سيزده خط براي همه !!

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز

● يک
دوستت دارم، نه بخاطر شخصيت تو،بلکه بخاطر شخصيتي که من در هنگام با تو بودن پيدا ميکنم.

● دو
هيچکس لياقت اشکهاي تو را ندارد و کسي که چنين ارزشي دارد باعث اشک ريختن تو نميشود.

● سه
اگر کسي تو را آنطور که ميخواهي دوست ندارد به اين معني نيست که تو را با تمام وجودش دوست ندارد

● چهار
دوست واقعي کسي است که دستهاي تو را بگيرد ولي قلب تو را لمس کند.

● پنج
بدترين شکل دلتنگي براي کسي آن است که در کنار او باشي و بداني که هرگز به او نخواهي رسيد.

● شش
هرگز لبخند را ترک نکن، حتي وقتي ناراحتي. چون هر کس امکان دارد عاشق لبخند تو شود.

● هفت
تو ممکن است در تمام دنيا فقط يک نفر باشي، ولي براي بعضي افراد تمام دنيا هستي.

● هشت
هرگز وقتت را با کسي که حاضر نيست وقتش را با تو بگذراند، نگذران.

● نه
شايد خدا خواسته است که ابتدا بسياري افراد نامناسب را بشناسي و سپس شخص مناسب را. به اين ترتيب وقتي او را يافتي بهتر ميتواني شکرگذار باشي.

● ده
به چيزي که گذشت غم نخور، به آنچه پس از آن آمد لبخند بزن.

● يازده
هميشه افرادي هستند که تو را مي آزارند، با اين حال همواره به ديگران اعتماد کن و فقط مواظب باش که به کسي که تو را آزرده، دوباره اعتماد نکني.

● دوازده
خود را به فرد بهتري تبديل کن و مطمئن باش که خود را مي شناسي قبل از آنکه شخص ديگري را بشناسي و انتظار داشته باشي او تو را بشناسد.

● سيزده
زياده از حد خود را تحت فشار نگذار، بهترين چيزها در زماني اتفاق مي افتد که انتظارش را نداري.

گابريل گارسيا مارکز

hosseinb

عضو جدید
کاربر ممتاز

● يک
دوستت دارم، نه بخاطر شخصيت تو،بلکه بخاطر شخصيتي که من در هنگام با تو بودن پيدا ميکنم.

● دو
هيچکس لياقت اشکهاي تو را ندارد و کسي که چنين ارزشي دارد باعث اشک ريختن تو نميشود.

● سه
اگر کسي تو را آنطور که ميخواهي دوست ندارد به اين معني نيست که تو را با تمام وجودش دوست ندارد

● چهار
دوست واقعي کسي است که دستهاي تو را بگيرد ولي قلب تو را لمس کند.

● پنج
بدترين شکل دلتنگي براي کسي آن است که در کنار او باشي و بداني که هرگز به او نخواهي رسيد.

● شش
هرگز لبخند را ترک نکن، حتي وقتي ناراحتي. چون هر کس امکان دارد عاشق لبخند تو شود.

● هفت
تو ممکن است در تمام دنيا فقط يک نفر باشي، ولي براي بعضي افراد تمام دنيا هستي.

● هشت
هرگز وقتت را با کسي که حاضر نيست وقتش را با تو بگذراند، نگذران.

● نه
شايد خدا خواسته است که ابتدا بسياري افراد نامناسب را بشناسي و سپس شخص مناسب را. به اين ترتيب وقتي او را يافتي بهتر ميتواني شکرگذار باشي.

● ده
به چيزي که گذشت غم نخور، به آنچه پس از آن آمد لبخند بزن.

● يازده
هميشه افرادي هستند که تو را مي آزارند، با اين حال همواره به ديگران اعتماد کن و فقط مواظب باش که به کسي که تو را آزرده، دوباره اعتماد نکني.

● دوازده
خود را به فرد بهتري تبديل کن و مطمئن باش که خود را مي شناسي قبل از آنکه شخص ديگري را بشناسي و انتظار داشته باشي او تو را بشناسد.

● سيزده
زياده از حد خود را تحت فشار نگذار، بهترين چيزها در زماني اتفاق مي افتد که انتظارش را نداري.

گابريل گارسيا مارکز
ممنون
عیدت مبارک

hosseinb

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا نوبتی هم باشه نوبته اسپمه
:surprised:
(انتقام حرفایی که در مورد شبنم زدی)