شهر کتاب 1

شهر کتاب 1

• زندگی در پیش رو-رومن گاری

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    33
  • نظرسنجی بسته .

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه.................
هم اونایی که تو تاپیک
کتاب خونا شرکت کردن هم اونایی که احتمالا تو این تاپیک با ما همراه میشند...
برای دوستانی که در جریان نیستند...ما قراره در سری تاپیک های شهر کتاب! چند تا کتاب رو که خود بچه ها پیشنهاد کردن به نظر سنجی بذاریم و در نهایت همگی کتاب منتخب رو بخونیم و اینجا با هم نقد کنیم و در موردش بحث کنیم
اینجوری هم از کتاب خوندن لذت میبریم,هم انگیزه بیشتری پیدا میکنیم و هم آگاهانه کتاب میخونیم...
و در آخر چند تا توضیح
1.من از بین کتاب های پیشنهاد شده سعی کردم کتاب هایی رو انتخاب کنم که تقریبا جنبه عمومی دارن و مختص رشته خاصی نیستند تا همه تمایل به مطالعش داشته باشند
2.متاسفانه بعضی از دوستان هیچ توضیحی در مورد کتاب پیشنهادی نداده بودند و چون خودم هم اطلاعاتی از اون کتاب خاص نداشتم نذاشتمش توی نظر سنجی
3.مهلت نظر سنجی رو 1 هفته گذاشتم...امیدوارم کافی باشه...بیشتر از این ممکنه کسل کننده بشه,5شنبه هفته بعد نتیجه نهایی مشخص میشه..
4.نهایتا امیدوارم همه نظر بدن و بتونیم انتخاب خوبی داشته باشیم..

آخرین ویرایش:

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی سپاسگزارم از این تاپیک جالبتون.
من استاد عشق رو انتخاب کردم چون واقعا خوندنش لذت بخشه..

mr.rohalamin

اخراجی موقت
بچه ها كسي اين كتابو نداره بذاره واسه دانلود؟

قلعه حیوانات-جرج اورول

dadash masoud

عضو جدید
خیلی سپاسگزارم از این تاپیک جالبتون.
من استاد عشق رو انتخاب کردم چون واقعا خوندنش لذت بخشه..
دقيقن. من وسط امتحانات دو ترم قبل خوندمش خيلي لذت بخشه.
درضمن براي دانشجويان خوندنشو به شدت توصيه مي كنم.فوق العاده است.
براي شروع خوبه.

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هستم بچه ها

استاد عشق

توي چه مدتي بايد بخونيمش ؟؟؟؟

dadash masoud

عضو جدید
منم هستم بچه ها

استاد عشق

شماها چقدر عجله داريد تازه نظرسنجي راه افتاده يك هفته بعد از نظرسنجي هر كتابي كه انتخاب شد و شروع مي كنيم .ما بايد تمومش كنيم نيازي هم نيست يه شبه به اخر برسيم.
اول از همه بايد ببينيم نتيجه نظرسنجي چي ميشه.

dadash masoud

عضو جدید
منم هستم بچه ها

استاد عشق

شماها چقدر عجله داريد تازه نظرسنجي راه افتاده يك هفته بعد از نظرسنجي هر كتابي كه انتخاب شد و شروع مي كنيم .ما بايد تمومش كنيم نيازي هم نيست يه شبه به اخر برسيم.
اول از همه بايد ببينيم نتيجه نظرسنجي چي ميشه.

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من بوف کور رو انتخاب کنید. بقیه کتابها رو بعدا میخونیم. چون فهمشون راحته نیازی به نقد نداره ولی بوف کور فهمیدنش سخته و نقدش مطمئنا برای همه مفید خواهد بود.

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم قلعه حیوانات
حالا یکی استاد عشق اثر ایرج حسابیو برام بذاره

پیوست ها

• Animal%20Farm.pdf
    981 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوفیا خانم تبریک کار جالبی رو استارت زدید اگه قابل بدونید بنده هم همراه میشم.
رای من هم: هرچی اکثریت دوستان انتخاب کنند.

dadash masoud

عضو جدید
به نظر من بوف کور رو انتخاب کنید. بقیه کتابها رو بعدا میخونیم. چون فهمشون راحته نیازی به نقد نداره ولی بوف کور فهمیدنش سخته و نقدش مطمئنا برای همه مفید خواهد بود.
اين چه حرفيه اصلن ما گروهي ميخونيم كه بعدش بيايم نقدش كنيمو نظر بديم وگرنه خودمون ميخونديمش.حالا چه بوف كور باشه چه بقيه ي گزينه ها بالاخره بايد نقدشه.
در ضمن نقد هر كتابي كه انتخاب بشه براي همه مفيده اصلن اين يك حركت خيلي قشنگه كه با هم بخونيم و نقدش كنيم
در ضمن سخت فهم بودن يه كتاب ملاك نيست.مهم اينه كه اگه مفهومي داره يه مفهوم درست درموني داشته باشه چه سخت فهم چه سهل الوصول.

Hodaa37

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
من دوتا از کتابهای این نظرسنجی رو تا حالا نخوندم
ولی از بین اینایی که خوندم رای دادم
خیلی تاپیک جالبیه

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
قبلا هم یه همچین حرکتی آغاز شد و خیلیها هم استقبال کردند، اما به نتبجه ای نرسید. این هم لینک آخرین صفحه اش:

شهر کتاب

dadash masoud

عضو جدید
[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png لطفا عضو بشید...[/h]

بچه ها تو نت سایت های که میتونید کتاب دانلود کنید خیلی زیاده ولی سایتی رو که لینکشو گذاشتم (کتابناک) به عنوان مرجع در نظر میگیریم چون نسبتا کامله و اکثر کتابهایی که انتخاب میکنیم توش موجوده...
برای همین لطفا عضو بشید تا هر کتابی که انتخاب میشه لینکشو بذارم که خیلی وقتتون برای سرچ کردن تلف نشه و بتونید سریع از همین تاپیک دانلود کنید...
ممنون
http://ketabnak.com

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوفیا خانم تبریک کار جالبی رو استارت زدید اگه قابل بدونید بنده هم همراه میشم.
رای من هم: هرچی اکثریت دوستان انتخاب کنند.
خواهش میکنم...امیدوارم تا آخرش همراه باشید;)

اين چه حرفيه اصلن ما گروهي ميخونيم كه بعدش بيايم نقدش كنيمو نظر بديم وگرنه خودمون ميخونديمش.حالا چه بوف كور باشه چه بقيه ي گزينه ها بالاخره بايد نقدشه.
در ضمن نقد هر كتابي كه انتخاب بشه براي همه مفيده اصلن اين يك حركت خيلي قشنگه كه با هم بخونيم و نقدش كنيم
در ضمن سخت فهم بودن يه كتاب ملاك نيست.مهم اينه كه اگه مفهومي داره يه مفهوم درست درموني داشته باشه چه سخت فهم چه سهل الوصول.
آقا مسعود واقعا ممنون که به سوال های بچه ها جوای میدید و نمیذارید تاپیک بره پایین...:gol:

با سلام
من دوتا از کتابهای این نظرسنجی رو تا حالا نخوندم
ولی از بین اینایی که خوندم رای دادم
خیلی تاپیک جالبیه
مرسی که رای دادی...:smile:

قبلا هم یه همچین حرکتی آغاز شد و خیلیها هم استقبال کردند، اما به نتبجه ای نرسید. این هم لینک آخرین صفحه اش:

شهر کتاب
ای بابا...خوب اینم که تاپیک خودمه!
اتفاقا بر خلاف حرف شما خیلی هم خوب نتیجه داد و بچه ها واقعا استقبال کردن و مراحل مطالعه کتاب و نقد هم عالی پیش رفت...ولی خوب یه مدت که گذشت خورد به امتحانات تیر ماه بعدشم من زیاد نتونستم بیام نت و کم کم فراموش شد
ولی ایندفعه با کمک دوستان حتما نتیجه های بهتری میگیریم...:)

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png لطفا عضو بشید...

بچه ها تو نت سایت های که میتونید کتاب دانلود کنید خیلی زیاده ولی سایتی رو که لینکشو گذاشتم (کتابناک) به عنوان مرجع در نظر میگیریم چون نسبتا کامله و اکثر کتابهایی که انتخاب میکنیم توش موجوده...
برای همین لطفا عضو بشید تا هر کتابی که انتخاب میشه لینکشو بذارم که خیلی وقتتون برای سرچ کردن تلف نشه و بتونید سریع از همین تاپیک دانلود کنید...
ممنون
http://ketabnak.com

بازم ممنون آقا مسعود...

کار جالبی است. من هم استاد عشق رو انتخاب می کنم.:gol:
اینجوری که داره پیش میره ظاهرا استاد عشق تصویب میشه ...:smile:

من هیچ کدومو نمیشناسم...
:(
ولی میخوام منم باشم
خوب چرا ناراحنی؟! منم بعضی هاش رو نخوندم...ولی ایشالا با هم همرو میخونیم:)

dadash masoud

عضو جدید
خواهش میکنم...امیدوارم تا آخرش همراه باشید;)

آقا مسعود واقعا ممنون که به سوال های بچه ها جوای میدید و نمیذارید تاپیک بره پایین...:gol:

مرسی که رای دادی...:smile:

ای بابا...خوب اینم که تاپیک خودمه!
اتفاقا بر خلاف حرف شما خیلی هم خوب نتیجه داد و بچه ها واقعا استقبال کردن و مراحل مطالعه کتاب و نقد هم عالی پیش رفت...ولی خوب یه مدت که گذشت خورد به امتحانات تیر ماه بعدشم من زیاد نتونستم بیام نت و کم کم فراموش شد
ولی ایندفعه با کمک دوستان حتما نتیجه های بهتری میگیریم...:)

بازم ممنون آقا مسعود...

اینجوری که داره پیش میره ظاهرا استاد عشق تصویب میشه ...:smile:

خوب چرا ناراحنی؟! منم بعضی هاش رو نخوندم...ولی ایشالا با هم همرو میخونیم:)
بچه زرنگ كجايي . بعد چند روز مياي جئاب بچه ها هم ميخواي بدين تو يه پست سرشو هم مياري.

vishtaspe

عضو جدید
خیلی کار خوبی رو شروع کردید ولی سطح کتابا یکی نیست.من خودم بینشون زندگی در پیش رو رو انتخاب میکنم فوق العاده بود حتما بخونیدش:smile:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها زود باشید! هرکی رای نداده تا فردا بیشتر مهلت نیست ها...
ایشالا شنبه مطالعه رو شروع میکنیم:smile:

dadash masoud

عضو جدید
تو چرا همش منو دعوا میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w00:
دعوا چيه ؟كي ميتونه شمارو دعوا كنه؟شما استارتر مايي!!!!!!!!
فقط ميخواستم بدونم بچه زرنگ كجايي :دي
بچه ها كمتر از يك روز ديگر فرصت داريد تا با افتتاح حساب در قرعه ... ببخشيد تا با شركت در نظرسنجي كتاب مورد علاقه تونو انتخاب كنيد:smile:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعوا چيه ؟كي ميتونه شمارو دعوا كنه؟شما استارتر مايي!!!!!!!!
فقط ميخواستم بدونم بچه زرنگ كجايي :دي
بچه ها كمتر از يك روز ديگر فرصت داريد تا با افتتاح حساب در قرعه ... ببخشيد تا با شركت در نظرسنجي كتاب مورد علاقه تونو انتخاب كنيد:smile:
اینجا که فقط من و توییم....همه رای میدن ولی کسی نظر نمیده.....من دارم دلسرد میشم! میترسم واسه مطالعه و نقد هم فقط ما 2 نفر باشیم!!!!:cry: