بذرشو همه جا بپاشه مثل مسلمونا که تقریبا تو همه ی کشور ها هستن، همانطور که همه ی جنگ هارو گردن یهود میندازیم، همه ی جهان هم جنگ هارو گردن مسلمونا میندازن ، و ما معتقدیم که همه ی جهان دارن اشتباه میکنن و ما درست میگیم. من خودم خیلی واجب به یهود تحقیق نکردم ولی یکی دوتا کتاب خوندم و فیلم دیدم راجبشون. چرا یکی مثل هیتلر یه وطن پرست ویژه، باید تو اخرین لحظه های مرگش بگه: بزرگترین افتخارم بیرون کردن یهودیا از آلمان بود..؟ حتما خیلی چیزا دیده.. بیشتر از منو تو. و همه جا اینو گفته که بعععدا میفهمید من چرا داشتم نسل یهود رو منقرض میکردم.

فلسطین قبل از جنگ جهانی اول و فروپاشی امپراطوری عثمانی(آخرین خلافت اسلامی) جزئی از حکومت نامبرده بود. در قرن گذشته تعدادی از بزرگان یهود در جلسات بین خود در اروپا (اصلی ترین آنها تئودور هرتزل) اعلام کردند که ما باید به فلسطین باز گردیم
قابل ذکر است که چند هزار سال قبل یهودیان در فلسطین بوده اند بهر حال در زمان صدر اسلام فلسطین جزو حکومت روم محسوب میشد و بعد ها مردم آنجا مسلمان شدند.
یهودیان بعد از جلسات زیادی که برگذار نمودند به عنوان نتیجه جلسات، هیئتی را نزد سلطان عبدالحمید خلیفه عثمانی فرستادند(گفتیم که فلسطین قسمتی از خاک خلافت اسلامی عثمانی بود)، به خلیفه گفتند با پولی بسیار سرسام آور خاک فلسطین را به ما بفروش،میخواهیم به آنجا باز گردیم

اما سلطان عبدالحمید در پاسخ به آنها گفت:

اگر خاک پدرم بود آن را میفروختم،ولی سرزمین مسلمانان است و هرگز نمیتوانم همچین خیانتی به امّت اسلام انجام دهم. خلاصه از راه مسالمت آمیز نا امید شدند.زیرا با این پاسخ محکم با آنها اتمام حجّت نمود.

یهودیان از راه دسیسه وارد شدند، نزد اعراب فلسطین میرفتند و با قیمت های باورنکردنی زمین ها و مزارع آنها را می خریدند،اعرابی که بعد ها متوجه شدند خرید آنها به منظور تشکیل یک دولت یهودی در خاکشان است
بعد از تلاش ها و تطمیع ها و زحمات فراوان توانستند دو درصد و نیم (2.5%) از کل خاک فلسطین را خریداری کنند...
دیری نپایید جنگ جهانی اول را به راه انداختند(!)،خلافت عثمانی را سرنگون کردند(در آنجا هم با دسیسه،نزد حکام عربستان رفتند و گفتند از ترکان عثمانی حمایت نکنید شما عرب هستید و شایسته ترید و ...) سرزمین اسلامی را آنگونه که دلشان خواست تکه تکه نمودند!

خلاصه بعد از فروپاشی دولت عثمانی منطقه فلسطین دست انگلیس افتاد،انگلیسی ها که ابزار دست یهود بودند(و هستند) آنقدر به مردم فلسطین فشار آوردند که مجبورشان ساختند 5 درصد دیگر از خاکشان را هم بفروشند

مثلا" واردات را آزاد کردند و صادرات را ممنوع! و در داخل مالیات های بسیار سنگینی بر کشاورزان وضع میکردند(!!!!) کشاورز بدبخت چون فقط سختی و مشقت بی فایده برایش باقی می ماند میگفت زمینم را نمی خواهم و با پول نجومی برای آن مشتری یهودی وجود داشت(!!!)

یا محصولات مشابه فلسطینی ها را با قیمتی ارزان از خارج وارد میکردند و در نتیجه محصولات بومی به فروش نمی رسید همانطور که اشاره شد،صادرات را هم قطع کرده بودند...و مردم هم از پس مالیات های طاقت فرسا برنمی آمدند و ناچارا" مجبور میشدند مزارع و زمین هایشان را بفروشند

و دسیسه های زیاد دیگر که از حوصله ی نوشته ی ما خارج است.

با تمام این نیرنگ ها (همانگونه که در سطور قبلی اعداد آن ذکر شد) توانستند صاحب هفت و نیم درصد(7.5%) از خاک فلسطین شوند.

همین که جای پای یهود تا اندازه ای محکم شد انگلیس آنجا را ترک کرد .به صورت رسمی مردم یهود را در جای خود نشاند(!!!!) تا حکومت فلسطین را بدست بگیرند...(اما به صورت غیر رسمی از هیچ گونه حمایت مالی و نظامی و سیاسی فروگذار نبودند)

به مرور نقاب ها برداشته شد....

و یهودیانِ صهیونیست چهره واقعی خود را به نمایش گذاشتند،دیگر مسالمت و خرید و تطمیعی در کار نبود. در سال ۱۳۲۷هجری شمسی ساکنان ۵۳۱ روستا و شهر فلسطینی یعنی جمعاً ۹۰۰ هزار نفر را به زور آتش(اسلحه) از خانه و کاشانه خود بیرون راندند...

در اردوگاه های صبرا و شتیلا به فرمان شارونِ ملعون 3000 نفر را قتل عام کردند...

مردم بیچاره هم از ترس قتل عام و ژینوساید (نسل کشی)منازل و زمین های خود را ترک میکردند و اسرائیلی ها مناطق خلوت شده را تصاحب می کردند و شهرک سازی می کردند و ده ها فاجعه دیگر!

همین شد که به خاطر نا آرامی و کشت و کشتار بیش از یک میلیون فلسطینی به دیگر کشور های عربی پناه بردند.اسرائیل هم یهودیان را از جای جای جهان جمع می کرد و در منطقه ی غصب کرده مستقر می نمود...

و این شد که در طول دهه های اخیر نود و هفت درصد (%97)از خاک فلسطین به دست اسراییل افتاد.

و این واقعه ی زمین فروشی فلسطینیان است! و مسجد الاقصی اولین قبله ی مسلمانان به دست اسرائیل افتاد و طبق باور های خودشان میخواهند دوباره معبد سلیمان را در زیر مسجد باز سازی کنند برای اهداف ماسونی خود!

در اینجا سوالی مطرح می شود ، پس مسلمانان جهان کجا بودند؟ چرا اجازه ی این گستاخی را به قوم یهود دادند؟

پاسخ : همانگونه که اشاره شد،به وسیله جنگ جهانی اول حکومت عثمانی را سرنگون کردند و خاک مسلمانان را تجزیه نمودند. کشور عراق و ترکیه و سوریه و عربستان و ...را به دلخواه خود تشکیل دادند،جالب آنکه در تمام این کشور ها حکامی مسلمان نما و حلقه بگوشِ یهود تعیین کردند...

شورای امنیت و سازمان ملل متحد هم که تماما" در اختیار آمریکا و انگلیس قرار دارند(این دو کشور هم در اختیار یهود)

جوانان مسلمان در سرتاسر دنیای اسلام(خصوصا" کشورهای عربی) به پا خواستند و به اسرائیل حمله کردند
بارها مجاهدان مسلمان تا مرز پیروزی پیش میرفتند و نابودی اسراییل نزدیک می شد که بلافاصله شورای امنیت می گفت باید چند روز آتش بس وجود داشته باشد(در این چند روز هم آنها دوباره اسرائیل را تقویت می کردند)

و حکام حلقه بگوش خود در جهان اسلام را هم به نفع اسرائیل می شوراندند

خوب چرا مردم به این حکام اجازه این کار ها را می دادند؟

یهود کثیف تر از آن است که ما فکرش را بکنیم بعد از نابودی امپراطوری عثمانی مملکت مسلمانان را تجزیه کردند و کشورهایی بصورت کثیر الملّیت ایجاد نمودند و با ترویج شعارهای ناسیونالیستی در بین مردم تفرقه و آشوب ایجاد کردند،مثلا" در کشور عراق هم کورد قرار دادند هم عرب شیعه و هم عرب سنی.در ترکیه،هم کورد هم ترک...

جالب آنکه به هر کدام القا می کردند(.... و میکند.....) که شما از آن یکی بهتر هستید! و همین اسباب درگیری را را فراهم می نمود و تمرکز از روی حاکمیت برداشته می شد!

مثلا" جمال عبدالناصر و یاسر عرفات از شخصیت هایی ناسیونالیست بودند و اعراب ملی گرا آنها را خیلی قبول دارند.

( عرفات تا زمانی‌که علیه اشغالگران صهیونیستی مبارزه می‌کرد، به عنوان یک تروریست معرفی می‌شد. ولی زمانی‌که تسلیم مقابل رژیم صهیونیستی را پذیرفت و به ملت مظلوم فلسطین خیانت کرد، به پاس این خوش‌خدمتی جایزه صلح نوبل را دریافت کرد)

و با نیرنگ های بسیار دیگر موقعیت اسراییل را تثبیت کردند.

بعد از این همه کشمکش در سال 1948 میلادی کشور اسرائیل را تشکیل دادند،بلافاصله آمریکا و شوروی آن را به رسمیت شناختند!

در حالی که تمام کشور های مسلمان با این عمل مخالف بودند برای گرفتن رای موافق در سازمان ملل به برخی از کشورهای فقیر و دورافتاده رشوه دادند.

حتی از افرادی چون آلبرت انیشتین(که یک یهودی بود) استفاده کردند و انیشتین برای جواهر لعل نهرو نخست وزیر فاضل هندوستان نامه نوشت و خواست که اسراییل را به رسمیت بشناسد !!!!
آیا مردم فلسطین، زمین و خاکشان را به اسراییل فروخته اند؟

ولی امت اسلام در خواب بود (همیشه وقتی می گویم امت اسلام در خواب است یاد سخن یکی از علمای معاصر می افتم که در یکی از کتاب هایش نوشته : امت اسلام اگر چه در خواب است ولی هنوز زنده می باشد به این خاطر تا این اندازه به او حمله می کنند زیرا کسی با مرده کاری ندارد و مرده ضرری ندارد.) و به امید روزی که بیدار شویم.

اگر مساله ی فروش خاک را از زاویه ی دیگری بررسی کنیم ما فرض را بر این میگذاریم که مردم فلسطین نصف خاک خود را فروختند!(که بر اثر فشار های زیاد فقط موفق شدند 7.5 درصد را بخرند)
باید به این نکته توجه داشت که فروختن زمین به معنای فروختن تعیین سرنوشت نیست ! اسراییل غاصب در اقلّیت قرار دارد و شایسته آن نیست که برای اکثریت تعیین تکلیف کند...

آیا منطقیست چند ایرانی ثروتمند صد هکتار از خاک سویس را بخرند و در آنجا کشور ایران 2 را تشکیل دهند؟
آیا دنیا اجازه خواهد داد؟ آیا آمریکا و شوروی و سازمان ملل آن را تایید میکنند؟

آیا اگر مسلمانان به اسپانیا برگردند و بگویند زمانی اینجا اندلس نام داشته و بلاد اسلام بوده،ما دوباره اندلس را تشکیل میدهیم کشور های نام برده اجازه میدهند؟

واقعا" مایه ننگ ماست،که به دشمن درجه یک خود حق و بها میدهیم...

چه زیبا فرموده است خداوند رحمان:

ولَنْ تَرْضَى عَنْكَ الْيَهُودُ وَلَا النَّصَارَى حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ...(120.بقره)

يهوديان و مسيحيان هرگز از تو خوشنود نخواهند شد ، مگر اين كه از آئين ( تحريف شده و خواستهاي نادرست ) ايشان پيروي كني...

و امروز یهودیان با سرمایه گزاری های کلان در حال پیاده کردن طرح استعماری دیگر خود مبنی بر تزلزل اندیشه ی نسل جوان هستند.

روزی با یکی از بی خدایان مناظره می کردم گفتم هدف پیامبر(صلی الله علیه و السلم) از اعلام رسالت چه بود؟ گفت کشتن یهودیان!!! او خود نمی دانست ولی من میدانستم که از چه آبشخوری او را سیراب کرده اند....و یهودیان چگونه کار می کنند و چگونه مفاهیم خود را القا می کنند.

مراجع:

کتابچه صفحاتی از تاریخ اسلام،جلد دوم،تهیه توسط سایت نوار الاسلام
شبهات تاريخي2 (فروش زمين شايعه تا واقعيت)، از منشورات دفتر جنبش مقاومت اسلامي حماس در تهران
«1948: اولین جنگ اعراب و اسرائیل» نوشتۀ بنی‌موریس است. فصل دوم (صفحات 51 تا 63)
اگر مایل به تحقیق بیشتر در این زمینه هستید:
سرزمين جعلی اسرائیل کی و چطور پدید آمد*** پرفسور شلومو زندانتشارات: زمورا ـ بیتان
نویسنده م ی

بالا