شما بودید چه می کردید؟

irpersian20

عضو جدید
سلام
دوستان من چند ماهی هست با فردی آشنا شدم که این دختر خانم چند روز پیش رسما گفت،من اولش به قصد دست انداختن تو،اول پیغام هاتو جواب میدادم و رسما یعنی سرکاری بودیم و برای خنده.
و الان واقعی هست و پشیمان هست از کارش.
الان خودش اعتراف کرد بدون اینکه من بو ببرم.
شما بودید چه می کردید؟ :confused:

mohsen100

عضو جدید
سلام
دوستان من چند ماهی هست با فردی آشنا شدم که این دختر خانم چند روز پیش رسما گفت،من اولش به قصد دست انداختن تو،اول پیغام هاتو جواب میدادم و رسما یعنی سرکاری بودیم و برای خنده.

سلام

الان هم رسما سرکار هستید

usermop

عضو جدید
سلام

هیچی من جای تو بودم چشمامو کاملا میبستم و سریع میرفتم میگرفتمش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا خود دانی

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

الان هم رسما سرکار هستید
ما چی؟ ما الان سرکار نیستیم؟:biggrin:
.
نه دخترها عموما ساده تر و احساساتی تر ازین حرفا هستن که یه نفرو این شکلی مسخره کنن!
مگر اینکه دیگه این دوستمون بدشانس باشه و گیر اون موارد خاص افتاده باشه:biggrin:
.
.
.
این دختر خانم قاعدتا نمی بایست منفعتی توی اعتراف داشته باشه جز اینکه بخاطر احساساتی که پیدا کرده فکر رفتار قبلیش آزارش می داده و اعتراف کرده تا وجدانش سبک شه و رابطه ش صادقانه باشه
.
مگر اینکه شما خودتون با شناختی که از موقعیت خودتون و رابطه تون دارین منفعت خاصی براش متصور باشین....مثلا اینکه موقعیت شما ایشونو یه طمع انداخته باشه نقش دخترهای احساساتی و دل نازکو بازی کنه:biggrin::D

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

ببینین دو حالت وجود داره :
1 - یا ایشون با این اعتراف خواستن شما رو متوجه کنن که میخوان کات کنن .. با خودش گفته که خب اگر حقیقت رو بگم حتماً میذاره میره!!!
2- یا هم اینکه از کارشون پشیمونن و ب شما حس واقعی پیدا کردن چون دیدن شما حستون واقعی بوده !!

اگر من بودم همون لحظه بی خیالش میشدم .. البته خب من دخترم و حساس!!

و اینکه آیا بعد گفتن حقیقت بهتون ابراز علاقه کرده؟؟
اینو جواب بدین میخوام ی چیزی بگم ..

irpersian20

عضو جدید
سلام

ببینین دو حالت وجود داره :
1 - یا ایشون با این اعتراف خواستن شما رو متوجه کنن که میخوان کات کنن .. با خودش گفته که خب اگر حقیقت رو بگم حتماً میذاره میره!!!
2- یا هم اینکه از کارشون پشیمونن و ب شما حس واقعی پیدا کردن چون دیدن شما حستون واقعی بوده !!

اگر من بودم همون لحظه بی خیالش میشدم .. البته خب من دخترم و حساس!!

و اینکه آیا بعد گفتن حقیقت بهتون ابراز علاقه کرده؟؟
اینو جواب بدین میخوام ی چیزی بگم ..

من پسر هستم و دختر هست کسی که این کار کرده
ابزار علاقه مستقیم که چه عرض کنم اما بله میخواد باشه/.

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من پسر هستم و دختر هست کسی که این کار کرده
ابزار علاقه مستقیم که چه عرض کنم اما بله میخواد باشه/.

میدونم شما پسری ..

نه غیر مستقیم نمیشه!! اگه علاقه داره باید بروز بده!!مستقیم بگه!
از شما "بله" میخواد؟؟؟
اگر دوستتون داره باید ثابت کنه و شما رو قانع کنه .. اعتمادتونو جلب کنه .. البته این نظر من هست .

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
سلام
دختر یا پسر بیکاری که به خودش اجازه میده دیگران رو مچل خودش کنه، رو هیچیش نمیشه حساب کرد.نسبت به اینجور آدما فقط باید جا خالی داد و ردشون کرد تا برن تورشونو یه جا دیگه پهن کنن.
ارزش احساس آدم خیلی بیشتر از اینه که یه اپسیلونش بخواد به اینجور آدما برسه.

irpersian20

عضو جدید
دختر یا پسر بیکاری که به خودش اجازه میده دیگران رو مچل خودش کنه، رو هیچیش نمیشه حساب کرد.نسبت به اینجور آدما فقط باید جا خالی داد و ردشون کرد تا برن تورشونو یه جا دیگه پهن کنن.
ارزش احساس آدم خیلی بیشتر از اینه که یه اپسیلونش بخواد به اینجور آدما برسه.

حق با شماست