شما دختری رو که همه جا آرایش میکنه میپسندید یا فقط برا آقاش آرایش میکنه؟؟؟؟؟

rahil rachel

عضو جدید
من باهات هم عقيده نيستم.اصلا هم نميتونم درك كنم كسي رو كه ميگه دختري كه بيرون آرايش ميكنه واسه جلب نظرديگران اينكارو ميكنه البنه آرايش داريم تا آرايش.....زيبايي واسه دختر درواقع يك نوع قدرته

JavadMessi

مدیر بازنشسته
من باهات هم عقيده نيستم.اصلا هم نميتونم درك كنم كسي رو كه ميگه دختري كه بيرون آرايش ميكنه واسه جلب نظرديگران اينكارو ميكنه البنه آرايش داريم تا آرايش.....زيبايي واسه دختر درواقع يك نوع قدرته

مطمنا چنین قصدی ندارد اما به خاطر این که زن موجود لطیفی است و احساساتی ممکن است در دام مردانی بیفتد که هیچ حسی ندارند و فقط به غریزه جنسی خود توجه دارند

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظره من یه مرد نمی تونه زنشو محدود کنه
آرایش به عهده ی زنه و نوع آرایش و غلظتش تو هر شرایطی به شعوره و بلوغ یک زن بر می گرده...

آرایش در حدی که رنگ و رخسار پریده نباشه خیلی هم خوبه, کی از زیبایی بدش میاد؟ افراد زیبا باعث شادی اجتماع میشوند. چه خوبه همه هم مردا و هم زنها به خودشون برسند اما نه در حدی که تابلو باشه.

من میخوام بطور کل آرایش رو مورد بررسی قرار بدم

هیچ خانم متاهل با اخلاقی با قصد و غرض اینکه بقیه نگاهش کنند و لذت ببرند آرایش نمیکنه, زنها در اکثر مواقع از روی عادت آرایش می کنند و آرایش نکردن رو عقب موندگی میدونن که این اصلا درست نیست, خیلی از خانم ها هم میخوان بدونن هنوز جذاب هستند یا نه و جواب این سوال رو تو نگاه های دیگران می بینند. البته زیبایی یک ابزار قدرتمند در هر نوع ارتباط هست و هر کسی میتونه هر چقدر که میتونه از این ابزار در جهت پیشرفت خودش استفاده کنه. مثلا خیلی از خانم ها به صرف زیبایی و آرایش کار ( شغل ) پیدا میکنن و یا در اجتماع - درست یا غلط- عموم مردم به زن زیبا احترام بیشتری میگذارند. همه اینها زن امروزی رو - حتی متاهل ها رو - به سمت آرایش کردن سوق میده که تا اینجا بد نیست.

اما آرایش موقعی بد میشه که باعث بیماری اجتماعی میشه, باعث دل آزردگی شوهر میشه, باعث قتل و جنایت و تجاوز میشه و باعث انواع ناهنجاری های دیگه میشه. البته اینجوری نیست شما اگر با آرایش برید بیرون در خطر قتل یا تجاوز هستید, نه منظورم ابدا این نبود, بلکه به مرور زمان, در طول یکسال , دو سال یا شاید ده سال در شوهر, اطرافیان و جامعه عقده های جنسی به وجود میاد, تنفر بوجود میاد - حالا چرا این تنفر و عقده ها بوجود میاد خودش یک تاپیک میطلبه - که این عقده ها هستند که نتیجشون میشه قتل و تجاوز. شاید حتی قربانی های این تجاوزها هرگز آرایش نکرده باشند.

آخرین ویرایش:

AVINA

عضو جدید
من که آرایشم همیشه همینه
عروسی
دانشگاه
و ...

بستگی به آقامونم داره
برا من که مهم نیست...زیادم بهش توجه نشون نمیدم...در حدی که رنگ و رخسارم پریده نباشه
مخصوصا این روزا که حسابی درگیر درسامم

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارایش چیزه خوبیه تا جایی که زننده نباشه

ولی به نظرم زمانی یه اقایی میتونه مانع ارایش زنش بشه که چشمش پاک باشه و به زن نامحرم نگاه نکنه

در غیر این صورت هیچ ربطی بهش نداره

anjam.vazife

عضو جدید
خوب ظاهر شدن تو همه جا خوبه حالا با آرایش باشه یا بدون آرایش پیش نامحرم باشه یا نامحرم اگه قرار بر این باشه که مردی با آرایش یا نوع لباس زنی تحریک بشه باید اون فرد بره بمیره - مگر این که طرف بیمار باشه و مشخصه که جای بیمار کجاست - اگه فردی با این چیزا تحریک شه خب معلومه که اگه زن حجاب داشت باشه و آرایش هم نکرده باشه باز یارو تحریک میشه چون مشکل اون اینه که یه دختر دیده نه اینکه اونو چطور دیده

Austin.A

عضو جدید
توی استرالیا معمولا فقط ایرانی ها یا بعضی آسیایی ها آرایش زیاد می کنن . بقیه مردم معمولا فقط برای مهمونی ها یا کلاب ها و غیره ... وگرنه فقط به مدل مو ختم میشه و نه هفت لایه خمیر مالیدن .
اروپای شمالی هم نهایتا یک رژ لبی و کرم نرم کننده ای و تمام . آرایش اونجا چندان پذیرفته شده نیست . چون به شخصیت و وجود چهره ی هر فردی کاملا احترام میزارن و چه زیبا ، چه متوسط و چه نازیبا همگی کاملا مورد قبول جامعه هستند .

anjam.vazife

عضو جدید
توی استرالیا معمولا فقط ایرانی ها یا بعضی آسیایی ها آرایش زیاد می کنن . بقیه مردم معمولا فقط برای مهمونی ها یا کلاب ها و غیره ... وگرنه فقط به مدل مو ختم میشه و نه هفت لایه خمیر مالیدن .
اروپای شمالی هم نهایتا یک رژ لبی و کرم نرم کننده ای و تمام . آرایش اونجا چندان پذیرفته شده نیست . چون به شخصیت و وجود چهره ی هر فردی کاملا احترام میزارن و چه زیبا ، چه متوسط و چه نازیبا همگی کاملا مورد قبول جامعه هستند .

مرسی
--

آریش یه سلیقه فردیه هر کسی طبق نیاز خودش آرایش میکنه .

jimmi

عضو جدید
به نظره من یه مرد نمی تونه زنشو محدود کنه
آرایش به عهده ی زنه و نوع آرایش و غلظتش تو هر شرایطی به شعوره و بلوغ یک زن بر می گرده...

هر زني خواهان محدود كردن نگاه مردش به زنان ديگر است،
پس هر مردي هم اگر خواهان محدود كردن عامل جذب نگاه مردان ديگر به زنش باشد، بيراه نگفته است.

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آرایش به نظر من ملایم باشه خوبه....
ولی آرایش غلیظ................(هیچی نگم بهتره)
این دیگه اختیارش با خانوماست و هر کسی با کارهاش شخصیتش رو نشون میده.........

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر زني خواهان محدود كردن نگاه مردش به زنان ديگر است،
پس هر مردي هم اگر خواهان محدود كردن عامل جذب نگاه مردان ديگر به زنش باشد، بيراه نگفته است.

بله زن ها دوست ندارن شوهرشون به یه غریبه زل بزنه ولی دیگه نمی تونن را بیفتن توی خیابون دنبال شوهرشون و اونو محدود کنن برا مردم همینجوریه
عرض کردم به شعوره زن بستگی داره مرد نمی تونه امر و نهی کنه البته این نظره منه
اگه زن ناراحتیه شوهرش براش مهم باشه سنگین موقر آرایش می کنه ولی اینکه بگیم اصلا آرایش نکنه خود خواهیه به نظره من...

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن بهتره فقط شعار ندیم و عمل کنیم
خودمونو می گم
امروز صبح توی سرویس داشتم دقت می کردم
می تونم بگم 70 درصده دخترا آرایششون زننده بود
مگه ما نیستیم که می گیم آرایش ملایم خوبه؟!
پس چرا عمل نمی کنیم؟!!!!!

ساز دهني

اخراجی موقت
در ضمن بهتره فقط شعار ندیم و عمل کنیم
خودمونو می گم
امروز صبح توی سرویس داشتم دقت می کردم
می تونم بگم 70 درصده دخترا آرایششون زننده بود
مگه ما نیستیم که می گیم آرایش ملایم خوبه؟!
پس چرا عمل نمی کنیم؟!!!!!
یعنی چی عمل نمیکنیم ؟!
خب بالا توضیح دادیم که چرا یه عده آرایش ملایم میکنن و یه عده آرایش غلیظ , الان مشکل شما دخیقاً چیه ؟!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
man ke be shakhse moetaghedam ziba shodan bayad bara khod & shohare fard bashe:razz:
سلام
قطعا زیبا آرایش کردن برای شوهر پسندیده تر هست

ولی اون خانمی که بی مهابا همه جا دس به آرایش میزنه اونم نه آرایش معمولی بلکه ............... حال چه بدونه چه ندونه که اکثرشون میدونن ( ایون من نمیگم روانشناسان میگن !!!! جلب توجه )
چشمهای ناپاک بسیاری دنبالش هستن که به واقع هر آن ممکنه خطرات بدتری این دختر خانم رو در کمین قرار بده
امیدوارم به این سطح فرهنگ برسیم که بدانیم هر چیری جای و جایگاه خودشو داره حتی در اندازش

Austin.A

عضو جدید
متاسفانه این ذهنیت که برای زیبایی و با توجه به مکانی که قرار داریم وضعیت ظاهری خودمون رو تطبیق بدیم ؛ بیشتر به فکر جلب نظر دیگران هستیم ! و نه فقط خانم ها بلکه آقایون هم همینطورند .
الان طوری شده که در شهرهای مختلف ایران ، بعضی جوانهای روستایی که باید ساده دل و بی آلایش باشند ، با تقلید از شبکه ها و یا جوان های شهری یکسری تیپ و ظاهرهای عجیب و بی ربط به فضایی که قرار هستش برند رو برای خودشون درست می کنند !! مثلا قرار هستش یک جوون 20 و خرده ای ساله از اطراف شهر یا حتی خود شهر به دانشگاه یا بدتر یک اداره برای کاری بره ... با یک جین پاره پاره ، یک تیشرت با نوشته های کاملا بی ربط به فضا مثلا یک نمونه که خودم دیدم که پشت تیشرت نوشته بود I have a big one و یک علامت ژنتیک مردانه !! و موهایی عجیب و چسب کاری شده و . . . . . خوب این اصلا مورد قبول نیست . بله در اینجا هم هستند افرادی که این نوع پوشش رو در خیابون ها دارن چه دختر و چه پسر ولی معمولا بعنوان شخصیت های جالبی در اجتماع شناخته نمیشن مگر اینکه توی مهمونی ها و غیره از این لباس ها استفاده بشه . تیپ و ظاهر نرمال برای دانشگاه و خیابون ها اینجا معمولا یک شلوار جین معمولی و تیشرت ساده یا پیراهن های مختلف هستش . نه پسرها و نه دخترها هیچکدوم از لباس های عجیب و غریب استفاده نمیکنن !

خاص

عضو جدید
همه که مثل شما نیستن و اینجوری فکر نمیکنن:confused:
خوب ظاهر شدن تو همه جا خوبه حالا با آرایش باشه یا بدون آرایش پیش نامحرم باشه یا نامحرم اگه قرار بر این باشه که مردی با آرایش یا نوع لباس زنی تحریک بشه باید اون فرد بره بمیره - مگر این که طرف بیمار باشه و مشخصه که جای بیمار کجاست - اگه فردی با این چیزا تحریک شه خب معلومه که اگه زن حجاب داشت باشه و آرایش هم نکرده باشه باز یارو تحریک میشه چون مشکل اون اینه که یه دختر دیده نه اینکه اونو چطور دیده

ازاده 20

عضو جدید
سلام وقت بخیر . توی استرالیا اروپا یا ... فقط چهره ملاک زیبایی نیست به همین دلیل آرایش ندارند یا خیلی کمه!

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
متاسفانه این ذهنیت که برای زیبایی و با توجه به مکانی که قرار داریم وضعیت ظاهری خودمون رو تطبیق بدیم ؛ بیشتر به فکر جلب نظر دیگران هستیم ! و نه فقط خانم ها بلکه آقایون هم همینطورند .
الان طوری شده که در شهرهای مختلف ایران ، بعضی جوانهای روستایی که باید ساده دل و بی آلایش باشند ، با تقلید از شبکه ها و یا جوان های شهری یکسری تیپ و ظاهرهای عجیب و بی ربط به فضایی که قرار هستش برند رو برای خودشون درست می کنند !! مثلا قرار هستش یک جوون 20 و خرده ای ساله از اطراف شهر یا حتی خود شهر به دانشگاه یا بدتر یک اداره برای کاری بره ... با یک جین پاره پاره ، یک تیشرت با نوشته های کاملا بی ربط به فضا مثلا یک نمونه که خودم دیدم که پشت تیشرت نوشته بود I have a big one و یک علامت ژنتیک مردانه !! و موهایی عجیب و چسب کاری شده و . . . . . خوب این اصلا مورد قبول نیست . بله در اینجا هم هستند افرادی که این نوع پوشش رو در خیابون ها دارن چه دختر و چه پسر ولی معمولا بعنوان شخصیت های جالبی در اجتماع شناخته نمیشن مگر اینکه توی مهمونی ها و غیره از این لباس ها استفاده بشه . تیپ و ظاهر نرمال برای دانشگاه و خیابون ها اینجا معمولا یک شلوار جین معمولی و تیشرت ساده یا پیراهن های مختلف هستش . نه پسرها و نه دخترها هیچکدوم از لباس های عجیب و غریب استفاده نمیکنن !
سلام دوست عزیز
شما مثل اینکه تو کتابها رو رویاها زندگی میکنی
کی گفته جوان روستای باید ساده و بی آلایش باشه
در مورد رعایت پوشش نرمال البته با شما موافقم

ولی خب بسیاری به طرز تفکر دیگران نسبت به خودشون بیشتر از علایق و سلایق خوشون اهمیت میدن
بسیاری از پوشش هایی که بعنوان مد شناخته میشن
هیچگونه عنصر زیبا شناختی و راحتی تو اونها نمیبینیم
یا حتی گاهی از ذات لباس که پوشش بدن هست هم فاصله گرفته میشه
بنابراین بنظر من بایستی روی این قضیه از دیدگاه دیگه ای نگاه کرد

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بله زن ها دوست ندارن شوهرشون به یه غریبه زل بزنه ولی دیگه نمی تونن را بیفتن توی خیابون دنبال شوهرشون و اونو محدود کنن برا مردم همینجوریه
عرض کردم به شعوره زن بستگی داره مرد نمی تونه امر و نهی کنه البته این نظره منه
اگه زن ناراحتیه شوهرش براش مهم باشه سنگین موقر آرایش می کنه ولی اینکه بگیم اصلا آرایش نکنه خود خواهیه به نظره من...

جانا سخن از زبان ما می گویی
قشنگ گفتی
تبصره :
البته بنده خوشبختانه به این درد دچار نیستم

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بنظر من مشکل همه این بحث ها تو انتخابه
مثلا منی که منش فکریم اجازه نمیده همسرم با اون اوضاع تو جامعه حاضر بشه باید فکرشو از قبل بکنم و تو انتخاب اولیه دقت کنم
به این فکرم نباشم که بعدا عوضش میکنم
چون تجربه ثابت کرده نمیشه

به عقیده من هم آرایش کردن و هم نکردن باید در حدی باشه که لوس نشه
نه اینقدر آرایش کنن که اسم های ناجور روش بزارن
نه از اونور بوم بیفتن
ولی چیزی که من هیچوقت نفهمیدم اینه که چطور یه شوهر با خودش کنار میاد که همسرش با اون وضع افتضاح که همه ما هر روز میبینیم تو خیابون بگرده
یکی نیست به اون شوهر ه بگه
عزیز جان همه چیز این خانوم مال خودته
ار فرق سر تا نوک پاهاش
به همین راحتی دیگران رو شریک میکنی
؟!!
همون خانوم که اونطوری میگرده طاقت نداره شوهرش حتی با زیرپیرهن بیاد تو بالکن که دختر همسایه ببینه
حالا شوهره اونجور
میخوام بیگم هاشا غیرت
ولی مطمئن نیستم غریته یا حماقت

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما دختری رو که همه جا آرایش میکنه میپسندید یا فقط برا آقاش آرایش میکنه؟؟؟؟؟

این آقاش مرا گشته!!!!

بالا