سوسک!؟!

*mahdi_joker*

عضو جدید
ترش و تند هم داره اما من شیرینشو دوست دارم:biggrin:
شما هم میتونی تناول کنی:D
من بیشتر به سالاد پای موش با سس کرم علاقه دارم.به همراه ران قورباغه و یه کم هم چشم مارمولک به صورت آب پز.آخه چربیش بالاست.اگه سرخ بشه برای سلامتی ضرر داره..البته اگه از چاشنی هایی مثل کرمهای آسکاریس یا زالوهای جنوب غربیه جنگلهای آمازون که یه کم تند هستن بهشون بزنی دیگه معرکه میشه.
کلا غذا باید یه کم تند باشه.

حالا شما که یه عمره از این غذاهای با کل(با کلاس)تناول میکنی چی پیشنهاد میدی جانی جون؟

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بیشتر به سالاد پای موش با سس کرم علاقه دارم.به همراه ران قورباغه و یه کم هم چشم مارمولک به صورت آب پز.آخه چربیش بالاست.اگه سرخ بشه برای سلامتی ضرر داره..البته اگه از چاشنی هایی مثل کرمهای آسکاریس یا زالوهای جنوب غربیه جنگلهای آمازون که یه کم تند هستن بهشون بزنی دیگه معرکه میشه.
کلا غذا باید یه کم تند باشه.

حالا شما که یه عمره از این غذاهای با کل(با کلاس)تناول میکنی چی پیشنهاد میدی جانی جون؟
راستش من حشره خوار هستم و پروانه های فلفلی جنگل های دورست و سوسک شیرین رو می پسندم:D

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
:eek::surprised:وحشتناكه...:cry::cry: البته پست هاي شما...... تصورش رو بكنين.. خوراك سوسك.....:cry: واي مامان جون.....:cry: ولي خود سوسك چندش آوره جدي ميگم... من حاضرم مارمولك و جيرجيرك دستم بگيرم اما سوسك :cry: سوسك كه مي بينم يه سه متري ميپرم هوا....:surprised:
شاد باشيد.;)

آخرین ویرایش:

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز

تنها موجودیه که همیشه واکس زده و تر تمیز و براقه اشکالش اینه که خیلی تند راه می ره

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خودم نه... اما خانومم مي ترسه يه روز جسد يه سوسك مرده رو پرتاب كردم طرف خانومم بنده خدا كلي جيغ و داد كردن بعد از كلي گشتن تو جيبشون يافت شد:cry: :redface::biggrin: دلم به حالش سوخت با جيغ و داد داشت لباسش و....:surprised::surprised:
عجب:surprised::surprised: چه سنگدل... چطور دلتون اومد..:surprised::cry: بيچاره خانومتون:redface:
شاد باشيد.;)

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ياده بچگيام افتادم حيون زبون بسته رو ميگرفتم بعد پاهاشو با بند مي بستم يعني اسبمه برخلاف بيشتر خانم ها من از سوسك نمي ترسم فقط از موش وحشت دارم.
ديشب وقتي كه اين تاپيك رو ديدم.... :cry: هيچي ديگه... ديشب تا نزديكي هاي صبح همش كابوس مي ديدم..... كه يه سوسك زشت هرجا ميرم دنبالمه...و هر چقدر جيغ و داد مي كردم كسي به دادم نمي رسيد....:surprised: شب خيلي بدي داشتم.....:redface:
شاد باشيد...;)

• Like
واکنش ها: !...

*mahdi_joker*

عضو جدید
راستش من حشره خوار هستم و پروانه های فلفلی جنگل های دورست و سوسک شیرین رو می پسندم:D
فکر کنم نياز به معرفی به دوستان رو داشته باشین.

دوستان ایشون قورباغه محترم باشگاه جانی جان هستن.حشره خوار هستن به گفته خودشون.

بچه ها میدونستین که ران قورباغه و وزغ یکی از گرون ترین غذاهاست؟تو اندونزی و دیگر کشورهای جنوب شرق اسیا پرورش میدن و صادر میکنن.کار از من و جانی که نسبت به خوراک قورباغه ها تسلط داره و سرمایه از شما.کسی هست شریک بشه پرورش وزغ بزنیم؟بازار صادراتش توپه!!:w18:
خوراک مورد نیاز رو هم از سوسکهایی که بچه های باشگاه و دوستانی که بهش علاقه دارن و در موردش تاپیک میزنن میخریم.سوسک که گرون نیست.هست؟
آقا قیمت روزه سوسک رو کی داره؟وزغهای ما گشنن.

آماده به خرید اواع سوسک و پروانه و جیرجیرک و مارمولک و... هستیم.با قیمت توافقی.
از خرید موجوداتی که کفشون آفتاب دیده باشه یا تصادفی باشن معذوریم

zahra_m

عضو جدید

بچه ها میدونستین که ران قورباغه و وزغ یکی از گرون ترین غذاهاست؟تو اندونزی و دیگر کشورهای جنوب شرق اسیا پرورش میدن و صادر میکنن.کار از من و جانی که نسبت به خوراک قورباغه ها تسلط داره و سرمایه از شما.کسی هست شریک بشه پرورش وزغ بزنیم؟بازار صادراتش توپه!!:w18:
خوراک مورد نیاز رو هم از سوسکهایی که بچه های باشگاه و دوستانی که بهش علاقه دارن و در موردش تاپیک میزنن میخریم.سوسک که گرون نیست.هست؟

اگه پرورش سوسک باشه پایه ام
مرسی امید جان کلی خاطرات بچگیامونو زنده کردی
البته من الانم اگه جایی سوسک ببینم حتما میرم سراغش

• Like

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا که.....
از شما دوستان دانشجو انتظار نداشتم.
اینهمه موضوع زیبا و دوست داشتنی و قابل بحث تو این جهان هست.
از شما دوستان دانشجو و روشنفکر بعیده که به این موضوعات بپردازید.

*mahdi_joker*

عضو جدید
اگه پرورش سوسک باشه پایه ام
مرسی امید جان کلی خاطرات بچگیامونو زنده کردی
البته من الانم اگه جایی سوسک ببینم حتما میرم سراغش
پرورش سوسک؟
راست میگی.اول باید برای وزغها یه سوسک داری بزنیم.پایه ای؟
اما الان نون تو وزغه نه سوسک.اما اگه بخوایم خوراک وزغها و قورباغه ها رو تامین کنیم باید سوسک تولید کنیم.
باشه.
از کی شروع کنیم؟

فیدل جان یه مهندس باید منبع درامد داشته باشه تا طرحهاش و نظراتش که به نفع بشریته رو تولید کنه.خوب این تاپیک سبب سازه این شد که ما پرورش سوسک و وزغ بزنیم.
تک بعدی نگاه نکن گله.

شاد و موفق باشین و باشیم زهرا خانم

neda_shafa

عضو جدید
سلام.راستش در واقع این ها ترس ندارن.خیلی هم زشت نیستن. ولی واقعا نمی دانم چرا همه ازشان می ترسن؟
من کخ وقتی میبینمشون،مو به تنم سیخ میشه.

حاضرم با یه یوزپلنگ مواجه بشم ولی یه سوسک و نبینم.

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز

:w01::w15:

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام

با سلام

چندتا نکته گوش زد بنماییم
1 اکثر خانم ها و بعضی البته عده قلیلی از آقایان اونم نوع مامانیشون از سوک میترسند ولی برای کم نیاوردن میگن چندش آوره
2 بهترین راه استفاده از سوسک در دوران کودکی بود برای گذاشتن توی کشوی میز خانم معلم و به هم زدن کلاس البته همه کلاسی نه فقط کلاس ریاضی:D
3 اینو موجودات بعضی وقت ها ماشینهای اسباب بازی میشوند که موظفند به سریع ترین حالت موجود حرکت و یا با بیشترین قدرت بجنگند
4 خدا نکنه دچار سوسکهای ریز قهوهای بشود که نام سوسکهای آلمانی مشهورند زندگی آدم را بر میدارن:mad:
5 البته در این بین نباید از سوسک های تانکی گذشت که برای گذاشتن لای غذا در سربازی:biggrin:و برای راه رفتن روی پای آدم های خواب باز هم در سربازی:biggrin: موارد بسیار عالی و کارا میباشند
با تشکر
mahdicar20:)

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا که.....
از شما دوستان دانشجو انتظار نداشتم.
اینهمه موضوع زیبا و دوست داشتنی و قابل بحث تو این جهان هست.
از شما دوستان دانشجو و روشنفکر بعیده که به این موضوعات بپردازید.

فیدل جان! روشنفکری یعنی درباره ی هر موضوعی میتونیم فکر و بحث کنیم!!!!
نه فقط موضوعاته تکراری!!!! یا قابل پیشبینی!!!!!

تو سریعترین زمان هم سالاد سوسک رو براتون میذارم ببینین!!!!:whistle:

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم غذا!

اینم غذا!

یه سوپ خوشمزه براتون درست کردم!:w11:
البته بچه هایی که دوس دارن فلفل و نمکش رو زیاد کنن!!!
کسایی هم که دوس دارن وقتی درستش میکنن, بالهاش رو با چاقو رویش رو بکنن!:thumbsup2:
البته یادتون باشه, شاخک هاش رو نندازین دور!
چون بهترین خلال دندونه!!!!:heart:

:w18:

maryam288

عضو جدید
وووویییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!
چقدر چندش آوره!!!!!!!!!!!!!!

واقعا می خورن اینا رو!!!!!!!!

آخرین ویرایش:
  • Like

AM_mech

عضو جدید
اره واقعا خوشگله اما دوستام میگن این علاقمو جایی ابراز نکنم ...میگن خیلی غیر طبیعیه هست؟!!!!!!!!!!11111

• Like

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره واقعا خوشگله اما دوستام میگن این علاقمو جایی ابراز نکنم ...میگن خیلی غیر طبیعیه هست؟!!!!!!!!!!11111

شما فهیم هستین!:w11:
من تحسینتون میکنم!:w16:
خوش سلیقه هم هستین!!!:w25:
راحت همه جا بگین! :whistle:

AM_mech

عضو جدید
اااااااااااااووووووووووووووووو جدا؟ مرسی از اشناییتون خوشبختم شما اولین کسی هستین که از احساساست مکانیکی من حمایت کردین

• Like

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه مسابقه تلوزیونی هست به اسم Fear Factor ، یکی از مراحلش اینه که باید 5 -6 تا سوسک زنده رو بخورن ، تازه اگه بقیه مراحل رو با موفقیت طی کنن 50 هزار دلار جایزشه ، کدومتون حاضره واسه 50 هزار دلار ، 5 تا سوسک زنده رو بخوره ، اونم نه این سوسکای خونگی ، از اون گنده هاش !!!!!

• Like

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اااااااااااااووووووووووووووووو جدا؟ مرسی از اشناییتون خوشبختم شما اولین کسی هستین که از احساساست مکانیکی من حمایت کردین

این احساسات, احساساته مکانیکی نیستن!
احساساته کسیه که سعی میکنه, کمتر چیزی رو زشت ببینه!!!!

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه مسابقه تلوزیونی هست به اسم Fear Factor ، یکی از مراحلش اینه که باید 5 -6 تا سوسک زنده رو بخورن ، تازه اگه بقیه مراحل رو با موفقیت طی کنن 50 هزار دلار جایزشه ، کدومتون حاضره واسه 50 هزار دلار ، 5 تا سوسک زنده رو بخوره ، اونم نه این سوسکای خونگی ، از اون گنده هاش !!!!!

آره!:w11:
خوب پول مهمتره!
بریم شرکت کنیم دیگه!!!! اقلا یه شب غذایه اربابی میخوریم و پول هم میدن!!!!!!:w25:

نمیشه, یه سوسک بخورم, 10 هزار دلار بدن؟:w16:

یا فقط پایه سوسک رو بخورم, و 4 هزار دلار بدن؟؟؟:whistle:

solar flare

مدیر بازنشسته
همه بهونه ی کثیفیشون رو میارن!!! یا میگن چندش آورن!!!!
هیچکیم نمیترسه!!!!!!!!!!!

پس نمی دونم کی جیییییییییییییییییغ میکشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جناب اميد بنده جيغ هم نميكشم:mad:
من از هيچ چيزي نميترسم:razz:

• Like