شوخی با آواتارها و امضاها...

معمارباشی

عضو جدید
توي اين تاپيك قصد داريم يه جورايي هم تفريح كنيم هم با نرم افزار هاي گرافيكي و ... آشنا بشيم ... (اين تاپيك رو در فروم هاي ديگه ديدم ... ديدم جاش اين جا خيلي خاليه ...)

خوب وسايل موردد نياز ...
یه برنامه برای Edit کردن تصاویر (مثلا paint!)، کمی ذوق و مقادیری هم جنبه:whistle:

قوانين:
براي اين كه كسي از اين تاپيك ناراحت نشه لطفا اگه مي خواهد با اواتارش شوخي نشه اعلام كنه ! و يه نكته ديگه اين كه ... لطفا به اواتار دوستاني كه شخصيت هاي مذهبي و ... دارن و نبايد بهشون بي احترامي بشه دست نزنيد ... با متخلفين مطابق قانون برخورد مي شه ... چشمك

خوب براي شروع من چند نمونه از كاراي دوستان در ساير فروم ها كه روي اواتار بيچاره من انجام داده بودن رو براي نمونه مي گذارم براتون ....

قبل از ورود به دانشگاه ..!

بعد از ورود به دانشگاه ..!

خانم معمار خدایی نکرده افسرده شدین ؟ آخه واسه چی خودتو ممنوع کردین ؟ همه مشکلاتی دارن ... اما این راه درستش نیست ... به خودتون مسلط باشین !

تابلوی جدید : معمار ممنوع
خوب ... ببينم شما اين جا چكار مي كنيد ...

آخرین ویرایش:

معمارباشی

عضو جدید
چه تاپیک باحالیه!!!
مطمئنی همه ی این کارا با Paint انجام میشه؟!
مرسی و ممنون!
مرسي ...
نه من با پينت كار نكردم با photoshop ... ولي منظورم اين بود كه حتي با پينت هم مي شه كار كرد ... فكر نكنم كسي باشه كه كار كردن با پينت رو بلد نباشه ...!!!
من هم از شما بابت اين كه به اين تاپيك سر زديد سپاسگزارم ...

آخرین ویرایش:

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسي ...
نه من با پينت كار نكردم با photoshop ... ولي منظورم اين بود كه حتي با پينت هم مي شه كار كرد ... فكر نكنم كسي باشه كه كار كردن با پينت رو بلد نباشه ...!!!
من هم از شما بابت اين كه به اين تاپيك سر زديد سپاسگزارم ...

ولی من هستم که بلد نیستم کار کنم با پینت:redface:

معمارباشی

عضو جدید
راستش ... اصلا كار سختي نيست ... برنامه پينت رو باز كن ... كاملا مشخصه چي به چيه ... در همين حد بگم كه من يه داداش كوچولو دارم ... اكثرا از پينت براي نقاشي كشيدن استفاده مي كنه ... فقط كمي جرات مي خواهد ... شايد همين باعث بشه دوستان با نرم افزار هاي گرافيكي بيشتر اشنا بشن ...

اگر فوتوشاپ نصب داري يه سر به لينك زير بزن ....
آموزش فتوشاپ از پایه (http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/multipage.gif 1 2 3)

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزيزم سعي كن آواتار منو زياد اذيت نكني:biggrin:...چون منم كار با فوتوشاپو خوب بلدم:w01:

nilofarane

کاربر بیش فعال
سلام منم هستم.ببینم با اواتار من چیکار میکنید فقط زیاد اذیتش نکنید گناه داره.;)

archi_arch

مدیر بازنشسته
مرسی معمار جون خیلی تاپیک جالبیه! :D;)
فقط یه چیزی!!!
خوب ...
اين هم يكي از كار هاي من بر روي امضاي سعيد (saeedgoodboy) ....

قبل:

بعد:
و

منتظر كار هاي شما هم هستم ....
تورو خدا این یه قلمو بیخیال شو !!! :دی!
همین یه دونه تو امضاش داره حالمونو به هم میزنه! دیگه خونواده و نسل اندر نسلشونونم بخوان اضافه شن ... !!!!!:weirdsmiley::w09:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بلد نيستم نميخوامم ياد بگيرم ولي اتاوارم از همه خشنگ تر :D