سوالات خودتونو درمورد تعمیرات ایسیو ایموبلایزر و فایلهای مربوط بپرسید

sobhani11

عضو جدید
با سلام دوستان گرامی سوالات مربوط به ایسیو وتعمیرات نرم افزار وسخت افزار رو بپرسید

حامدجعفری

کاربر بیش فعال
با سلام دوستان گرامی سوالات مربوط به ایسیو وتعمیرات نرم افزار وسخت افزار رو بپرسید

سلام آقای سبحانی،وقت عالی بخیر.
لطف میکنین ارتباطات برد ایسیو زیمنس با مدار رو توی این تاپیک قرار بدین!
ممنون میشیم/

farokh9

عضو جدید
ecu زیمنس

ecu زیمنس

ادامه
ECU SIMENS 2.jpgSIMENSE OK.jpg

http://ecudiag.blogfa.com آموزش تعمییرات ecu

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

farokh9

عضو جدید
تعميرECU S2000

تعميرECU S2000

http://ecudiag.blogfa.com آموزش

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]تعمير[/FONT][FONT=&quot]ECU[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]S2000-[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]اين نوع [/FONT][FONT=&quot]ECU[/FONT][FONT=&quot] داراي يك [/FONT][FONT=&quot]IC[/FONT][FONT=&quot] هشت پايه مي باشد كه قابل برنامه ريزي مي باشد.[/FONT]
[FONT=&quot]S2000-11 [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]S2000-10 [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]95080[/FONT][FONT=&quot]=[/FONT][FONT=&quot] IC[/FONT][FONT=&quot]ايپرام [/FONT][FONT=&quot]S2000-3E[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]S2000-3F[/FONT]
[FONT=&quot]S2000-35 [/FONT][FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]95160 [/FONT][FONT=&quot]=[/FONT][FONT=&quot] IC[/FONT][FONT=&quot]ايپرام [/FONT][FONT=&quot]S2000-PL4[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]خرابي هاي ناشي ازاين [/FONT][FONT=&quot]IC[/FONT]
[FONT=&quot]1-بالا رفتن زمان سوخت پاش [/FONT]
[FONT=&quot]2-كار نكردن سنسور اكسيژن معمولادر خودرو هاي دو گانه سوز[/FONT]
[FONT=&quot]3-گاز نخوردن خودرو معمولا بعد از شستئشوي موتور[/FONT]
[FONT=&quot]4-پاك شدن خطاهاي متناوب(درهنگام پاك كردن پمپ بنزين شروع به كار كردن مي كند و خطاها پاك نمي شود.)[/FONT]
ادامه دارد
http://ecudiag.blogfa.com

sobhani11

عضو جدید
سلام و عرض ادب واحترام خدمت دوستان
دوست عزىز اقاى جعفرى سوال مطرح کردن که دوست عزىز فرخ چند جواب و فاىل ارسال کردن
اگه نگاهى به مطالب ساىت کنىم مىبىنىم که باوجود اموزندگى درهم و بى نظمه برادر عزىز نگاه کنىد اقاى جعفرى چى پرسىدن و شما هىجان زده دارىد به کجا ادامه مىدىداگه اىنطور باشه که سوال جواب نمىخواد ارشىومو اپ مىکنم شمام همىنطور کل مطالب جور مىشه

ارادتمندم

حامدجعفری

کاربر بیش فعال
سلام و عرض ادب واحترام خدمت دوستان
دوست عزىز اقاى جعفرى سوال مطرح کردن که دوست عزىز فرخ چند جواب و فاىل ارسال کردن
اگه نگاهى به مطالب ساىت کنىم مىبىنىم که باوجود اموزندگى درهم و بى نظمه برادر عزىز نگاه کنىد اقاى جعفرى چى پرسىدن و شما هىجان زده دارىد به کجا ادامه مىدىداگه اىنطور باشه که سوال جواب نمىخواد ارشىومو اپ مىکنم شمام همىنطور کل مطالب جور مىشه

ارادتمندم

باسلام خدمت شما آقای سبحانی و هم چنین جناب آقای فرخ.
منظور من از عکس زیمنس ،عکسی مثل اینه که مربوط به s2000 هستش.

بازم از شما دوستان ممنونم بابت فایل های ارسالی.:gol:

پیوست ها

• s2000__k_Page_028.jpg
    s2000__k_Page_028.jpg
    72.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

farokh9

عضو جدید
با سلام
عرض کنم با وجود اینکه دوستمون سوالشون واضح نبود چند تا فایل ارسال کردم شاید رفع نیاز بشود ادامه مطالب ارسالی فقط جنبه اطلاعات عمومی داشت نه هیجان . از اینکه وارد این تاپیک شدم فقط جلوگیری از پراکندگی اطلاعات بوده تا در حین سوال و جواب دوستان مطالبی هم به طور پیوسته در جهت رفع سوالات احتمالی ارسال شود و ارشیو کاملی ایجاد شود.
اگر عمری باقی بود در یک تاپیک جدا اموزش ای سی یو را ادامه می دهم .
ایام به کامتان

پیوست ها

• old siemense.jpg
    old siemense.jpg
    40.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Pride-simense.jpg
    Pride-simense.jpg
    13 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

حامدجعفری

کاربر بیش فعال
با سلام
عرض کنم با وجود اینکه دوستمون سوالشون واضح نبود چند تا فایل ارسال کردم شاید رفع نیاز بشود ادامه مطالب ارسالی فقط جنبه اطلاعات عمومی داشت نه هیجان . از اینکه وارد این تاپیک شدم فقط جلوگیری از پراکندگی اطلاعات بوده تا در حین سوال و جواب دوستان مطالبی هم به طور پیوسته در جهت رفع سوالات احتمالی ارسال شود و ارشیو کاملی ایجاد شود.
اگر عمری باقی بود در یک تاپیک جدا اموزش ای سی یو را ادامه می دهم .
ایام به کامتان

سلام .
ممنون از شما آقا فرخ ، با اطلاعاتی که در اختیار منِ بی__________سواد، میذارین.
اگه به پست قبلی(پست 8) من نگاهی بکنین،می بینید که عکسی از برد ایسیو گذاشتم که ارتباطات رو کامل مشخص کرده(سوالم هم خیلی واضحه)
اگه این جور عکسی از ایسیو "زیمنس" دارین،محبت کنین!

آخرین ویرایش:

farokh9

عضو جدید
سلام .
ممنون از شما آقا فرخ ، با اطلاعاتی که در اختیار منِ بی__________سواد، میذارین.
اگه به پست قبلی(پست 8) من نگاهی بکنین،می بینید که عکسی از برد ایسیو گذاشتم که ارتباطات رو کامل مشخص کرده(سوالم هم خیلی واضحه)
اگه این جور عکسی از ایسیو "زیمنس" دارین،محبت کنین!

سلام دوست گرامی
در ارشیوم این مورد را پیدا نکردم سعی میکنم در اولین فرصت فایل مورد نظرتان را تهیه و برای شما و دیگر اساتید ارسال کنم .

sobhani11

عضو جدید
سلام دوست گرامی
در ارشیوم این مورد را پیدا نکردم سعی میکنم در اولین فرصت فایل مورد نظرتان را تهیه و برای شما و دیگر اساتید ارسال کنم .

سلام

دوستان گرامی حقیر 8ساله که با کارشناسی الکترونیک مشغول کارم و درکار تنظیم موتور و این علم نامحدود روزبروزبه مطالب تازه ای برمیخوریم و ادعا نمیشه کرد
درمورد
فایل درخواستی اقای جعفری عزیز که نقشه مدار داخلی ساژم هست من باوجود نقشه ها نرم افزارها و عکسهای تشریح شده

ایسیوهای
ساژم.بوش.زیمنس .اس ست . جی 34 ساکس 500 و... و انواع نودهای ccn. fn . bcm . bm34 .bsm .icn . bsi و... که جمع آوری کردم این نقشه رو تنها برای این مدل دیدم اگه دوستان دارن لطف کنن.
خوشبختانه افتخار دوستی اساتید خوبی رادارم که درحال حاضر مشغول طراحی لایه های مدارات ایسیو های مختلفند که امر تعمیر مدارات ایسیو را خیلی ساده میکند
در زمینه های فوق جهت اشتراک کذاری دانسته ها درخدمت سروران گرامی هستم

حامدجعفری

کاربر بیش فعال
سلام

دوستان گرامی حقیر 8ساله که با کارشناسی الکترونیک مشغول کارم و درکار تنظیم موتور و این علم نامحدود روزبروزبه مطالب تازه ای برمیخوریم و ادعا نمیشه کرد
درمورد
فایل درخواستی اقای جعفری عزیز که نقشه مدار داخلی ساژم هست من باوجود نقشه ها نرم افزارها و عکسهای تشریح شده

ایسیوهای
ساژم.بوش.زیمنس .اس ست . جی 34 ساکس 500 و... و انواع نودهای ccn. fn . bcm . bm34 .bsm .icn . bsi و... که جمع آوری کردم این نقشه رو تنها برای این مدل دیدم اگه دوستان دارن لطف کنن.
خوشبختانه افتخار دوستی اساتید خوبی رادارم که درحال حاضر مشغول طراحی لایه های مدارات ایسیو های مختلفند که امر تعمیر مدارات ایسیو را خیلی ساده میکند
در زمینه های فوق جهت اشتراک کذاری دانسته ها درخدمت سروران گرامی هستم
سلام آقای سبحانی.ممنون ازشما.ولی فایل درخواستی من،نقشه مدار داخلی زیمنسه/

sobhani11

عضو جدید
سلام آقای سبحانی.ممنون ازشما.ولی فایل درخواستی من،نقشه مدار داخلی زیمنسه/

سلام
جناب جعفری اشتباه منو ببخشید منظور م فایلی که برای نمونه ارسال کردید بود که نقشه مدار داخلی ساژم هست وچون شما گفتید عکس زیمنس من اون نمونه رو دادم
تابحال نقشه انواع دیگه به پستم نخورده
ادرسهایی هم که فرخ عزیز دادن موجود نیست

حامدجعفری

کاربر بیش فعال
سلام
جناب جعفری اشتباه منو ببخشید منظور م فایلی که برای نمونه ارسال کردید بود که نقشه مدار داخلی ساژم هست وچون شما گفتید عکس زیمنس من اون نمونه رو دادم
تابحال نقشه انواع دیگه به پستم نخورده
ادرسهایی هم که فرخ عزیز دادن موجود نیست

سلام، خواهش میکنم آقای سبحانی/

sobhani11

عضو جدید
معرفی سنسورهای خودرو و تست انها

معرفی سنسورهای خودرو و تست انها

درود

فایلهای تصویری با فرمت فلش

پیوست ها

• عملکرد سنسورها .rar
    364.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
با سلام و احترام خاص لطفا در مورد اینکه چه مواقعی ایسیو را باید فلشش بزنیم و چه موقع دانلود بزنیم و شرایط و خطراتش با توجه به دیاگهای موجود در بازار برایم شرح دهید منتظرم ممنون

حامدجعفری

کاربر بیش فعال
راهنمای دانلود ایسیو

راهنمای دانلود ایسیو

راهنمای دانلود ایسیو با دستگاه رایان خودرو

پیوست ها

• ECU Downloading.pdf
    299.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0