سوالات ریاضی پیام نور

mohsen_blid

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
من بزودی امتحان پیام نور دارم و می خوام اینجا سوالاتم رو بپرسم تا چند روز مونده به امتحان بتونم همه رو یه مرور کنم و دردسری برای پیدا کردنش نداشته باشم بنابراین از مدیران تقاضا دارم تا زمان امتحاناتم که اخر این ماه هست اجازه بدند این تاپیک باشه

حالا می رم سرر اصل مطلب در عکس سوال هست با جوابش می خوام بدونم چجوری حل شده فکر کنید می خواید به یک کسی که نمیدونه یاد بدید یعنی مثلا این قانونشه لطفا کمک کنید تا بتونم برم جلو و نمره قبولی بگیرم

پیوست ها

• 4-1.JPG
    4-1.JPG
    27.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Robinson crusoe

عضو جدید
سلام
اگه شرایط قضیه رول رو اینجا بنویسی من می تو نم توضیح بدم چون کتابم نیست و شرایطش یادم رفته.

magic_man001

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
من بزودی امتحان پیام نور دارم و می خوام اینجا سوالاتم رو بپرسم تا چند روز مونده به امتحان بتونم همه رو یه مرور کنم و دردسری برای پیدا کردنش نداشته باشم بنابراین از مدیران تقاضا دارم تا زمان امتحاناتم که اخر این ماه هست اجازه بدند این تاپیک باشه

حالا می رم سرر اصل مطلب در عکس سوال هست با جوابش می خوام بدونم چجوری حل شده فکر کنید می خواید به یک کسی که نمیدونه یاد بدید یعنی مثلا این قانونشه لطفا کمک کنید تا بتونم برم جلو و نمره قبولی بگیرم

با سلام عزیز ..

ببین این لینک رو نیگا کن . در مورد قضیه رول به اینجا مراجعه کنید/

http://fa.wikipedia.org/wiki/قضیه_رول
در ضمن بعد از اینکه شرایط این قضیه رو چک کرد از تابع مشتق گرفته و معادله درجه 2 را حل میکند.....

mohsen_blid

عضو جدید
قضیه رل

قضیه رل

ممنون
من فقط خط سوم رو نمی دونم چجور بدست امده فرمول داره چطوری هست؟

mohsen_blid

عضو جدید
ضد مشتق

ضد مشتق

سلام دوست من
خسته نباشید
فقط برای اطمینان می پرسم
ضد مشتق همان انتگرال است که دارای 10فرمول است درسته؟فرمولاش که بیشتر نیست؟

mohsen_blid

عضو جدید
ممنون میشم اگر نوع فرمول و همچنین راه حل این 2 سوال را در عکس بگید

mohsen_blid

عضو جدید
منتظر جواب دوستان هستم

منتظر جواب دوستان هستم

منتظر جواب دوستان هستم

mohsen_blid

عضو جدید
نمیشه

نمیشه

ممنون بابت جوابت ولی من عکس هات رو نمی بینم اگر ممکنه درستش کنید بعد من چیز زیادی از انتگرال نمیدونم یه خورده ریز ریز بگید من هم بفهمم
مثلا از کدوم فرمول انتگرال استفاده شده و غیره:gol::gol::gol:

آرام وحشی

عضو جدید
سلام دوستان من یه سوال در رابطه با انتگرال دارم اگه بلدین جوابشو با راه حل بهم بگین ممنون میشم....
انتگرال رادیکال تانژانت ایکس دی ایکس چی میشه؟

بالا