شما قضاوت کنید!!!!!!!!

aaj6551

عضو جدید
یكی از جانبازان جنگ تحمیلی، سالها پس از مجروح شدن به علت وضع وخیمش به ایتالیا اعزام و در یكی از بیمارستانهای شهر رم بستری شده بود.
از قضا چند روزی بعد از بستری شدن این جانباز جنگ تحمیلی متوجه می شود خانم پرستاری كه از او مراقبت می كند نام خانوادگی اش مالدینی است. این جانباز ابتدا تصور می كند تشابه اسمی است، اما در نهایت نمی تواند جلوی كنجكاوی اش را بگیرد و از خانم پرستار می پرسد: آیا با پائولو مالدینی ستاره شهر تیم آ.ث. میلان نسبتی داری؟ و خانم پرستار در پاسخ می گوید: پائولو برادر من است! جانباز ایرانی در حالی كه بسیار خوشحال شده بود، از خانم پرستار خواهش می كند كه اگر ممكن است عكسی به یادگار بیاورد و خانم پرستار هم قول می دهد تا برایش تهیه كند، اما جالب ترین بخش داستان صبح روز بعد اتفاق می افتد. هنگامی كه جانباز هموطن ما از خواب بیدار می شود، كنار تخت بیمارستان خود پائولو مالدینی بزرگ را می بیند كه با یك دسته گل به انتظار بیدار شدن او نشسته است و ... باقی اش را دیگر حدس بزنید!

راستی هیچ می دانید پائولو مالدینی, اسطوره میلان از شهر میلان واقع در شمال غربی ایتالیا، به شهر رم واقع در مركز كشور ایتالیا كه فاصله ای حدود ششصد كیلومتر دارد رفت، تا از یك جانباز جنگی ایرانی را كه خواستار عكس یادگاری اوست، عیادت كند؟

آیا فوتبالیست ایرانی را سراغ دارید كه چنین مسافتی را برای به دست آوردن دل یك جانباز، معلول، بچه یتیم، بیمار و ... بپیماید؟

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره امیر حسین صادقی با خانومش رفته بود عیادت اون بابای نخاعی

و خیلی هاشون که نمی گن که ریا نشه!!!!
================================
اینم بنظر من که بیش از 100 درصد دروغه
شک نکن منبع بده اسم جانباز و ...

چرا اکاذیب گسترش می دی دوست عزیز؟؟؟

aaj6551

عضو جدید
اره امیر حسین صادقی با خانومش رفته بود عیادت اون بابای نخاعی

و خیلی هاشون که نمی گن که ریا نشه!!!!
================================
اینم بنظر من که بیش از 100 درصد دروغه
شک نکن منبع بده اسم جانباز و ...

چرا اکاذیب گسترش می دی دوست عزیز؟؟؟

خودت منبع بده ببینم
چرا نشر اکاذیب می کنی حج خانم!!!!!!!!!!!!!

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی جالب بود.......
ابرانیا یه خرده مغرورن خوب........
ولی کارش خیلی قشنگ بود.......