شخصیت شناسی (فلز ماه تولد شما )

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب بود تا حالا فک نمی کردم مس باشم :smile:

zahra-FARZIN

عضو جدید
متولدین شهریور: جیوه
اگر درجه حرارت محیط مناسب باشد ٬ متولدین شهریور علیرغم اینکه ظاهرا ترکیبی از فولاد و یخ به نظر می رسند ٬ در اثر عواطف اطرافیان ذوب خواهند شد . آنها بدون تردید انسانهایی صادق و قابل اعتمادی هستند ولی زمانی که نخواهند به جایی بروند و یا کار خاصی را انجام دهند ٬ به راحتی می توانند خود را به مریضی بزنند. در چنین مواقعی استعداد نمایی آنها در زمینه هنرپیشگی هویدا می شود. متولدین شهریور از عکسهای خود ایراد می گیرند و در مورد سر و وضع خود وسواس شدیدی دارند ٬ همیشه سر و وضعی مرتب و پاکیزه دارند و در مورد لباس بسیار سخت گیر هستند.
تقريبا درست بود

somayeh115

عضو جدید
تیر
می گذارد که دو بار زیر آب فرو روید ٬ ولی بار سوم شما را نجات می دهد . او خیلی رئوف است و نمی گذارد غرق شوید.
:smile:
این تیکش کاملا درسته;)

B A H A R E*

عضو جدید
درست نبود!!!! من کاملا بر عکس این خصوصیات و داشتم!!!
فک کنم من بچه این خانواده نیستممممممممممممممممم:cry:

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
متولدین آبان: آهن
در بین متولدین آبان آدم عصبی و بی قرارخیلی کم دیده می شود و این در اثر فلز درونی شخصیت آنهاست ٬ با وجود این آنها خیلی رقیق القلب بوده و نسبت به افراد ناتوان و درمانده خیلی دلسوز هستند. متولدین آبان هرگز هدیه یا محبت کسی را فراموش نمی کنند و فورا در جستجوی جبران آن برمی ایند.از طرف دیگر ظلم و بی عدالتی را نیز فراموش نمی کنند و در مقابل ان واکنش های متفاوتی را از خود بروز می دهند. به خانواده و روابط خانوادگی اهمیت زیادی می دهندو رفتارشان با کودکان ملایم و عطوفت آمیز است.
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××÷÷÷÷÷
خیلی درسته ... بسی حال کردم:)