سوالات درسی رایج دروس تخصصی آب( سیالات- هیدرولیک- مهندسی رودخانه- هیدرولیک رسوب-.....)

river8

عضو جدید
سلام
فکر می کنم برای خیلی از دوستان پیش اومده که توی بعضی دروس تخصصی براشون سوال پیش بیاد واز اساتید هم به علت مشغله زیاد و کمبود وقت ونداشتن تسلط کافی (به علت گستردگی و تنوع زیاد زیر مجموعه های آب) نتونن کمک بگیرن (برای من خیلی پیش اومده
:cry:).
ای کاش می شد توی این تاپیک هر کس سوالش رو مطرح کنه و هر کدوم از دوستان که توی زمینه مورد نظر مسلط است، بهش کمک کنه.
فکر می کنم به این صورت می تونیم به بالا بردن سطح علمی همدیگر کمک کنیم.
:gol:

آخرین ویرایش:

مسعود اکبری

عضو جدید
لطفا در خصوص ارایه دورس در دوره کارشناسی ارشد مطبی داری بگو

لطفا در خصوص ارایه دورس در دوره کارشناسی ارشد مطبی داری بگو

لطفا پاسخ دهید

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
ن چرا ناکارامده؟!همیشه دوستان هستن اینجا!
من موافقم

zarrin_far

عضو جدید
سلام،من باید برای یک سد بتنی شبکه جریان رسم کنم .زیر این سد یک سپر قرار گرفته.ارتفاع آب پشت سد هم معلومه.
سوال :
1- شرایط مرزی و شراط اولیه ؟
2- برای رسم این خطوط ،محور افقی زمینه،محور عمودی برای رسم خطوط هم پتانسیل چیست؟همینطور برای خطوط هم جریان؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

aminangel

عضو جدید
سلام من این سوال رو که مربوط به درس مکانیک سیالات 1 هستش رو باید تا آخر این هفته حل کنم از دوستام آدرس ای سایتو گرفتم و تازه عضو شدم اگه میشه کمکم کنید

سوال : گازی کامل تحت شرایط آدیاباتیک برگشت پذیر و تراکم پذیر و در شرایط پایا(s.s) داریم برای این سیال رابطه ی برنولی را بدس آورید؟

hamed2494

عضو جدید
سلام
فکر می کنم برای خیلی از دوستان پیش اومده که توی بعضی دروس تخصصی براشون سوال پیش بیاد واز اساتید هم به علت مشغله زیاد و کمبود وقت ونداشتن تسلط کافی (به علت گستردگی و تنوع زیاد زیر مجموعه های آب) نتونن کمک بگیرن (برای من خیلی پیش اومده
ای کاش می شد توی این تاپیک هر کس سوالش رو مطرح کنه و هر کدوم از دوستان که توی زمینه مورد نظر مسلط است، بهش کمک کنه.

تاپیک خیلی خوبی هست ایشاالله که همه همکاری کنن
موفق باشید:)

سلام

سلام دوستان عزیز من یه مقاله یا پروژه راجب هیدرولیک رسوب میخواستم اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم

mahsan92

عضو جدید
سلام
نیاز فوری به حل تمرین های آخر فصل کتاب هیدرولیک رسوب دکتر شفاعی دارم!
کسی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا سریع جواب بدین
اینم آدرس میلم:mahsan.ha110@gmail.com

nadalta110

عضو جدید
سلام

سلام، توی این مورد به مطالب زیر هم مراجع نمایید

ضوابط طراحي سامانه هاي انتقال و توزيع آب
نمونه پروژه طراحی شبکه آبرسانیپروژه آبرسانی و لوله کشی آب-کارگاه
پروژه تحقیقاتی آب و فاضلاب
دانلود پروژه آب و فاضلاب
دانلود پروژه مهندسی آب و فاضلاب
گزارش پروژه طراحی شبکه جمع آوري فاضلاب
دانلود پروژه جمع آوری فاضلاب
پروژه طراحی تصفیه خانه آب شهر پاکدشت
پروژه طراحی کانال انتقال آب
پروژه طراحی تصفیه خانه آب شهر رباط کریم