سوال در مورد گذاشتن فایل پی دی اف برای دانلود در سایت

elma

عضو جدید
[h=2]سوال در مورد گذاشتن فایل پی دی اف برای دانلود در سایت
سلام دوستان م نمی خوام یه فایل پی دی اف بذارم تو سایتم که کاربر با کلیک روی لینکی که در صفحه ی اول گذاشتم بتونه این فایلو دانلود و دریافت کنه برای این کار فایلو گذاشتم تو یهسلام من می خوام یه فایل پی دی اف بذارم تو سایتم که کاربر با کلیک روی لینکی که در صفحه ی اول گذاشتم بتونه این فایلو دانلود و دریافت کنه برای این کار فایلو گذاشتم تو یه پوشه و پوشه رو روی هاست سایت آپلود کردم در پوشه public_htm و یک لینک در سایت گذاشتم به این آدرس :[/h]http://www.universityshop.ir/barnamerizi/testzani.pdf
[h=2]اما وقتی روی این لینک کلیک می کنم هیچ قسمتی نمی یاد که بشه این فایلو در یافت کنیم می خواستم اگه میشه توضیح بدید که چه جوری میشه این این فایلو برای دانلود در سایت قرار بدم و این مشکلش کجاست که کار نمی کنه وشه و پوشه رو روی هاست سایت آپلود کردم در پوشه public_htm و یک لینک در سایت گذاشتم به این آدرس :[/h]
http://www.universityshop.ir/barnamerizi/testzani.pdf
اما وقتی روی این لینک کلیک می کنم هیچ قسمتی نمی یاد که بشه این فایلو در یافت کنیم می خواستم اگه میشه توضیح بدید که چه جوری میشه این فایلو برای دانلود در سایت قرار بدم و این مشکلش کجاست که کار نمی کنه

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
به جای لینک از تگ <a> استفاده کن ، روی اون که کلیک کنن pdf رو براشون باز میکنه

کد:
[FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#0000ff][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#0000ff][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#0000ff]<[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#800000][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#800000][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#800000]a[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#ff0000][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#ff0000][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#ff0000]href[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#0000ff][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#0000ff][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#0000ff]="آدرس فایل پی دی اف"[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#ff0000][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#ff0000][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#ff0000]runat[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#0000ff][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#0000ff][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#0000ff]="server">[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Consolas][SIZE=2][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#000000]عنوان پی دی اف جهت دانلود[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#0000ff][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#0000ff][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#0000ff]</[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#800000][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#800000][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#800000]a[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#0000ff][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#0000ff][FONT=Consolas][SIZE=2][COLOR=#0000ff]>
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]

• Like
واکنش ها: elma