شو لباس یا تجلیل از تئاتر دانشگاهي ! + عکس

میلاد78

عضو جدید
به گزارش 598، اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران با شرکت 85 گروه نمایشی روز گذشته در حالی به کار خود پایان داد که با حاشیه هایی همراه بود.

در این مراسم که با حضور مسئولان وزارت علوم تحقيقات و فن‌آوري، اساتيد،و دانشجويان دانشگاههای کشور برگزار گردید از برگزیدگان جشنواره تجلیل به عمل آمد.

پوشش و آرایش بسیاری از برگزیدگان این جشنواره سالن تئاتر دانشگاهی را به گونه ای تغییر داده بود که گویی از منتخبین برای حضور در شو لباس دعوت به عمل آمده بود.

لازم به تذکر است که مسئولان فرهنگی دانشجویی باید با دقت و نظارت بیشتری نسبت به این گونه رویداد های فرهنگی برخورد نمایند تا که نتیجه ای منفی را در فضای دانشگاهی ایران به همراه نداشته باشد.

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
خداییش من فکر کردم مراسم افتتاحیه مسابقات خانتی مانسیسکه آخه خیلی شبیه اون بود

drippy*

عضو جدید
عزیز من بالاخره کوچه ای گفتند ، خیابانی گفتند ، دانشگاهی گفتند ، خونه ای گفتند

شما الان میتونید با همون لباس خونه برید دانشگاه ؟

من که تو لباس این بیچاره ها هیچ مشکلی نمی بینم با اینکه خودم این نوع پوششو نمی پسندم ولی به خودم اجازه نمیدم تو مسائل شخصی دیگران دخالت کنم:razz:
پوشش یه مسئله کاملا شخصیه

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول اینکه لباساشون خیلی قسنگه باید به سلیقشون تبریک گفت ...دوم قشر هنرمند باید توی همه چیز شاخص باشه حتی توی لباس پوشیدن انصافا" قشنگه لباساشون ...این نظر منه شاید کسایی با من مخالف باشن که من به نظر و عقیده اونها احترام میذارم و امیدوارم اونها هم به نظر من احترام بزارن ...

mario22

عضو جدید
لباسای طرح سنتی و قشنگی دارن اما نه برای این مراسم! اصلاً انگار مد شده تا اسم یه اختتامیه یا افتتخایه ای چیزی میاد ملت فکر می کنن باید با خاص ترین لباس برن اونجا! حالا این که اختتامیه دانشجویی هم هست!
دو تا عکس اول و عکس آخر لباساشون به درد این مراسم نمی خورد وگرنه اون دوتای دیگه لباساشون خوب بود.

fischer

عضو جدید
مگه چشه لباس اون بنده خداها چرا به مردم ایرادمیزارید خیلی هم خوبه

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که تو لباس این بیچاره ها هیچ مشکلی نمی بینم با اینکه خودم این نوع پوششو نمی پسندم ولی به خودم اجازه نمیدم تو مسائل شخصی دیگران دخالت کنم:razz:

درسته پوشش یک مساله شخصیه ولی اینو همه ی دنیا میدونن که هر لباسی رو باید جایی پوشید لباس یه مجلس رسمی رو نمیشه وقتی میری پیکنیک بپوشی لباسی رو که توی خونه میپوشی نمیشه واسه مدرسه بپوشی لباس یه مجلس رقص فرق داره با لباسی که توی محل کار باید پوشید
لباسایی که این خانوما پوشیدن از نظر من خیلی قشنگه ولی مناسب دانشگاه یا یک جمع دانشجویی نیست

drippy*

عضو جدید
درسته پوشش یک مساله شخصیه ولی اینو همه ی دنیا میدونن که هر لباسی رو باید جایی پوشید لباس یه مجلس رسمی رو نمیشه وقتی میری پیکنیک بپوشی لباسی رو که توی خونه میپوشی نمیشه واسه مدرسه بپوشی لباس یه مجلس رقص فرق داره با لباسی که توی محل کار باید پوشید
لباسایی که این خانوما پوشیدن از نظر من خیلی قشنگه ولی مناسب دانشگاه یا یک جمع دانشجویی نیست

اتفاقا من با همین حرف شما مشکل دارم این که مثلا چه لباسی مخصوص چه جاییه رو کی تعیین می کنه ؟؟یکی ممکنه چادر رو برای محل کار بپسنده ودیگری مانتو
یا برای لباس خونه یکی لباس گشاد وراحتو دوست داره یه نفر لباس تنگ همینطور تو رنگ لباس، کاملا سلیقه ایه ...من خودم جرات نمی کنم لباس رنگ شاد بپوشم وبرم بیرون از پیرزن همسایه گرفته تا پسرای سر کوچه حتما یه چیزی میگن ... البته این مشکل فقط برای دختراست تا حالا فکر کردین چرا تو کشورای دیگه این مشکل وجود نداره؟؟ولی اگه یه نفر کنارمون سیگار بکشه یا آشغالشو رو زمین بندازه اصلا برامون مهم نیست ...دلمون نمی خواد قبول کنیم که داریم اشتباه می کنیم ....معمولا ما ایرانی ها به همه کار هم کار داریم اکه هر کس سرش به کار خودش باشه چی میشه ؟؟:question:این تو ایران غیر ممکنه ...یکی از دلایل جهان سوم بودنمون هم همینه...البته این مشکلات فقط تو پوشش نیست تو همه ی امور این مشکلاتو داریم متاسفانه ،فرهنگ یه جامعه رو مردم اون جامعه میسازن

امیدوارم با حرفام به کسی برنخوره:whistle:
دلم خیلی پر بود:crying:

Sarp

مدیر بازنشسته
ما هم نگفتیم لباسشون مشکل داره
خیلی هم خوشگله لباساشون
ولی نه واسه دانشگاه

اینجا یه جامعه انسانیه
نه جنگل که هر کی هرچی دلش خواست بپوشه
اول اینکه لباساشون خیلی قسنگه باید به سلیقشون تبریک گفت ...دوم قشر هنرمند باید توی همه چیز شاخص باشه حتی توی لباس پوشیدن انصافا" قشنگه لباساشون ...این نظر منه شاید کسایی با من مخالف باشن که من به نظر و عقیده اونها احترام میذارم و امیدوارم اونها هم به نظر من احترام بزارن ...
آرتا ما مگه گفتیم لباساشون بده ؟ :D
اتفاقا من با همین حرف شما مشکل دارم این که مثلا چه لباسی مخصوص چه جاییه رو کی تعیین می کنه ؟؟یکی ممکنه چادر رو برای محل کار بپسنده ودیگری مانتو
یا برای لباس خونه یکی لباس گشاد وراحتو دوست داره یه نفر لباس تنگ همینطور تو رنگ لباس، کاملا سلیقه ایه ...من خودم جرات نمی کنم لباس رنگ شاد بپوشم وبرم بیرون از پیرزن همسایه گرفته تا پسرای سر کوچه حتما یه چیزی میگن ... البته این مشکل فقط برای دختراست تا حالا فکر کردین چرا تو کشورای دیگه این مشکل وجود نداره؟؟ولی اگه یه نفر کنارمون سیگار بکشه یا آشغالشو رو زمین بندازه اصلا برامون مهم نیست ...دلمون نمی خواد قبول کنیم که داریم اشتباه می کنیم ....معمولا ما ایرانی ها به همه کار هم کار داریم اکه هر کس سرش به کار خودش باشه چی میشه ؟؟این تو ایران غیر ممکنه ...یکی از دلایل جهان سوم بودنمون هم همینه...البته این مشکلات فقط تو پوشش نیست تو همه ی امور این مشکلاتو داریم متاسفانه ،فرهنگ یه جامعه رو مردم اون جامعه میسازن
کی تعیین میکنه ؟
قانون

هرکس بخواد حق شهروندی رو حق خودش بدونه باید تابع قانون باشه ،
نقض قانون یعنی نقض حقوق شهروندی خودش
امیدوارم که با تعریف قانون مشکل نداشته باشید

drippy*

عضو جدید
ما هم نگفتیم لباسشون مشکل داره
خیلی هم خوشگله لباساشون
ولی نه واسه دانشگاه

اینجا یه جامعه انسانیه
نه جنگل که هر کی هرچی دلش خواست بپوشه

کی تعیین میکنه ؟
قانون

هرکس بخواد حق شهروندی رو حق خودش بدونه باید تابع قانون باشه ،
نقض قانون یعنی نقض حقوق شهروندی خودش
امیدوارم که با تعریف قانون مشکل نداشته باشید

من منظورم فرهنگ غلط جامعه است با قانون مشکلی ندارم
شما میتونید برید تو خیابون هرکی بد حجاب یا بی حجاب بود یقشو بگیرید وبگید لباست مناسب این جا نیست؟؟؟؟!!!!
هرکس باید خودش درک درستی از این مسئله داشته باشه واین درک درست باید فرهنگ سازی بشه
به زور قانون نمیشه هیچ چیزو تغییر داد... گشت ارشاد یه نمونه بارز از اعمال قانون در این مورده که فوق العاده ناموفق بود
بازم میگم باید فرهنگ سازی بشه که نمیشه

میلاد78

عضو جدید
تا وقتی توخونش بله یه امر شخصی ولی وقتی وارد اجتماع میشه یه امر شخصی نیست یه امر اجتماعی میشه!

Sarp

مدیر بازنشسته
من منظورم فرهنگ غلط جامعه است با قانون مشکلی ندارم
شما میتونید برید تو خیابون هرکی بد حجاب یا بی حجاب بود یقشو بگیرید وبگید لباست مناسب این جا نیست؟؟؟؟!!!!
هرکس باید خودش درک درستی از این مسئله داشته باشه واین درک درست باید فرهنگ سازی بشه
به زور قانون نمیشه هیچ چیزو تغییر داد... گشت ارشاد یه نمونه بارز از اعمال قانون در این مورده که فوق العاده ناموفق بود
بازم میگم باید فرهنگ سازی بشه که نمیشه

چرا نتونم ؟
جامعه به جز قانون عرف هم داره
فعلا هم عرف جامعه ما شل حجابی رو منع میکنه

فرهنگ غلط رو کی تشخیص میده ؟
فرهنگ علط اصلا معنیش چیه؟

این فرهنگ جدید که باید جایگزین شه الگوش از کجاست ؟
یه فرهنگ ابتکاریه ؟

اجرای قانون خودش به معنی فرهنگ سازی هست . یکی از راههای فرهنگ سسازی همین اجرای قانون هست
البته من ارشاد و . . . رو تایید نمیکنم
چون فرهنگ زوری اصلا معنی نداره
یعنی کلا عبارت "فرهنگ سازی" با کلمه "زور" در تضاده

shahab-e.din

عضو جدید
تا زمانی که ایجاد فساد نکنه
امر شخصی یهنی اینکه در خونتو ببندی و هر کار خواستی بکنی
اگه اینجوری باشه من می زنم یه نفرو می کشم میگم امر شخصی بود به شماها ربطی نداره

drippy*

عضو جدید
چرا نتونم ؟
جامعه به جز قانون عرف هم داره
فعلا هم عرف جامعه ما شل حجابی رو منع میکنه

فرهنگ غلط رو کی تشخیص میده ؟
فرهنگ علط اصلا معنیش چیه؟

این فرهنگ جدید که باید جایگزین شه الگوش از کجاست ؟
یه فرهنگ ابتکاریه ؟

اجرای قانون خودش به معنی فرهنگ سازی هست . یکی از راههای فرهنگ سسازی همین اجرای قانون هست
البته من ارشاد و . . . رو تایید نمیکنم
چون فرهنگ زوری اصلا معنی نداره
یعنی کلا عبارت "فرهنگ سازی" با کلمه "زور" در تضاده

این بحث هیچ وقت به نتیجه نمیرسه چون شما تعصب بیجا دارین
کدوم فرهنگ جایگزین بشه؟؟!!مسلما فرهنگ ایرانی

فرهنگ الان کشور ما تقریبا اروپایی شده!!شلوارای وصله دار وپاره لباسایی که در شان یه ایرانی نیست
این فانونی که ازش دم می زنید کجای ایران داره اجرا میشه بگید ما هم بدونیم
اصلا قانون اگرم بخواد نمیتونه کاری کنه فقط حدودشو تعیین میکنه... اگه موهات از عقب وجلوی روسری بیرون باشه آرایشت غلیظ باشه مخالف عرفه ولی اگه فقط یه کم از موهات بیرون باشه مهم نیست؟؟
به همین خاطره که میگم قانون نمیتونه کاری کنه فرهنگ باید درست بشه

تنها برنامه ای که در این مورد از تلویزیون پخش میشه برنامه استواست که خیلی رو مردم تاثیر گذاشته این یه نمونه از فرهنگ سازیه ...
همونطور که درباره صرفه جویی تو مصرف آب وبرق انقدر زیرنویس وتیزر و تبلیغ درست کردن که فرهنگ درست مصرف جا افتاد

Sarp

مدیر بازنشسته
این بحث هیچ وقت به نتیجه نمیرسه چون شما تعصب بیجا دارین
کدوم فرهنگ جایگزین بشه؟؟!!مسلما فرهنگ ایرانی

فرهنگ الان کشور ما تقریبا اروپایی شده!!شلوارای وصله دار وپاره لباسایی که در شان یه ایرانی نیست
این فانونی که ازش دم می زنید کجای ایران داره اجرا میشه بگید ما هم بدونیم
اصلا قانون اگرم بخواد نمیتونه کاری کنه فقط حدودشو تعیین میکنه... اگه موهات از عقب وجلوی روسری بیرون باشه آرایشت غلیظ باشه مخالف عرفه ولی اگه فقط یه کم از موهات بیرون باشه مهم نیست؟؟
به همین خاطره که میگم قانون نمیتونه کاری کنه فرهنگ باید درست بشه

تنها برنامه ای که در این مورد از تلویزیون پخش میشه برنامه استواست که خیلی رو مردم تاثیر گذاشته این یه نمونه از فرهنگ سازیه ...
همونطور که درباره صرفه جویی تو مصرف آب وبرق انقدر زیرنویس وتیزر و تبلیغ درست کردن که فرهنگ درست مصرف جا افتاد
عزیز برادر من هم که همین حرفا رو میگم . پس چطور شده من شدم تعصب بیجا و شما برحق ؟ :D

ایران فرهنگ واحد نداره . تو ایران بیشتر از انگشتان دست فهنگ متفاوت وجود داره . منظور شما کدوم یکیست ؟

من نگفتم قانون اجرا میشه
عرض گردم اجرای قانون قسمتی از فرهنگسازیه
همین زیرنویسهای تی وی و . . .نمونه ای از اجرای قانونه
نمودی از قانون درست و بجا

گشت ارشاد هم جزوی از قانونه . ولی یه قانون اشتباه

rose_1988sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين بنده خداها هم انسان هستن و بايد به افكار و سليقشون احترام گذاشت
محدوديت عرف جايى مطرح ميشه كه يه چيزى كلا با شرايط جامعه در تناقض باشه و مسئله جورى باشه كه به حقوق اجتماعى بقيه تجاوز بشه
ولى اينا آزارشون به كسى نميرسه
فقط يكم متفاوتن!
دانشگاه هم فقط مكانى براى تحصيل هستش
نه جايى كه الزاما لباس مشكى و رنگ تيره توش بپوشيم...
كاش بجاى گير دادن به مسائل جزئى بقيه سعى ميكرديم رفتاراى اجتماعى خودمونو درست كنيم

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا برای لباس خونه یکی لباس گشاد وراحتو دوست داره یه نفر لباس تنگ همینطور تو رنگ لباس، کاملا سلیقه ایه ...من خودم جرات نمی کنم لباس رنگ شاد بپوشم وبرم بیرون از پیرزن همسایه گرفته تا پسرای سر کوچه حتما یه چیزی میگن ... البته این مشکل فقط برای دختراست تا حالا فکر کردین چرا تو کشورای دیگه این مشکل وجود نداره؟؟ولی اگه یه نفر کنارمون سیگار بکشه یا آشغالشو رو زمین بندازه اصلا برامون مهم نیست ...دلمون نمی خواد قبول کنیم که داریم اشتباه می کنیم ....معمولا ما ایرانی ها به همه کار هم کار داریم اکه هر کس سرش به کار خودش باشه چی میشه ؟؟:question:این تو ایران غیر ممکنه ...یکی از دلایل جهان سوم بودنمون هم همینه...البته این مشکلات فقط تو پوشش نیست تو همه ی امور این مشکلاتو داریم متاسفانه ،فرهنگ یه جامعه رو مردم اون جامعه میسازن

امیدوارم با حرفام به کسی برنخوره:whistle:
دلم خیلی پر بود:crying:

عزیزم بحث من چادر و مانتو نیست که
شما اصلا ایرانو در نظر نگیر فرض کن تو یه کشور مثل ایتالیا زندگی میکنی
آیا با لباس شب میری لب ساحل ؟؟؟
وقتی میخوای بری سوپر مارکت لباس رسمی میپوشی؟
کفش ورزشی رو با لباس مجلسی ست میکنی؟

توی کشورای دیگه هم برای کارمندای یه شرکت محدودیت هست مطمئنا تو نمیتونی با لباس خونه وارد محل کارت بشی
مگه غیر از اینه که دانشگاههای بزرگ دنیا یه سری قوانینی برای لباس دارن ( در حد خودشون نه در حد دانشگاههای ما)
این مساله نشون میده که هر لباسی رو هر جایی نمیشه پوشید
بازم میگم از نظر من لباسای این خانوما خیلی خوشکل و بعضا خوب و شیک هست ولی مناسب دانشگاه نیست . همین . اگه این مراسم به جای اینکه بین افراد دانشگاهی از جمله دانشجو ها و اساتید بر گذار بشه بین قشر هنری یا حتی مردم عادی برگذار شده بود من این نوع لباس پوشیدن رو اشتباه نمیدونستم

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز

وای که این جمله چقدر بی مغزه