سوالات خود را درباره ی کارشناسی ارشد اینجا بپرسید.

eng_textile

عضو جدید
درود بر همه مهندس ها روزتون مبارك
دوست خوبم P.SEVAN بنده از دكتر حاجيلاري پرسيدم ايشون فرمودن كه براي ارشد خوندن بسيار راحت هم ميشه از پوشاك به تكنولوژي قبول شد.
البته امير كبير داره اما خب خيلي سخت ممكنه قبول شد چون فقط چند نفر ميگيره و ...
دانشگاه شهرري آزاد هم ظاهرا داره.
بازم سوالي بود بنده در خدمتتون هستم

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمونه سوالات زبان تخصصی برای ارشد میخوام و یه سوال دیگه این من که تمام واحد های نساجی رو نداشتم میتونم واسه ارشد زیر گروهای نساجی رو قبول شم ؟مرسی

lady Engineer

عضو جدید
من نمونه سوالات زبان تخصصی برای ارشد میخوام و یه سوال دیگه این من که تمام واحد های نساجی رو نداشتم میتونم واسه ارشد زیر گروهای نساجی رو قبول شم ؟مرسی

تونستنشو که میتونی ولی باید بعضی از اون واحد ها رو پس از قبولی در ارشد با توجه به صلاح اساتید پاس کنی.

ali.dominator

عضو جدید
سلام
از بچه های نساجی اینجا کسی اساتید طراح سوالو میشناسه؟؟؟
درسایی مثل رنگرزی و چاپ و واسطه رنگزا، کنترل رنگ و....

weaver

عضو جدید
سلام
از بچه های نساجی اینجا کسی اساتید طراح سوالو میشناسه؟؟؟
درسایی مثل رنگرزی و چاپ و واسطه رنگزا، کنترل رنگ و....
سلام،
تا جایی که من اطلاع دارم، سالای قبل معمولا فقط اساتید دانشگاه های تهران( تو نساجی امیرکبیر) طراح بودند، تو زمینه ی رنگرزی هم که دکتر امیرشاهی استادن، ولی الان یکی دوسالیه که اساتید دانشگاه های شهرستانم سوال طرح می کنن، ولی مثل اینکه سوالی که هراستادی طرح می کنه ممکنه توی چهار سال آینده بیاد، نه اینکه حتما تو همون سال مورد نظر!
هرچند وقتی من سال قبل کنکور دادم، به نظرم بخش رنگرزی و چاپش خیلی نزدیک به جزوه ی استادم (دکتر مختاری دانشگاه گیلان) بود، که همون سال جزء طراحا بود.

textile88

عضو جدید
سلام دوستان من امسال آزمون شیمی نساجی شرکت کردم و درصدهامو حساب کردم ، کسی میدونه رتبم تقریبا چند میشه ؟ زبان 20، ریاضی و شیمی 0، شیمی نساجی1 15، شیمی نساجی2 65 ، الیاف 55

شقایق70

عضو جدید
سلام دوستان . من دانشجوی ترم 6 شیمی نساجی ام . چند وقت بود ک تصمیم داشتم برا ارشد پلیمر بخونم اما الان فکر میکنم همین شیمی نساجی و ادامه بدم بد نیست . فقط برا ارشد کتابی هست ک نکته و تست باهم باشه ؟؟؟ یا جواب تشریحی کنکورا رو داشته باشه ؟؟؟ اگه نه اون جزواتی ک میگین برا استادای دیگه یا طراحان سواله رو چجوری میشه پیدا کرد ؟؟؟

یه پیشنهادم داشتم : کسایی ک کنکور ارشدو دادن و الان جزواتشونو نیاز ندارن و قبول شدن اگه بشه در اختیار بقیه دانشجوها بزارن خیلی خوب میشه . چون واقعادسترسی به منابع این رشته یکم سخته .
با تشکر

nama12

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
من مهندسي نساجي - شيمي نساجي و علوم الياف / واحد علوم و تحقيقات قبول شدم
چند تا سوال دارم
کارشناسی را شهرری خوندم حدود 3 - 4 سال پیش
1- هزینه هر ترم کلا چقدر در میاد؟
2- واحد های درسی خیلی سخته ؟
3- استادهای این دانشگاه چه طوریند؟ سخت گیرند؟
4- ساعت کلاسها چطوریه ؟ که اگر کسی کارمند باشه طوری کلاسهایش را میتونی برداره که نه به کارش لطمه بخوره و نه به درسش؟
ببخشید خیلی سوال پرسیدم
ممنون میشم سریع جواب بدید
با تشکر

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام به دوستان عزیز
من مهندسي نساجي - شيمي نساجي و علوم الياف / واحد علوم و تحقيقات قبول شدم
چند تا سوال دارم
کارشناسی را شهرری خوندم حدود 3 - 4 سال پیش
1- هزینه هر ترم کلا چقدر در میاد؟
2- واحد های درسی خیلی سخته ؟
3- استادهای این دانشگاه چه طوریند؟ سخت گیرند؟
4- ساعت کلاسها چطوریه ؟ که اگر کسی کارمند باشه طوری کلاسهایش را میتونی برداره که نه به کارش لطمه بخوره و نه به درسش؟
ببخشید خیلی سوال پرسیدم
ممنون میشم سریع جواب بدید
با تشکر

سلام دوست عزیز
تبریک میگم.

1- در مورد شهریه و هزینه بطور مفصل توی همون دفترچه آزمون توضیح داده
که مثلا هزینه ی ثابت هر ترم + هزینه ی هرواحد درسی (متغیر) برای فنی مهندسی چقدر میشه

2-واحدهای درسی سخت نیست. البته این بسته به میزان درس خوندن هر کسی داره که چقدر میتونه وقت بذاره

4-برای کار کردن هم مشکلی نیست
میتونید ساعت کلاساتون رو عصر بردارید
و برای درس خوندن هم مسلما باید وقت بیشتری بذارید.

متاسفانه از نحوه ی تدریس و برخورد استادا اطلاعی ندارم.

موفق باشید.

تخصص

عضو جدید
سلام.من الهام دانشجوی سال سوم مهندسی شیمی نساجی دانشگاه گیلان هستم. تصمیم دارم برای ارشد بخونم اما نمیدانم ازکجا وچگونه شروع کنم وازچه منابعی استفاده کنم.لطفاراهنمایی کنید.پاسخ نامه تشریحی سوالات کنکور سال های گذشته رااز کجا میتوانم دریافت کنم؟؟؟خواهشا کمکم کنید

تخصص

عضو جدید
سلام در این رشته چگونه میتوان زبان خود راتقویت کرد؟وزبان چه قدر مهم است؟

ramin hajeb

متخصص ریسندگی الیاف کوتاه
سلام در این رشته چگونه میتوان زبان خود راتقویت کرد؟وزبان چه قدر مهم است؟

دوست گرامی سلام.برای تقویت زبان تخصصی،کاتالوگ و مقالات علمی بسیار بسیار مفید است.و به جرات میگم که میزان تسلط شما به زبان،به همان میزان تسلط بر روی کار شماست.یعنی اگه میخواید به کارتون ملط باشید باید زبان انگلیسی شما خوب باشه.چون تمام اطلاعاتی که شما در سر کار با اون درگیر هستید انگلیسی است.
موفق باشید-یا علی

تخصص

عضو جدید
دوست گرامی سلام.برای تقویت زبان تخصصی،کاتالوگ و مقالات علمی بسیار بسیار مفید است.و به جرات میگم که میزان تسلط شما به زبان،به همان میزان تسلط بر روی کار شماست.یعنی اگه میخواید به کارتون ملط باشید باید زبان انگلیسی شما خوب باشه.چون تمام اطلاعاتی که شما در سر کار با اون درگیر هستید انگلیسی است.
موفق باشید-یا علی

سلام. ممنون ازشما. فقط میشه بیشتر درمورد این مقالات علمی توضیح بدین که باچه عنوانی از کجاتهیه کنم؟؟

ramin hajeb

سلام. ممنون ازشما. فقط میشه بیشتر درمورد این مقالات علمی توضیح بدین که باچه عنوانی از کجاتهیه کنم؟؟
دوست عزیز سلام. تو همین کلوپ میتونی جدیدترین کاتالوگها-مقالات و هندبوکها رو پیدا کنی.یا علی

textileenginer

عضو جدید
سلام برای کنکورارشدتکنولوژی نساجی چه منابعی پبشنهادمیشن؟وروچه مقالاتی بایدبیشترتمرکزکنم چون اساتیدمون خوندن مقاله روتوصیه میکنن ولی دراین زمینه راهنمایی نمیکنن

ramin hajeb

سلام برای کنکورارشدتکنولوژی نساجی چه منابعی پبشنهادمیشن؟وروچه مقالاتی بایدبیشترتمرکزکنم چون اساتیدمون خوندن مقاله روتوصیه میکنن ولی دراین زمینه راهنمایی نمیکنن
سلام.کنکور ارشد،هیچ ارتباطی به خوندن مقاله نداره و اساتید شما راهنمایی درستی نکردند.شما همون جزوات و در کنار اون سوالات تستی سالهای گذشته رو مطالعه کنید حتماً موفق خواهید بود. اگه جزوات امیرکبیر یا جزوات صنعتی اصفهان رو بهش دسترسی داشته باشید،بهتر خواهد بود.

farzaaaan

عضو جدید
سلام دوستان
من دانشجوی ترم سوم ارشد هوافضا شبانه هستم و تا شهریور هم درسم تموم میشه.میخواستم دوباره کنکور ارشد مکانیک بدم به نظر شما واسم مشکل پیش میاد یا نه؟مرسی

p.sevan

عضو جدید
من لیسانسم مهندسی پوشاکه
ازاونجایی که ارشد نداره ، واسه ارشد صنایع بهتره یا نانو؟

yasaman banoo

عضو جدید
سلام
وقت بخیر
واقعا ببخشین ولی از فرط استرس دیگه مقدمه چینی نمیکنم
واسه ارشد دارم میخونم
خودم صنعتی اصفهان بودم ولی الان جزوه های خودمو که خوندمو کنکورهای سال پیشو زدم 30% میزدم اکثرا که خوب قابل قبول نیس واسم
امکانش هس درس علوم الیاف و کفپوش های ماشینی و اصول ساختمانی مواد پلیمری اگه جزوش هست بهم معرفی کنین؟؟
سافت کپی باشه خیلی بهتره

بالا