شوماخر از کما خارج شد

Mr. Lawyer

دستیار مدیر کل در تالار حقوق
کاربر ممتاز
شوماخر از کما خارج شد

به نقل از آسوشيتدپرس، مايکل شوماخر، راننده بازنشسته و افسانه‌اي فرمول يک که بر اثر حادثه در پيست اسکي کوه‌هاي آلپ در فرانسه به کما رفته بود، امروز براي دقايقي از کما خارج شد و به هوش آمد.
قهرمان هفت دوره مسابقات اتومبيلراني فرمول يک چند ماه پيش هنگام اسکي در ارتفاعات آلپ دچار حادثه شد و به دليل برخورد شديد سرش با يک تخته سنگ به کما رفت.

منبع: آسوشيتدپرس

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
یه زمانی به منم می گفتن شوماخر ... بعد 3 تصادف دیگه سر عقل اومدم و الان خدارو شکر چند سالی هست خیلی آروم میرم ... انشاءالله همه انسان های روی زمین بی مقدر باشند

Mr. Lawyer

کاربر ممتاز
یه زمانی به منم می گفتن شوماخر ... بعد 3 تصادف دیگه سر عقل اومدم و الان خدارو شکر چند سالی هست خیلی آروم میرم ... انشاءالله همه انسان های روی زمین بی مقدر باشند

عزیزم ممنون از حضورتون.احتیاط شرط عقل هست;)

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شوماخر از کما خارج شد

به نقل از آسوشيتدپرس، مايکل شوماخر، راننده بازنشسته و افسانه‌اي فرمول يک که بر اثر حادثه در پيست اسکي کوه‌هاي آلپ در فرانسه به کما رفته بود، امروز براي دقايقي از کما خارج شد و به هوش آمد.
قهرمان هفت دوره مسابقات اتومبيلراني فرمول يک چند ماه پيش هنگام اسکي در ارتفاعات آلپ دچار حادثه شد و به دليل برخورد شديد سرش با يک تخته سنگ به کما رفت.

خداروشکر ولی بخاطر مدت زیادی که تو کما بوده احتمال داره آسیب مغزی دیده باشه

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
شوماخر از کما خارج شد

خوب خدا رو شکر ....شوماخرم اومد بیرون از کما...مرزبانام که آزاد شدن ...ارسطوئم که زن گرفت ....دیگه دغدغه ای نمونده برامون بریم بخوابیم................البته به جز شوهر کردن من

Miss doctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
دمش گرم

فک کنم پارسال تو مسابقات فرمول یک بود

از شبکه ابو ظبی داشتیم نگاه میکردیم

واقعن مسابقات جالبی بود

شوماخر هم توش بود بعضی صحنه ها رو واقعن عالی بود

Mr. Lawyer

کاربر ممتاز
خوب خدا رو شکر ....شوماخرم اومد بیرون از کما...مرزبانام که آزاد شدن ...ارسطوئم که زن گرفت ....دیگه دغدغه ای نمونده برامون بریم بخوابیم................البته به جز شوهر کردن من
هههههههههههه بله........ایشالله تنها دغدغه شما هم از میان میره;):biggrin:

Mr. Lawyer

کاربر ممتاز
دمش گرم

فک کنم پارسال تو مسابقات فرمول یک بود

از شبکه ابو ظبی داشتیم نگاه میکردیم

واقعن مسابقات جالبی بود

شوماخر هم توش بود بعضی صحنه ها رو واقعن عالی بود

شوماخر حرف نداشت........الی خانم ممنون از حضورتون:gol:

بالا