شروع مسابقه ی بهترین امضا

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان....:cowboy:
انتظار ها به سر رسید
مسابقه برگزار میشود و تا تاریخ 3 فروردین ادامه داره!!!تا ساعت 10 شب:victory:

دوستان 15 نفر کاندیدای بهترین امضا شدن!!
:w05:
هرکسی رو فکر میکنین بهترین امضا رو داره به اون رای بدین و اسمشو بنویسین!
اسپم هم موجود دارد و مانعی نداره!!!:w18:
البته دوستان میتونن برای خود تبلیغ کنن و امضای خود رو توضیح بدن:w26:...

1.نفر اول>>>>>٭992§£٭-S-N
با امضای>>>>>>شایدآن روزکه سهراب نوشت تاشقایق هست زندگی بایدکردخبری ازدل پردردگل یاس نداشت
باید این جورنوشت:هرگلی هم باشی چه شقایق چه گل میخک ویاس زندگی اجباراست.....
اگرتنهاترین تنهاشدیم بازخداهست <<دکترشریعتی>>
ای کاش شادی ها به جای زیررادیکال بافرجه غم رفتن
داخل پرانتز به توان بی نهایت می رفتن

----------------------:w34:

2.نفر دوم>>>-moeinlas
با امضای>>>حالمان بد نیست غم کم می خوریم:gol: کم که نه! هر روز کم کم میخوریم
آب می خواهم،‌سرابم می دهند:gol: عشق می ورزم عذابم می دهند
خود نمی دانم کجا رفتم به خواب:gol: از چه بیدارم نکردی آفتاب؟
خنجری بر قلب بیمارم زدند:gol: بی گناه بودم و دارم زدند
دشنه ای نامرد بر پشتم نشست ..........از غم نامردمی پشتم شکست

---------------------------------
3.نفر سوم>>>Eagle-Golden
با امضای>>>نمي دانم پس از مرگم چه خواهد شد نمي خواهم بدانم كوزه گر از خاك اندامم چه خواهد ساخت ولي بسيار مشتاقم كه از خاك گلويم سوتكي سازد گلويم سوتكي باشد بدست كودكي گستاخ وبازيگوش و او يك ريزوپي درپي دم گرم خويش را در گلويم سخت بفشارد وخواب خفتگان خفته را آشفته سازد بدين سان بشكند دايم سكوت مرگبارم را ـــ دکتر علی شریعتی ـــ
----------------------------------------
4.نفر چهارم>>>mahdieh1991
با امضای>>...دلتنگ شدن حس نبودن کسی است که تمام وجودت یکباره تمنای بودنش را می کند...

نمیدانم چرا چشمانم گاهی بی اختیار خیس می شوند
می گویند حساسیت فصلی است
آری؛
من به فصل فصلِ این دنیای بی تو حساسم!
-----------------------------------------
5.نفر پنجم>>>>Madison
با 3 امضای متفاوت...
[URL="http://www.up98.org/"][IMG]http://www.up98.org/upload/server1/02/f/xpejfpfb3xetl0ynbc5.gif[/URL][/IMG]
امضا B امضا***
--------------------

در قبال تاپیکی که می زنید انتظار تشکر نداشته باشید، این خود نوعی گدایی است.
برگرفته از پند و اندرزهای پیرجو****
---------------------------
[URL="http://www.up98.org/"][IMG]http://www.up98.org/upload/server1/02/f/h98ufunobjvn74wcupa1.jpeg[/URL][/IMG]
6.نفر ششم>>sinuhe
با امضای>>>هیچکس نمی تواند به پس کره چشمانت برود و زندگی را آنگونه که تو می بینی ببیند:gol:
---------------------------------------------------
7.نفر هفتم>>>behnam-95
با امضای
..........................................................................................................خدا را دوست دارم، به خاطر اینكه من را install كرده است.
..................................................................................................خدا را دوست دارم، به خاطر اینكه تا خودم نخواهم مرا D.C نمی كند.
...............................................................................................خدا را دوست دارم، به خاطر اینكه این همه friend برای من add می كند.
...................................................................................خدا را دوست دارم، به خاطر اینكه همه چیز من را می داند ولی SEND TO ALL نمی كند.
..........................................................................خدا را دوست دارم، به خاطر اینكه همیشه جزء friend هام می ماند و من را delete و ignore نمی كند..
............................................................................................................................................:heart::heart:
-----------------------------------------
8.نفر هشتم>>203_fariba
با امضای>>>>>
يادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند /طلب عشق ز هر بي سر و پايي نکنيم... /يادمان باشد اگر اين دلمان بي کس ماند/ طلب مهر ز هر چشم خماري نکنيم.../ يادمان باشد که دگر ليلي و مجنوني نيست /به چه قيمت دلمان بهر کسي چاک کنيم.../ يادمان باشد که در اين بحر دو رنگي و ريا /دگر حتي طلب آب ز دريا نکنيم...
------------------------------------------
9.نفر نهم>>>mehrdad2012
با امضای>>>بدترین روزها امیدوارباش ،زیباترین باران ها از سیاهترین ابرهاست .
-------------------------
10.نفر دهم>>>>niki-kiyani
با امضای >>>ازم پرسید دوستم داری؟؟؟
گفتم اره
گفت چقدر؟؟؟؟
گفتم از اينجا تا خدا........
اشك تو چشاش جمع شد و گفت..............مگه الان نكفتي خدا از هر چيزي به ما نزديكتره؟؟؟؟؟؟؟:heart:
--------------------
11.نفر یازدهم>>>طلا
با امضای>>کاش درکتاب زندگی سطری باشیم به یاد ماندنی… نه حاشیه ای از یاد رفتنی.:w16:...
--------------------------------------
12.نفر دوازدهم>>-et-rt
با امضای>>>>:w39::w42::w00:
--------------------------
13.نفر سیزدهم>>>JASMIN-S
با امضای>>♥چـﮧ زیبا خالقـﮯ دارم ♥
♥چـﮧ بخشنده خداﮮ عاشقـﮯ دارم♥
♥ڪـﮧمـﮯ خواند مرا با آنڪـﮧ مـﮯداند گنـﮧڪارم...♥
-------------------------

14.نفر چهاردهم>>-architect110
با امضای>>>فقط خدا...
4/3
-----------------------
15.نفر پانزدهم>>آخرین نفر هم بنده هستم
...scream...
با امضای>>>
یـا ابـاصالـح المـهـــدی ادرکنـــ ـی (عج)

آخرین ویرایش:

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان به بهترین امضا رای بدن لطفا

یه سوال کلا چن نفرشرکت کردن که 15نفر کاندید برتر شدن

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسي علي جان بابت همه چيز:gol:

من 200 ميدم به هر كسي كه راي بهم بده..:D

علي بيا تو به من راي بده من به تو راي ميدم..زود باش..اول تو بده:دي

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اااااااااااااااا
چرا رنگ امضای منو عوض کردی؟؟؟!خط اولش صورتیه ملایم باید باشه

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش امضامو درست نکردیا............بیت دوم رو ببین

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کی میخواد بهش رای بدم اول عیدیییییییییییییییییییییییییی

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علی آقا یه نظر سنجی میزاشتی که اونجا انتخاب کنیم خود به خود آمارش گرفته شه.

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط 15 نفر؟؟
بقیه آدم نیستن؟؟؟
من به داداش مهرداد رای میدم...9!!

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط 15 نفر؟؟
بقیه آدم نیستن؟؟؟
من به داداش مهرداد رای میدم...9!!
چرا همه آدم هستن....ولی من نوشته بودم که 15 نفر اول که اعلام آمادگی کردن ..تو مسابقه هستن...

علی آقا یه نظر سنجی میزاشتی که اونجا انتخاب کنیم خود به خود آمارش گرفته شه.
نمیشه آخه...نظر سنجی برای 10 نفر میباشد!!!
بیشتر از 10 نفر نمیشه

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا من میخوام برا امضای خودم تبلغ کنم
این وسطی که داره اینور اونور میره یه پسره شیطونه که با تمام وجود زیر سلطه ی کودک درونش هست
این دوتایی که اطرافشن والدینش هستن که از دستش خیلی عصبانی هستن و از اینور سر بچه داد میزنن از اونور هم هی تقصیرو گردن هم میندازن
این کودک بیتوجه به اونا و حرفاشون به دویدن ادامه میده ولی این ازادی دیری نمیپاید و با گذشت زمان کم کم تارهای نا مرئی زمان کودک درونش را به بند میکشند و روزی میرسد که این بچه ی سالخورده طعم ازادی را فراموش میکند
و ان روز چیزی برایش نمیماند جز احساسات زیر پا له شده و کوله باری از استعداد های شکوفا نشده
حکایت این کودک حکایت کودکیه همه ی ماست که در محدودیت و ممنوعیت های بسیار بزرگتر ها بزرگ شدیم
هیچوقت با خیال راحت اب بازی نکردیم
همیشه ارزوی اینکه یه روز بتونیم لامپ اتاق رو لمس کنیم به دلمون موند
وووووووو.....
همه ی این مفاهیم تو همین یه قلم امضا نهفته شده
فقط باید دقت کرد

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
این وسطی که داره اینور اونور میره یه پسره شیطونه که با تمام وجود زیر سلطه ی کودک درونش هست
این دوتایی که اطرافشن والدینش هستن که از دستش خیلی عصبانی هستن و از اینور سر بچه داد میزنن از اونور هم هی تقصیرو گردن هم میندازن
این کودک بیتوجه به اونا و حرفاشون به دویدن ادامه میده ولی این ازادی دیری نمیپاید و با گذشت زمان کم کم تارهای نا مرئی زمان کودک درونش را به بند میکشند و روزی میرسد که این بچه ی سالخورده طعم ازادی را فراموش میکند
و ان روز چیزی برایش نمیماند جز احساسات زیر پا له شده و کوله باری از استعداد های شکوفا نشده
حکایت این کودک حکایت کودکیه همه ی ماست که در محدودیت و ممنوعیت های بسیار بزرگتر ها بزرگ شدیم
وووووووو.....
فقط باید دقت کرد
بهترین کار رو میکنین....
هم تبلیغ کنین...هم توضیح بدین

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فعلا تبليغ نميكنم تا ببينم چه بالايي سرم مياد..اگر ديدم كسي بهم راي نداد...با 15 يوزر ديگه ام ميام راي ميدم به خودم:D

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز
وووووووو.....
فقط باید دقت کرد

بابا ایییییول....
بتو هم امتیاز میدم....

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وووووووو.....
فقط باید دقت کرد

اين شكلك چه مفهموي داره استاد؟ بفرمايو:دي

:D

طلا.

عضو جدید
وووووووو.....
فقط باید دقت کرد
ایول بابا .بهترین نویسنده که میشی;)