سوال در باره علوم تحقیقات فارس

copperfield

عضو جدید
سلام دوستان گل.بعد از مدتها اومدم اینجا.خوبید همه تون؟؟

این ترم از انتخاب واحد اینقدر عصبی شدم که برسم دانشگاه رسما میرم دفتر رییس و هر چی از دهنم در میاد میگم!!!مسخره شو در اوردن!!

راستی دوستان!! این حقیقت داره که اگه دو درس امتحانش تو یک روز باشه نمیشه گرفتشون؟؟

من این مشکلو با یکی از دروس اصلیم دارم.هر کاری میکنم نمیگیردش.

لعنت به این دانشگاه!!!

تازه وارد

عضو جدید
راستی دوستان!! این حقیقت داره که اگه دو درس امتحانش تو یک روز باشه نمیشه گرفتشون؟؟

تا اونجایی که من می دونم و در سایت زده بود زمان و روز امتحانات نباید یکی باشه ولی اگه یه روز و دو زمان مختلف باشه فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه برای من که ارور نداد چون دقیقا دو تا از امتحاناتم در یک روز ولی در دو زمان مختلف هستند و از بابت سایت و ارور مشکلی پیش نیومد .

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان گل.بعد از مدتها اومدم اینجا.خوبید همه تون؟؟

این ترم از انتخاب واحد اینقدر عصبی شدم که برسم دانشگاه رسما میرم دفتر رییس و هر چی از دهنم در میاد میگم!!!مسخره شو در اوردن!!

لعنت به این دانشگاه!!!

قبلاً اگه دوتا امتحان دقیقاً یک زمان بودند رو می تونستید امتحان بدین، ولی امسال دیگه این اجازه رو نمی دهند.

copperfield

عضو جدید
قبلاً اگه دوتا امتحان دقیقاً یک زمان بودند رو می تونستید امتحان بدین، ولی امسال دیگه این اجازه رو نمی دهند.

والا مساله اینه که اینا همزمان نیست امتحانشون اما من هر کاری میکنم نمیتونم بگیرمش.ارورهای مسخره میده.مثلا یکبار ارور داد که با یک درس دیگه ات تداخل ساعت داره در صورتیکه اصلا همچین چیزی نیست.

امیدوارم یکشنبه بتونم بگیرمش.این ترم داره خیلی اذیت میکنه این سایت لعنتی...!!!!

eris.199105

عضو جدید
از دوستان عزیز کسی میدونه کلاسا کی شروع میشه
من کی باید اونجا باشم؟
باید وایسم تا پنجم که برنامه کلاسامو ببینم؟

hunny

عضو جدید
از دوستان عزیز کسی میدونه کلاسا کی شروع میشه
من کی باید اونجا باشم؟
باید وایسم تا پنجم که برنامه کلاسامو ببینم؟

کلاسای ما که سوم تشکیل میشه شما هم باید ببینید برنامتون کی شروع میشه.البته توصیه میکنم که موقع انتخاب واحدتون دانشگاه باشید تا هم راحتتر انتخاب کنید هماینکه ممکنه فرداش کلاس داشته باشید که اگه نباشید

eris.199105

عضو جدید
کلاسای ما که سوم تشکیل میشه شما هم باید ببینید برنامتون کی شروع میشه.البته توصیه میکنم که موقع انتخاب واحدتون دانشگاه باشید تا هم راحتتر انتخاب کنید هماینکه ممکنه فرداش کلاس داشته باشید که اگه نباشید
یه سوال دارم
من ترم اولمه موقع ثبت نام بهمون گفتن پنجم واسه انتخاب واحد برید تو سایت
ولی یکی از بچه ها بهم گفت خودشون انتخاب واحد کردن پنجم فقط باید بری برنامتو ببینی
در اینصورت من کی باید دانشگاه باشم؟
کلاسا ترم اولیا کی شروع میشه؟

nmare2009

عضو جدید
سلام

ببخشید یک سوال ، اگه قراره ما پنجم تازه انتخاب واحد کنیم ، پس کی باید دانشگاه باشیم ؟

kambiz18

عضو جدید
من که نفهمیدم که کی باید بریم دانشگاه
اطلاع رسانی خیلی ضعیفه
نمی گن ما که 2 روز فاصله داریم با دانشگاه باید از قبل برنامه داشته باشیم

hunny

عضو جدید
ببینید شما ممکنه 6م کلاساتون شروع بشه و چون دانشجوها اکثرا شیراز زندگی میکنند حتما کلاستون تشکیل میشه من وقتی3م رفتم دانشگاه حتما براتون سوال میگیرم بهتون خبر میدم

kambiz18

عضو جدید
تور متحرک خودم می دونم چیه اما دردسر خارج کردنش از سالن به قدریه که مطمئنم اگر داشته باشن این کارو نمی کنن
چون باید کل پایش باز بشه تا از در خروجی بره بیرون
من که می گم نداره
دانشجو های این دانشگاه هیچ کدوم نمی دونن ظاهران

kambiz18

عضو جدید
اینقدر کمبود امکانات داره که اهمیت بسکتبال پیشش صفره
نسبت به کدوم دانشگاه منظورت هست ؟
:surprised:
نظر منو بخوای واقعا تو باید یک ماه بیای تو یک دانشگاه آزاد دیگه بخونی بعد قدر اینو داشته باشی
البته نمی دونم شاید شما احساس می کنی تو هاروارد انگلیس قبول شدی که اینقدر طلبکاری
خیلی از دانشگاه ها یک سالن ورزشی یا زمین چمن ندارن
دانشجو هاش باید برن تو تخیلشون ورزش کنن
بعد شما ....

shiraziboy

عضو جدید
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قابل توجه دانشجویان جدید الورود: انتخاب واحد دانشجویان ورودی 89 از تاریخ 6 تا 9 مهرماه به صورت اینترنتی انجام خواهد شد. زمانبندی انتخاب واحد متعاقبا در سایت اطلاع رسانی دانشگاه اعلام خواهد شد.
اين جمله اي هست كه الان تو سايت دانشگاه درج شده!!!

5يا 6 بالاخره؟؟؟:confused::confused::confused:

kambiz18

عضو جدید
قابل توجه دانشجویان جدید الورود: انتخاب واحد دانشجویان ورودی 89 از تاریخ 6 تا 9 مهرماه به صورت اینترنتی انجام خواهد شد. زمانبندی انتخاب واحد متعاقبا در سایت اطلاع رسانی دانشگاه اعلام خواهد شد.
اين جمله اي هست كه الان تو سايت دانشگاه درج شده!!!

5يا 6 بالاخره؟؟؟:confused::confused::confused:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=206870

arsam313

عضو جدید
اینقدر کمبود امکانات داره که اهمیت بسکتبال پیشش صفره

موافقم

نسبت به کدوم دانشگاه منظورت هست ؟
:surprised:
نظر منو بخوای واقعا تو باید یک ماه بیای تو یک دانشگاه آزاد دیگه بخونی بعد قدر اینو داشته باشی
البته نمی دونم شاید شما احساس می کنی تو هاروارد انگلیس قبول شدی که اینقدر طلبکاری
خیلی از دانشگاه ها یک سالن ورزشی یا زمین چمن ندارن
دانشجو هاش باید برن تو تخیلشون ورزش کنن
بعد شما ....[/QUOT]

لحن صحبتتون اصلا خوب نیست,من 4 سال تو این دانشگاه درس خوندم ,همه چیش هم دیدم ،امکاناتش ،مشکلاتش ،دانشجواش و استاداش ،امیدوارم سال های خوبی رو اونجا به سر ببرین و یه توصیه از چیزی که خبر ندارین و تجربه ی اون رو هم ندارین دفاع نکنین

kambiz18

عضو جدید
لحن صحبتتون اصلا خوب نیست,من 4 سال تو این دانشگاه درس خوندم ,همه چیش هم دیدم ،امکاناتش ،مشکلاتش ،دانشجواش و استاداش ،امیدوارم سال های خوبی رو اونجا به سر ببرین و یه توصیه از چیزی که خبر ندارین و تجربه ی اون رو هم ندارین دفاع نکنین

ببین داداش من
من خودم قبل اینکه بیام علوم تحقیقات تمام مشکلاتش رو بررسی کردم دقیقا از 1 سال و نیم
حتی قبل اینکه ثبت نام دانشگاه ازاد کنم با چنتا از دانشجو های اینجا تلفنی در ارتباط بودم و مشکلاش رو تا حدی می دونم و با قضیه گنگی روبرو نیستم
اما دوستان به قدری لطف دارن به سال اولی ها ( از جواب های سر یالا و خوش آمد گویی ها ... البته بعضی ها واقعا خیلی گرم برخورد کردن بر عکسی این عده ) که انگار ما داریم می ریم تو جهنم اینا ما رو نهی می کنن
ای بابا اینا فقط حاشیه دانشگاه هستش بجاش به اصلش بچسبیم و نزاریم این مسائل ما رو از هدف اصلی دور کنه
:gol::gol::gol:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببین داداش من
من خودم قبل اینکه بیام علوم تحقیقات تمام مشکلاتش رو بررسی کردم دقیقا از 1 سال و نیم
حتی قبل اینکه ثبت نام دانشگاه ازاد کنم با چنتا از دانشجو های اینجا تلفنی در ارتباط بودم و مشکلاش رو تا حدی می دونم و با قضیه گنگی روبرو نیستم
اما دوستان به قدری لطف دارن به سال اولی ها ( از جواب های سر یالا و خوش آمد گویی ها ... البته بعضی ها واقعا خیلی گرم برخورد کردن بر عکسی این عده ) که انگار ما داریم می ریم تو جهنم اینا ما رو نهی می کنن
ای بابا اینا فقط حاشیه دانشگاه هستش بجاش به اصلش بچسبیم و نزاریم این مسائل ما رو از هدف اصلی دور کنه
:gol::gol::gol:

کامبیز جون کلا عالم دانشجویی یعنی همین که شما به همه چی اعتراض داشته باشی

اینجا اگر بهشت هم بشه بازم می گن بده مشکل داره و هزار حرف دیگه

ترم اول یکم شاید سربه سر ورودیای جدید بذارن ولی شما به دل نگیر بذار به حساب شوخی و اینکه می خوان اینجوری خوش آمد بگن :D جدا می گم ، منظوری ندارن

به ما که خوشبختانه کسی گیر نداد ترم 1 :D

M☼HAMMAD

عضو جدید
در مورد سالن بسکت ، چند مدت پیش، مناقصه کف پوش سالن ورزشی زده بودن تو سایت ، ممکن هست جدید ارائه بدن تو سالن ورزشی ، اما تا 88 که نداشت ...

در ضمن ، گول فضای دانشگاه رو نخورین اصلا" !!!

shiraziboy

عضو جدید
كجاييد اي دانشجويان خدايي؟(به مناسبت هفته دفاع مقدس)

كجاييد اي دانشجويان خدايي؟(به مناسبت هفته دفاع مقدس)

كجاييد پس نيستيد چند روزه...

shiraziboy

عضو جدید
خواهشمند است به منظور انتخاب واحد نکات زیر را مدنظر قرار دهید 1. زمان انتخاب واحد شما از تاریخ 06/07/89 لغایت 09/07/89 می باشد.
دانشجویان بر اساس جدول زمانبندی می توانند وارد سایت شده و انتخاب واحد نمایند
کلیه دانشجویان تنها در زمانبندی که برای رشته ایشان تعریف گردیده می توانند وارد سایت شوند و درسایر زمان ها مجوز ورود به سایت را ندارند
به منظور دریافت جدول زمانبندی انتخاب واحد اینجا را کلیک نمایید
کلمه عبور شما شماره دانشجویی شما می باشد و رمز عبور شماره شناسنامه
2. دانشجویانی که از سایر دانشگاه های آزاد، سراسری، پیام نور و یا غیر انتفاعی انصراف داده و یا فارغ التحصیل گردیده اند به منظور معادل سازی دروس می بایست به همراه لیست نمرات به مدیر گروه رشته خود مراجعه و در خصوص معادل سازی دروس خود اقدام فرمایند
زمان مراجعه به دفتر گروه:
رشتهتاریخنام مدیر گروهساعت مراجعهکارشناسی مهندسی عمران06/07/89 و 07/07/89 آقای دکتر قاسمیساعت 8 الی 12کارشناسی مهندسی شیمی06/07/89 و 07/07/89 آقای مهندس قربانی یا مهندس صفویساعت 8 الی 12کارشناسی مهندسی نفت06/07/89 و 07/07/89 آقای مهندس صفویساعت 8 الی 12کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات و کامپیوتر06/07/89 و 07/07/89 آقای مهندس دهقانیساعت 8 الی 12کارشناسی مهندسی مواد07/07/89 آقای دکتر زنده بادساعت 8 الی 12کارشناسی مهندسی برق08/07/89 آقای مهندس کریمیساعت 8 الی 12کارشناسی مدیریت بازرگانی06/07/89 و 07/07/89 آقای دکتر جوکارساعت 8 الی 12
زمان انتخاب واحد این گروه دانشجویان روز 11/07/89 از ساعت 9 لغابت17 می باشد. شایان ذکر است ظرفیت گروه های درسی در این تاریخ بازنگری می گردد.
3. دانشجویان عزیر به منظور اطلاع از لیست دروس قابل اخذ در نیمسال اول سال جاری بر روی رشته خود کلیک نمایید.
کارشناسی ارشد تربیت بدنیکارشناسی ارشد فیزیک اتمیکارشناسی ارشد عمران سازه های آبیکارشناسی مدیریت بازرگانیکارشناسی مهندسی شیمیکارشناسی مهندسی عمرانکارشناسی ارشد حقوقکارشناسی ارشد کشاورزی گرایش سازه های آبیکارشناسی ارشد آمارکارشناسی مهندسی موادکارشناسی مهندسی کامپیوترکارشناسی مهندسی برقکارشناسی ارشد روانشناسی بالینیکارشناسی ارشد زیست شناسیکارشناسی ارشد خاکشناسیکارشناسی ارشد زبانکارشناسی مهندسی فناوری اطلاعاتکارشناسی مهندسی نفت

shiraziboy

عضو جدید
دوستان سلام.

1-رياضي عمومي : ح كشاورز يا دكتر ز كمالي ؟

2-فيزيك 1 : دكتر م شقاقيان يا دكتر ن بهمن آيين يا ح رضايي‌؟

3-زبان عمومي : دكتر م ح شرف زاده يا ن ابراهيمي يا ل انصاري يا دكتر ا جديدي ؟

4-رياضي پيش : س زارع خوبه؟

5- مهندسي محيط زيست دكتر ع فرهمند يا دكتر ف بوستاني ؟

6- تنظيم خانواده ح كريمي خوبه؟

7- دوستان ممنون و سپاس گزار ....:gol:

kambiz18

عضو جدید
خواهشمند است به منظور انتخاب واحد نکات زیر را مدنظر قرار دهید 1. زمان انتخاب واحد شما از تاریخ 06/07/89 لغایت 09/07/89 می باشد.
دانشجویان بر اساس جدول زمانبندی می توانند وارد سایت شده و انتخاب واحد نمایند
کلیه دانشجویان تنها در زمانبندی که برای رشته ایشان تعریف گردیده می توانند وارد سایت شوند و درسایر زمان ها مجوز ورود به سایت را ندارند
به منظور دریافت جدول زمانبندی انتخاب واحد اینجا را کلیک نمایید
کلمه عبور شما شماره دانشجویی شما می باشد و رمز عبور شماره شناسنامه
2. دانشجویانی که از سایر دانشگاه های آزاد، سراسری، پیام نور و یا غیر انتفاعی انصراف داده و یا فارغ التحصیل گردیده اند به منظور معادل سازی دروس می بایست به همراه لیست نمرات به مدیر گروه رشته خود مراجعه و در خصوص معادل سازی دروس خود اقدام فرمایند
زمان مراجعه به دفتر گروه:
رشتهتاریخنام مدیر گروهساعت مراجعهکارشناسی مهندسی عمران06/07/89 و 07/07/89 آقای دکتر قاسمیساعت 8 الی 12کارشناسی مهندسی شیمی06/07/89 و 07/07/89 آقای مهندس قربانی یا مهندس صفویساعت 8 الی 12کارشناسی مهندسی نفت06/07/89 و 07/07/89 آقای مهندس صفویساعت 8 الی 12کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات و کامپیوتر06/07/89 و 07/07/89 آقای مهندس دهقانیساعت 8 الی 12کارشناسی مهندسی مواد07/07/89 آقای دکتر زنده بادساعت 8 الی 12کارشناسی مهندسی برق08/07/89 آقای مهندس کریمیساعت 8 الی 12کارشناسی مدیریت بازرگانی06/07/89 و 07/07/89 آقای دکتر جوکارساعت 8 الی 12
زمان انتخاب واحد این گروه دانشجویان روز 11/07/89 از ساعت 9 لغابت17 می باشد. شایان ذکر است ظرفیت گروه های درسی در این تاریخ بازنگری می گردد.
3. دانشجویان عزیر به منظور اطلاع از لیست دروس قابل اخذ در نیمسال اول سال جاری بر روی رشته خود کلیک نمایید.
کارشناسی ارشد تربیت بدنیکارشناسی ارشد فیزیک اتمیکارشناسی ارشد عمران سازه های آبیکارشناسی مدیریت بازرگانیکارشناسی مهندسی شیمیکارشناسی مهندسی عمرانکارشناسی ارشد حقوقکارشناسی ارشد کشاورزی گرایش سازه های آبیکارشناسی ارشد آمارکارشناسی مهندسی موادکارشناسی مهندسی کامپیوترکارشناسی مهندسی برقکارشناسی ارشد روانشناسی بالینیکارشناسی ارشد زیست شناسیکارشناسی ارشد خاکشناسیکارشناسی ارشد زبانکارشناسی مهندسی فناوری اطلاعاتکارشناسی مهندسی نفت

من که هر کاری می کنم نمی تونم دانلود کنم
اگر شما دانلود کردین لطفا جدول زمان بندی و دروس قابل اخذ it رو اینجا ضمیمه کنید یا آپلود کنید تو www.333.ir

alireza.civil

عضو جدید
دوستان سلام.

1-رياضي عمومي : ح كشاورز يا دكتر ز كمالي ؟

2-فيزيك 1 : دكتر م شقاقيان يا دكتر ن بهمن آيين يا ح رضايي‌؟

3-زبان عمومي : دكتر م ح شرف زاده يا ن ابراهيمي يا ل انصاري يا دكتر ا جديدي ؟

4-رياضي پيش : س زارع خوبه؟

5- مهندسي محيط زيست دكتر ع فرهمند يا دكتر ف بوستاني ؟

6- تنظيم خانواده ح كريمي خوبه؟

7- دوستان ممنون و سپاس گزار ....:gol:
1- کشاورز
2-؟
3-محمد حسین شرف زاده
4-؟
5-فرهمند
6-؟

بالا