[سوالات و پاسخ به آزمون نظارت92 ]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

PMC

عضو جدید
جواب سوال 28 : گزینه 1 / جدول ص 96 مبحث 9
ابتدا مقاومت فشاری متوسط لازم را از جدول ص 96 بدست آورید : میشود 25+9.5=34.5
عدد 35.4 مقاومت نمونه استوانه ای استاندارد می باشد
با توجه به جدول ص 77 و ضریب r3عدد را در ضریب 1.14 ضرب کنید تا نمونه مکعبی استاندارد حاصل شود / که میشود 40مگا پاسکال

آخرین ویرایش:

PMC

عضو جدید
جواب سوال 39 : گزینه 4 / مبحث 10 ص 425 را مطالعه کنید. / واقعا موندم که چرا سر جلسه هرچی گشتم اینو نتونستم پیدا کنم اخرشم وقت تموم شد ولی الان تو 5ثانیه به صورت کاملا خود جوش صفحش باز شد برام / اینم شانسه ما داریم :|

PMC

عضو جدید
جواب سوال 44 : گزینه 4 / مبحث 10 جدول ص 424 شماره جدول 10-4-4 را مطالعه کنید. / البته بگم که این جدول برای پیچ 10/9 هست و برای پیچ A325 باید تناسب میبستید / به پا نوشت جدول توجه کنید ....

PMC

عضو جدید
جواب سوال 56 : گزینه 1 / مبحث 9 ص 147 را مطالعه کنید. / با توجه به اینکه بتن ریزی با سرعت کمتر از 2 م بر س بود باید از فرمول اولی استفاده میکردید/

میلاد عرب

عضو جدید
ازمون 92

ازمون 92

سلام خسته نباشید من ازمون نظارت 92 را عالی دادم ولی اشتباهن با خودکار علامت زدم حالا چه راه حلی دارم ایا راهی برام وجود دارد تا پاسخنامه صحیح شود؟

میلاد عرب

عضو جدید
ازمون 92

ازمون 92

سلام خسته نباشید من ازمون نظارت 92 را عالی دادم ولی اشتباهن با خودکار علامت زدم حالا چه راه حلی دارم ایا راهی برام وجود دارد تا پاسخنامه صحیح شود؟

rezatabar

عضو جدید
جواب سوال7 گزینه 4 مبحث 1 ص 34
جواب سوال37 گزینه 3مبحث9 ص311 به هر سه وصله اشاره شده
جواب سوال44 گزینه 4 مبحث10 ص307 T=0.55Fu*A
جواب سوال58 گزینه 2 مبحث تحلیل لنگر ماکریمم هر دو حالت رو با هم مساوی بزاریم مقدار p=1/2ql

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه از طریق سایت به سازمان سنجش مشکل رو در میون بگذارید آخه مهندس جان یکی دوتا سوال اینقدر غرق بودی متوجه نشدی با مداد باید میزدی امیدوارم مشکل ات حل شه

PMC

عضو جدید
جواب سوال7 گزینه 4 مبحث 1 ص 34
جواب سوال37 گزینه 3مبحث9 ص311 به هر سه وصله اشاره شده
جواب سوال44 گزینه 4 مبحث10 ص307 T=0.55Fu*A
جواب سوال58 گزینه 2 مبحث تحلیل لنگر ماکریمم هر دو حالت رو با هم مساوی بزاریم مقدار p=1/2ql

دوست عزیز سوال 37 : مبحث 9 ص 312 بند 9-18-4-2-3 به صراحت قید شده که در قطعات کششی وصله میلگردها باید تنها به وسیله وصله های جوشی یا مکانیکی انجام شود / در متن سوال هم قید شده که در رابطه با قطعات کششی .... / پس تنها گزینه 1 میتواند صحیح باشد.

rezatabar

عضو جدید
اوه اوه مهندس عجب ضد حالی زدی اره راس میگی 1 درسنه
نتایجو کی اعلام میکنن؟
به نظرم کیفیت سوالات که ضمیمه کردم بهتره اگه دوس دارین اینو دانلود کنین

پیوست ها

• Omran-Nezarat-92.pdf
    3.4 مگایابت · بازدیدها: 0

PMC

عضو جدید
با سلام
سوال 26 : گزینه3 مبحث 8 ، سازه های با مصالح بنایی ،

سوال 43: گزینه 2

سوال 50 : گزینه 4

سوال 51: گزینه 2

سوال 55: گزینه 3

سوال 56:گزینه 3 صحیح می باشد .

سلام / در رابطه با سوال 56 با چه استدلالی میگید 3درسته ؟
به نظرم گزینه 1درسته چون در صورت سوال آمده بتن ریزی دیوا / سرعت بتن ریزی کمتر از 2متر بر ثانیه / حتی اگه سرعت بتن ریزی را مساوی 2هم بگیرید و از فرمول شماره 2کتاب استفاده کنید بازهم به عدد 54.2 میرسید که به گزینه 1 نزدیکتر است ....

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام / در رابطه با سوال 56 با چه استدلالی میگید 3درسته ؟
به نظرم گزینه 1درسته چون در صورت سوال آمده بتن ریزی دیوا / سرعت بتن ریزی کمتر از 2متر بر ثانیه / حتی اگه سرعت بتن ریزی را مساوی 2هم بگیرید و از فرمول شماره 2کتاب استفاده کنید بازهم به عدد 54.2 میرسید که به گزینه 1 نزدیکتر است ....

سلام
ممنون از تذکرتون ، من اینجا به جای گزینه 2 ، گزینه 3 نوشتم ، با عرض پوزش.
پاسخ صحیح گزینه 2 ، یعنی 120KN/m^2 هستش . توی راهنمای قالب بندی ،صفحه 22 و صفحه 23

PMC

عضو جدید

سلام
ممنون از تذکرتون ، من اینجا به جای گزینه 2 ، گزینه 3 نوشتم ، با عرض پوزش.
پاسخ صحیح گزینه 2 ، یعنی 120KN/m^2 هستش . توی راهنمای قالب بندی ،صفحه 22 و صفحه 23

سلام / البته تو همین کتاب صفحه 23 راهنمای قالب بندی نوشته لازم نیست از مقادیر حدی زیر بیشتر در نظر گرفته شود
حالا باز مشخص نیست دقیقا منظور طراح سوال چی بوده ....
از ی لحاظ میتونه عدد 120 باشه از ی نظرم با توجه به نکته ای که تو عکس مشخص کردم میتونه عدد 52 جواب درست باشه ....
Untitled.jpg

rezatabar

عضو جدید
بچه ها به نظرم دیگه پیدا کردن جواب ها در بین این همه صفحه و تاپیک خسته کننده بود 56 سوال رو مطابق اون چه در این 4 تا صفحه زده شده در جدول نوشتم تا یه جا باشه
فقط سوالات 17-42-48-57 جواباش نیس البته سوال 17 تو مبحث 6 ص 46 پایین یه جیزی نوشته حالا نمیدونم
فقط خودم PDF نکردم که بشه اصلاحش کرد
انشاالله یه بارم با توضیحاتی که دادین همشو با رفرنساش یه جا می زاریم

مشاهده پیوست 12.doc

پیوست ها

• Omran-Nezarat-92.pdf
    3.4 مگایابت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم پاسخ همه سوالات داده شد حالا بگین کیا قبول هستن....

وضعیت
موضوع بسته شده است.