سوالات خود را درباره ی کارشناسی ارشد اینجا بپرسید.

sh.ba

عضو جدید
salam bebakhshid 1soal man karshenasi shimi nasaji khundam baraye arshad che reshtei bekhunam behtare?

آخرین ویرایش:

todaytextile

عضو جدید
سلام

اگر بخواهی بهتر تصمیم بگیری ابتدا در نظر بگیر کجا میخواهی مشغول کار بشی
اگر کارخانجات رنگرزی، چاپ و تکمیل مد نظر داری ابتدا یک سری به داخل سالن بزن ببین چه فرایندی داره بعد ببین آیا نیاز به یک کارشناس ارشد دارند برای تجزیه و تحلیل و بهبود فرایند موجود یا به یک مهندس کارشناس برای اداره کل یا بخشی از سالن یا آزمایشگاه و یا تصفیه خانه ...
اگر ریسندگی مذاب و یا منسوجات بی بافت رو مد نظر داری ابتدا مشغول به کار شو و بعد رشته شیمی نشاجی یا پلیمر رو برای ارشد انتخاب کن
اگر هم فقط علاقه به ادامه تحصیل داری سعی کن با اساتید برجسته داخل و خارج ارتباط برقرار کنی تا یک پروژه خوب رو بتونی شروع کنی و به انجام برسونی

moderntextile

عضو جدید
salam bebakhshid 1soal man karshenasi shimi nasaji khundam baraye arshad che reshtei bekhunam behtare?
اگه وقت داری و درست خوبه درسهای پلیمر را بخوان و ارشد پلیمر امتحان بده و گرنه خود گرایش شیمی نساجی به دو گرایش شیمی نساجی و علوم و تکنولوژی پلیمر تقسیم شده که هر کدام که دوست دارید میتونید انتخاب کنید.

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام نتایج کنکور ارشد مرحله دوم کی اعلام میشن؟

گفتن تا اخر این هفته و تا قبل از عید فطر اعلام میشه.
یعنی یا دوشنبه یا سه شنبه.
که احتمال زیاد سه شنبه هست.

آخرین ویرایش:

juliet

کاربر بیش فعال
سلام. بله. همه ی دوستای منم جزوه های سنجش تکمیلیو گرفتن که واسه ارشد بخون...
من خیلی دلم میخواد واسه ارشد علوم تحقیقات قبول شم ولی هیچ امیدی ندارم:( هیچ اطلاعاتیم ندارم که کیا میتونن اونجا قبول شن. چه ترازی؟ چند نفر؟ و...
من معدلم هر ترم 16 و خورده ای بوده ولی اصلا وقت نمیکنم واسه ارشد درس بخونم. فقط امیدم به تعطیلات بین ترمو عیده!:cry: میترسم قبول نشم...

یالثارات

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من هم در این رابطه سوالاتی داشتم،من علاقه زیادی به مهندسی نساجی ندارم،میخوام برا ارشد یه رشته امتحان بدم،به نظر شما چه رشته ای تو رشته های مهندسی مناسب تره؟
مهندسی پلیمر با مهندسی شیمی گرایش صنایع پلیمر چه فرقی داره؟

rgho

عضو جدید
سلام. بله. همه ی دوستای منم جزوه های سنجش تکمیلیو گرفتن که واسه ارشد بخون...
من خیلی دلم میخواد واسه ارشد علوم تحقیقات قبول شم ولی هیچ امیدی ندارم:( هیچ اطلاعاتیم ندارم که کیا میتونن اونجا قبول شن. چه ترازی؟ چند نفر؟ و...
من معدلم هر ترم 16 و خورده ای بوده ولی اصلا وقت نمیکنم واسه ارشد درس بخونم. فقط امیدم به تعطیلات بین ترمو عیده!:cry: میترسم قبول نشم...
سلام من ارشد علوم تحقیقات خوندم غصه نخور اگه همون زمانهایی که گفتی رو درس بخونی حله.تا پارسال سوالای آزاد مشابه زیاد داشت ولی پارسال یکم مثل اینکه عوض شد.یک کتاب هست به نام آزمونهای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی نوشته آقای مسعود طالاری اگه اون رو بخونی بد نیست ولی مطمئن باش اگه یکم تلاش کنی حتما به هدفت میرسی.

juliet

کاربر بیش فعال
سلام من ارشد علوم تحقیقات خوندم غصه نخور اگه همون زمانهایی که گفتی رو درس بخونی حله.تا پارسال سوالای آزاد مشابه زیاد داشت ولی پارسال یکم مثل اینکه عوض شد.یک کتاب هست به نام آزمونهای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی نوشته آقای مسعود طالاری اگه اون رو بخونی بد نیست ولی مطمئن باش اگه یکم تلاش کنی حتما به هدفت میرسی.
:gol::gol:ممنونم از راهنماییتون
خیلی خیلی لطف کردین:w16::w16:

@majid@

عضو جدید
سلام بچه ها کسی سوالات کنکورکارشناسی ارشدشیمی نساجی داره برامون بزاره سایت؟؟؟؟ممنون میشم

fariba n

عضو جدید
آزمون ارشد

آزمون ارشد

برای ارشد چطور باید برنامه ریزی کرد و کتابهای تست چه موسسه ای رو باید خوند؟

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
سلام قبولیش راحته یه کم تلاش میخواد من کتابای پردازشو پیشنهاد میدم

برای قبولی خیلی بیشتر از این ها تلاش میخواد اونقدرا هم راحت نیست مخصوصا سراسری ( پلی تکنیک یا صنعتی اصفهان )

در ضمن انتشارات پردازش فقط برای رشته مدیریت نساجی اون هم سری سوالای ارشد رو داره

برای اطلاعات بیشتر باید بری یکی از این دانشگاه ها یه سری کلاس های آزاد برگزار میکنن
مجموعه سوالای کنکور ارشد سال های گذشته رو بگیری سرفصل های امتحان دستت میاد

juliet

کاربر بیش فعال
سلام
... یه سوال داشتم: نمیشه توی اینترنت لینک سوالای کارشناسی ارشد
دانشگاه آزادو پیدا کرد؟
:( freeشو -- من سوالای 83 تا 91 سراسری ارشدو دارم ولی آزادو می خوام
کسی نداره؟؟:w05::crying2:

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
سلام
... یه سوال داشتم: نمیشه توی اینترنت لینک سوالای کارشناسی ارشد
دانشگاه آزادو پیدا کرد؟
:( freeشو -- من سوالای 83 تا 91 سراسری ارشدو دارم ولی آزادو می خوام
کسی نداره؟؟:w05::crying2:

سلام
فکر نکنم کسی سوالای آزادو آپلود کنه
من خودم از 80 تا 86 رو داشتم
تو خیابون انقلاب جایی هست که سوالات کنکور رو بفروشن
ولی بی انصافا گرونتر میدن

Setayesh

مدیر تالار
دفترچه ی سوالات کارشناسی ارشد سال 91 :

دانلود رایگان سوالات کارشناسی ارشد 91 شیمی نساجی و علم الیاف

***پاسخ نامه ی کلیدی همراه سوالات می باشد.***

فرمت: zip
حجم: 1.29 Mb

خیلی ممنون ژولیت جان
اگر بتونی باقی سوالات رو هم بذاری خیلی عالیه
میتونی بذاری توی تاپیک مجزا
چون ممکنه بچه ها اینجا رو نبینن.
ممنون :gol:

Setayesh

مدیر تالار
سلام
فکر نکنم کسی سوالای آزادو آپلود کنه
من خودم از 80 تا 86 رو داشتم
تو خیابون انقلاب جایی هست که سوالات کنکور رو بفروشن
ولی بی انصافا گرونتر میدن

سلام هادی جان
نمیتونی خودت اسکن کنی؟

arefe

عضو جدید
دوست عزیز من پیشنهاد میکنم جزوات استاد ها تهیه کنی خیلی کمک میکنه.برا درسهای تخصصی البته!مثلا تکنولوژی رنگ دکتر امیرشاهی رفرنس هست...یا ساختمان فیزیک الیاف دکتر حقیقت کیش یا ...
برای درس های مثل ترمو و شیمی کتاب خیلی بهتره
یه پیشنهاد دارم که حتما انجامش بده ...برو م انقلاب انتشارات فرهنگ...نمونه سوالای ارشد 7-8 سال قبلو بگیر.تست های زبانشم حتما بزن...
موفق باشی...امسال رقیب هم میشیم ها..ببین چه رقیب خوبی داری:gol:;)
ایشالا سال دیگه دوتاییمون این شکلی میشیم:)

sam.saadat

عضو جدید
برای قبولی اول از هرچیز یه دید از بالای خوب لازمه. یه فهرست کامل از اینکه چه درسهایی رو سوالاتش رو کدوم اساتید مطرح میکنن بعد تهیه تمامی جزوات اون اساتید مطالعه دقیق اونها و علاوه بر این کتاب تست کارشناسی ارشد جهاد دانشگاهی پلی تکنیک که نوشته سمنانی رهبر و شهرام پیوندیه ... که این کتاب خیلی خیلی مهمه. بعد از اونهم فقط و فقط ارامش و اطمینان به خود
من با این روش کار کردم از نتیجه اش هم راضی بودم.

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
سلام
من برای ارشد سراسری کتاب تست ارشد سمنانی رو داشتم
به نظرم کتاب مفیدی نیست
به خاطر اینکه هر سال 80 درصد سوالات تخصصی کنکور ، به روز میشه و سوالات تکراری خیلی کم مطرح میکنن
به نظرتون اگه این کتاب کتاب طلایی باشه و بخوان اکثر سوالارو از این کتاب درارن ، اینطوری همه شرکت کننده ها راحت قبول نمیشن ؟؟؟

اینو یادتون باشه چیزی که به راحتی در دسترس عموم باشه به نفع عموم نیست
فقط جهت فروش و درآمد زایی خودشونه

motahhar

عضو جدید
کتاب سمنانی فقط سوالات ارشد تا سال83 بیشتر نداره که اونم خیلی قدیمیه .... ولی خوب از هیچی که بهتره! واسه کنکور نساجی که کتاب تست دیگه ای نیست ! به قول ضرب المثلی که میگه
"لنگه کفش کهنه در بیابان نعمت است" امیدوارم که درست نوشته باشم:)

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
کتاب سمنانی فقط سوالات ارشد تا سال83 بیشتر نداره که اونم خیلی قدیمیه .... ولی خوب از هیچی که بهتره! واسه کنکور نساجی که کتاب تست دیگه ای نیست ! به قول ضرب المثلی که میگه
"لنگه کفش کهنه در بیابان نعمت است" امیدوارم که درست نوشته باشم:)

به نظرم تست های تالیفی و جزوه های اساتیدی که سوالات کنکور رو طرح میکنن خیلی با ارزش تر از سوالای سال های قبله ( اگه بشه پیدا کرد )
وقتی سوال تکراری در حد 2 3 تا بیشتر نمیدن خوب به نظرتون این کتاب یا سری سوالای تستی چه ارزشی داره
فقط ارزشش در حد همون 2 3 تا سواله

بالا