### سوالات، درخواستها و مشكلات خود را درمورد زبان انگليسی اينجا مطرح كنيد ###

zeost

عضو جدید
اگه مثل من برنامه زندگی تون طوریه که نمی تونید برید کلاس این روش، روش خوبیه به شرطی که عملی کنید.سی دی های نصرت رو که حتما شنیدین(نصرت 1) و ترجمه متن هایی که گیر می یارین.اگه مربوط به رشتتون باشه که خیلی عالیه.
راستی استاد ما پیشنهاد سی دی رزتا استون رو داد.من که تا حالا اسمش رو هم نشنیده بودم.فکر کنم چیز جالبی باشه.

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگه مثل من برنامه زندگی تون طوریه که نمی تونید برید کلاس این روش، روش خوبیه به شرطی که عملی کنید.سی دی های نصرت رو که حتما شنیدین(نصرت 1) و ترجمه متن هایی که گیر می یارین.اگه مربوط به رشتتون باشه که خیلی عالیه.
راستی استاد ما پیشنهاد سی دی رزتا استون رو داد.من که تا حالا اسمش رو هم نشنیده بودم.فکر کنم چیز جالبی باشه.

روزتا استون متود خوبیه، فکر کنم تو فروشگاه سایت هم باشه، البته 2 مدل داره یک مدل نرم افزار که خیلی خوبه مخصوصا اگه 3 سطحش رو کار کنید، یه مدل هم داره مثل نصرت فقط فایل صوتی هست که 5 تا سطح داره خودم تازه دیدم دانلودش میکنم بزودی (لینکشم یه تاپیک میزنم اگه خوب بود)

راستی، مگه نصرت 1 با نصرت 2 فرق داره که 1 رو پیشنهاد دادید؟؟

در ضمن، من همچنان منتظر ایمیل دوستم هستم برای اون منابعی که خواسته بودید :gol:

yuhana

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزتا استون متود خوبیه، فکر کنم تو فروشگاه سایت هم باشه، البته 2 مدل داره یک مدل نرم افزار که خیلی خوبه مخصوصا اگه 3 سطحش رو کار کنید، یه مدل هم داره مثل نصرت فقط فایل صوتی هست که 5 تا سطح داره خودم تازه دیدم دانلودش میکنم بزودی (لینکشم یه تاپیک میزنم اگه خوب بود)

بله دقیقا همینه:w16::surprised:

@chemical@

عضو جدید
با تشکر از حضور شما در این تاپیک Lord HellisH :w27:باید یاداوری کنم این تاپیک برای مطرح کردن روشهای اموزش زبان نه از این کارا:w40: بازم ممنون سر زدی:d

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با تشکر از حضور شما در این تاپیک Lord HellisH :w27:باید یاداوری کنم این تاپیک برای مطرح کردن روشهای اموزش زبان نه از این کارا:w40: بازم ممنون سر زدی:d

پست های اضافه حذف شدند

در ضمن شرمنده هم نفرمایید

zeost

عضو جدید

سلام.از شما تشکر می کنم.
باید بگم که من نصرت 1 رو دارم.از اول هم نصرت یکی بود ولی بعد یه سری جدید اومد که من ازش استفاده نکردم.فقط باید بگم که همون نصرت 1 رو اگه طبق حرف های شخصی که آموزش میده عملی کنید بهتون قول میدم که خیلی راحت انگلیسی حرف بزنید.
در مورد روزتا استون من و رو بیشتر راهنمایی کنید.کدوم رو بخرم؟

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.از شما تشکر می کنم.
باید بگم که من نصرت 1 رو دارم.از اول هم نصرت یکی بود ولی بعد یه سری جدید اومد که من ازش استفاده نکردم.فقط باید بگم که همون نصرت 1 رو اگه طبق حرف های شخصی که آموزش میده عملی کنید بهتون قول میدم که خیلی راحت انگلیسی حرف بزنید. (((:)surprised:))))
در مورد روزتا استون من و رو بیشتر راهنمایی کنید.کدوم رو بخرم؟

یه بار دیگه :surprised:

به نظر من اگه دانلود کنی برات بهتره، چون اولا آخرین نسخه رو میگیری هم قیمت تموم شده اش به مراتب کمتر میشه، ضمن اینکه نسخه صوتیش رو من تاحالا تو بازار ندیدم، حتما تاپیکش رو میزنم، یه کم سرم شلوغ

در هر حال ممنون ;)

@chemical@

عضو جدید
از همه ی شما دوستان بابت همکاری در این قسمت تشکر میکنم:thumbsup2::w27::w36:
لطفا در رابطه با روش کار وجزئیات بیشتر توضیح بدین (مثلا نصرت خوب چون ............)

yuhana

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده مزاحم شدم
من دیدم از این تاپیک هی دارم امتیاز میگیرم درصورتیکه همه پست ها حذف شده بودن
مشکوک شدم اومدم ببینم چه خبره که دیدم:D
دستتون درد نکنه:gol::gol:

@chemical@

عضو جدید
شرمنده مزاحم شدم
من دیدم از این تاپیک هی دارم امتیاز میگیرم درصورتیکه همه پست ها حذف شده بودن
مشکوک شدم اومدم ببینم چه خبره که دیدم:D
دستتون درد نکنه:gol::gol:
حالا که زحمت کشیدید اومدید تو بحث هم شرکت کنید

jahan-mahmoudi

عضو جدید
کتابtkt

کتابtkt

با درود
اگه کسی از دوستان منبع دانلود کتاب تربیت دبیر زبان انگلیسیtkt رو می دونه لطفا اطلاع بدین

با سپاس

@chemical@

عضو جدید
کلمه رو باید تو جمله دید و زیاد تکرارش کرد تا حفظت بشه(میدونم شاید تابلو بود ولی دیدم کسی چیزی نمیگه گفتم یه مثال زده باشم که چه جوری باید با جزئیات حرف زد)

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.
شمایی که در زمینه ی زبان خبره تر از من هستید ،دیکشنری لغات تخصصی رشته ی فناوری اطلاعات رو لینکشرو بذارین. خواهش می کنم خیلی لازمش دارم...:cry:

لطفا مشخص کنید که انگلیسی به انگلیسی میخواید یا به فارسی

با درود
اگه کسی از دوستان منبع دانلود کتاب تربیت دبیر زبان انگلیسیtkt رو می دونه لطفا اطلاع بدین

با سپاس

این رو میخوای؟

مدیر جان اگه ممکنه و حال داری به این تاپیک هم رسیدگی کن!
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=120901

رسیدگی شد! :gol:

rok

عضو جدید
با سلام
من در مورد زبان نیاز به مشاوره دارم، ممنون میشم راهنمائیم کنید.
من قصد دارم تا اواخر مرداد سال آینده سطح زبان خودم رو در به حدی برسونم که نمره قابل قبولی از تافل بگیرم.
در حال حاضر زبان در حدیه که اگر تعیین سطح بدم در حد همون کتاب interchange 1 قبول بشم.
حالا سوال من اینه که آیا به نظر شما خوبه که من سه تا کتاب interchange1,2,3 رو به صورت فوق فشرده در کلاسهای مثل سفیر بخونم و بعد از عید برم سراغ کلاسهای passage و تافل؟
آیا اینطوری راندمان کارم خوب خواهد بود؟
منظورم اینه که کتابهای interchange نیاز به تمرکز و صرف وقت بیشتری داره یا نه؟
در کل اگه یه راهمنایی کلی بکنید ممنون میشم.
در صورت امکان در مورد کلاسهای سفیر، سیمین، مجتمع فنی، پرتو دانش اطلاعاتی به من بدید، که کدومشون در چه مقطعی به درد من میخوره.
با تشکر فراوان

zeost

عضو جدید

لطفا مشخص کنید که انگلیسی به انگلیسی میخواید یا به فارسی
سلام. انگلیسی به فارسی می خوام.هنوز در سطحی نیستم که بتونم انگلیسی به انگلیسی رو خوب بفهمم.ولی با کمک شما :)whistle:) زبانم رو تا 87 روز دیگه به حدی می رسونم که به امید خدا بتونم انگلیسی به انگلیسی هم استفاده کنم.
ممنون:gol:

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمونه سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد مترجمی زبان دانشگاه آزاد رو میخوام

کسی میتونه کمک کنه؟

setayesh 88

عضو جدید
سلام. من مدتها قبل یه فایل pdf از اینجا سیو کردم که در مورد راهنمایی های کلی برای شرایط بورسیه و امادگی برای ازمون های تافل و جی ار ای بود . اما الان پیداشون نمیکنم. کسی میتونه راهنماییم کنه؟ در ضمن با سرچ کردن هم نتونستم پیداشون کنم.ممنون.

styx_ms

عضو جدید
سلام

من یه راهنمایی میخواستم و امیدوارم که بتونید به من کمک کنید.

من میخواستم در زبان پیشرفت کنم البته بیشتر در مورد ترجمه که توی اینترنت بدردم بخوره.
به نظر خودم بهترین روش اینه که (چون زیاد وقت ندارم)شروع کنم به خوندن متن انگلیسی و با استفاده از لغت نامه معانی جمله ها رو متوجه شم.فقط تنها ترین مشکل اینه که با استفاده از لغات نمیتونم جمله ها رو معنی کنم.روشی هست که اصول ترجمه رو یاد بگیرم.کتاب و یا نرم افزار.البته کتاب گرامر نوشته اشرف الکتابی رو دارم ولی چون به ترتیب موضوع هست نه از سطح مقدماتی تا پیشرفته یه مقدار تو ذهن موندنش برام سخته.

در ضمن اگه راه حل دیگه ای بهتره, لطفا به من بگویید.

راستی من این نرم افزارها رو دارم.
سطح زبان منم در حد پیش دانشگاهیه.

با تشکر

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

من یه راهنمایی میخواستم و امیدوارم که بتونید به من کمک کنید.

من میخواستم در زبان پیشرفت کنم البته بیشتر در مورد ترجمه که توی اینترنت بدردم بخوره.
به نظر خودم بهترین روش اینه که (چون زیاد وقت ندارم)شروع کنم به خوندن متن انگلیسی و با استفاده از لغت نامه معانی جمله ها رو متوجه شم.فقط تنها ترین مشکل اینه که با استفاده از لغات نمیتونم جمله ها رو معنی کنم.روشی هست که اصول ترجمه رو یاد بگیرم.کتاب و یا نرم افزار.البته کتاب گرامر نوشته اشرف الکتابی رو دارم ولی چون به ترتیب موضوع هست نه از سطح مقدماتی تا پیشرفته یه مقدار تو ذهن موندنش برام سخته.

در ضمن اگه راه حل دیگه ای بهتره, لطفا به من بگویید.

راستی من این نرم افزارها رو دارم.
سطح زبان منم در حد پیش دانشگاهیه.

با تشکر

شما بهتر کتابهای Vocabulary In Use و Grammar In Use رو تهیه کنی و زبان رو با خود زبان یاد بگیری نه زبان مادری، نرم افزار هم Rosetta Stone و Tell Me More نسبتا تا حدودی مفید هستند.

ممنون مي شم اگه كسي معني اين كلمه رو مي دونه بهم بگه.
webinars

این کلمه تلفیق Web و Seminar است، یعنی سمیناری که بر روی وب انجام بشه

Morteza_Civil

عضو جدید
سلام
خسته نباشید

من می خوام موسسه زبان انگلیسی در تهران برم ، شما کدوم موسسه رو پیشنهاد می کنین ؟
هدفمم اینه که ایشاالله چند سال دیگه ارشد بدم مشکلی با زبان عمومی نداشته باشم

:gol:

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید

من می خوام موسسه زبان انگلیسی در تهران برم ، شما کدوم موسسه رو پیشنهاد می کنین ؟
هدفمم اینه که ایشاالله چند سال دیگه ارشد بدم مشکلی با زبان عمومی نداشته باشم

:gol:

من کانون زبان ایران رو پیشنهاد میکنم، اما اگه برای مکالمه میخوای بری کیش یا سفیر بد نیستند