صنایع-سیستم بهروری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

نداشهسواری

عضو جدید
سلام
ممنون از ایمیل تون .خیلی هم تبریک میگم.سوال اصلیمو براتون ایمیل کردم ولی خیلیا هستن که بخوان بدونن رتبه و درصدتون چه جوری بوده. اگه مایل بودید بگید ممنون میشم.

نداشهسواری

عضو جدید
بازم سلام
منابعی رو که خوندید چیا بوده؟
یه سوال دیگه قول می دم آخریش باشه:
همونطور که می دونید زبان ضریبش 3 هست و سرنوشت ساز .و چون دیدم دانشجوی صنعتی اصفهان هستید شاید کسی رو بشناسید که منو بتونه به سطح قابل قبولی توی ارشد برسونه. دانشجوی صنایع باشه خیلی بهتره.
بازم ممنون

نداشهسواری

عضو جدید
اره من دانشگاه اميركبير قبول شدم. سه شنبه هم ثبت نامه
behravesh_m@yahoo.com

بازم سلام
همونطور که می دونید زبان ضریبش 3 هست و سرنوشت ساز .و چون دیدم دانشجوی صنعتی اصفهان هستید شاید کسی رو بشناسید که منو بتونه به سطح قابل قبولی توی ارشد برسونه. دانشجوی صنایع باشه خیلی بهتره.
بازم ممنون

behravesh

عضو جدید
بازم سلام
بازم ممنون

آمار رياضي: فروند
احتمال: شلدون راس
رياضي: پوران پژوهش
مديريت: الواني

زبان رو هم خودم كار كردم. كتابايي مثل word 504 و ... البته من نصف يه كتاب 700 صفحه‌اي راجع به شش سيگما رو تا حالا ترجمه كردم كه خيلي به دردم خورد. در حقيقت اصلاً براي زبان وقت نذاشتم. همون كافي بود.
در ضمن منظورتون از اينكه دانشجوی صنعتی اصفهان بودم چيه؟

نداشهسواری

عضو جدید
منظورم اینه که توی اصفهان کسی رو شاید بشناسید که بتونه منو توی زبان کمک کنه؟
فکر می کنم ایمیل من به شما نرسیده سوال اصلی من راجع به شرط پذیرش توی این رشته بوده می خواستم بدونم شما که ثبت نام کردید آیا سختگیری می کنن راجع به اون سه سال سابقه کاری مدیریتی؟
آیا باید حتما توی محیطای صنعتی باشه؟

behravesh

عضو جدید
فکر می کنم ایمیل من به شما نرسیده سوال اصلی من راجع به شرط پذیرش توی این رشته بوده می خواستم بدونم شما که ثبت نام کردید آیا سختگیری می کنن راجع به اون سه سال سابقه کاری مدیریتی؟

چرا من ايميل شما رو جواب دادم. يه سري به ايميلتون بزنيد.

ali.rezaei

عضو جدید
با سلام

با سلام

خدمت شما که نگران 3 سال سابقه مدیریت بعد از اخذ لسسانس برای شرکت در گرایش مدیریت سیستم و بهره وری هستید بگه که

این شرط بطور رسمی و با اعلام بخشنامه ای به کلیه دانشگاه های سراسری و ... برداشته شد و مثل بقیه رشته ها هیچ پیش شرطی ندارد...:smile:

amir_arshad_azad

عضو جدید

amir_arshad_azad

عضو جدید
سلام
بچه ها کسی هستش که مهندسی صنایع گرایش سیستم بهروری ارشد قبول شده باشه
اگه هست یه ایمیل به من بده ممنون میشم
nedashahsavary83@yahoo.com

سلام. من دانشجوی ارشد صنایع آزاد زاهدان وودیه 87هستم/گرایش مدیریت سیستم و بهره وری.موفق باشید(09155417284)
amir_00541@yahoo.com

yanic

عضو جدید
سلام .لطفا هر کس چارت درسی کارشناسی ارشد سیستم و بهره وری رو داره بذاره.

anishtain_bahosh

عضو جدید
سلام سوال من هم دقیقا مشابه شماست و شدیدا دنبال جوابشم آیا اون 3 سال واقعا ضروریه؟ میشه لطفا اگه جوابی هست منم در جریان بذارین؟

anishtain_bahosh

عضو جدید
سلام مجدد
من از کسانی که در رشته مهندسی صنایع گرایش مدیریت قبول شدن راهنمایی میخوام اگه کسی کمک کنه ممنون میشم من برق -مخابرات خوندم ولی دوس دارم در ارشد صنایع گرایش مدیریت شرکت کنم آیا این کار عاقلانس؟ و منابع ای که میشه خوند چیان؟ ممنون از کسانی که پاسخ میدن.;)

yanic

عضو جدید
سلام دوست عزیز فکر کنم جوابتون رو از اینجا بتونید بگیرید.اگه سوال دیگه ای هم داشتین من میتونم کمک کنم.kanoon.ir/misc/data/B-San.doc

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا