### سوالات، درخواستها و مشكلات خود را درمورد زبان انگليسی اينجا مطرح كنيد ###

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبید
میخواستم ببینم دیکشنری فارسی به انگلیسی
واسه موبایل یا کامپیوتر سراغ داردی
واسه دانلود میخوام

سلام عزیز

واسه موبایل من خودم PMD دارم که خیلی خوبه...ازش راضیم..حالا بازم یکم صبر کن شاید بچه ها بهترش رو معرفی کنن.
در مورد کامپیوتر هم من بابیلون دارم که خیلی خوب و کامل هست...
الان لینکاشو برات پیدا می کنم می زارم.

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته

سلام عزیز

واسه موبایل من خودم PMD دارم که خیلی خوبه...ازش راضیم..حالا بازم یکم صبر کن شاید بچه ها بهترش رو معرفی کنن.
در مورد کامپیوتر هم من بابیلون دارم که خیلی خوب و کامل هست...
الان لینکاشو برات پیدا می کنم می زارم.
سلام من خودم پی ام دی دارم
ولی بهترش نیست
در مورد انگلیسی به فارسی چی دیکشنری سراغ دارید

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من خودم پی ام دی دارم
ولی بهترش نیست
در مورد انگلیسی به فارسی چی دیکشنری سراغ دارید

اینایی که واسه موبایل گذاشتم یه نگاه بکن ببین به کارت میاد...بچه های دیگه هم بیان حتما اطلاعات دارند ...یکم صبر کنی یه چیز خوب پیدا می کنی گلکم...

یا علی..

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
میشه این متن رو ترجمه کنید:

کد:
[COLOR=Red]A bilayer[/COLOR] electrode coated substrate was found to be capable of charge storage upon UV illumination and this stored charge could be released
slowly on cessation of illumination thereby maintaining a sufficiently negative electrode potential

ببین ممکنه خیلی بی ربط معنی کرده باشم چون از زبان تخصصی شما چیزی نمی دونم دیکشنری انگلیسی به فارسی هم نداشتم ولی این پیشنهاد منه ، بهم نخندیا:

"لایه زیرین یونهای قرار گرفته روی یک الکترود قابلیت ذخیره ی شارژ با کمک اشعه ماورای بنفش را دارد که این شارژِ ذخیره شده می تواند هنگام قطع اشعه به آرامی آزاد شود که در این صورت دارای پتانسیل یک الکترود منفی کامل خواهد بود."

ببخشید دیگه بهتر از این نتونستم معنی کنم:w34:

bahar_first.lady

عضو جدید
کمکم کنی..تحقیق میخوام

کمکم کنی..تحقیق میخوام

سلام به همه...لطفا کمکم کنیدد.من یه تحقیق برای درس اصول و روش تحقیق میخوام...توروخدا هرکی میتونه و این درسو پاس کرده واسه من میل کنه
bahar_first.lady@yahoo.com

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
پریسا جون کجایی...خیلی وقته نیستی ...نگرانتم..بیا یه خبر بده...:(
خدایی نکرده اتفاقی که نیفتاده مادر...
:(

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پریسا جون کجایی...خیلی وقته نیستی ...نگرانتم..بیا یه خبر بده...:(
خدایی نکرده اتفاقی که نیفتاده مادر...
:(

سلام
من هستم فقط یه کم سرم شلوغ شده وقت نمی کنم پست بزنم...ممنون که به فکرمی:w36:

hadibarati

عضو جدید
راهنمایی لطفا

راهنمایی لطفا

با سلام نیازمند به یک دیکشنری قابل دانلود slang و یک دیکشنری تخصصی رشته عمران هستم.باتشکر

pappeli

عضو جدید
آیا کسی هست مرا یاری کند؟

آیا کسی هست مرا یاری کند؟

سلام
بچه ها خواهش میکنم این دو خط زیر رو برام به انگلیسی برگردونید .تا حداکثر فردا احتیاجش دارم.منتظرم.

"همچنین مطالبی هر چند مجمل پیرامون نیروی کار فناوری اطلاعات، عناصر تبحر در فناوری اطلاعات، گرایشها وبازار کار رشته فناوری اطلاعات بیان می گردد".
و عبارت "دوره ی کارشناسی".

با سپاس

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها خواهش میکنم این دو خط زیر رو برام به انگلیسی برگردونید .تا حداکثر فردا احتیاجش دارم.منتظرم.

"همچنین مطالبی هر چند مجمل پیرامون نیروی کار فناوری اطلاعات، عناصر تبحر در فناوری اطلاعات، گرایشها وبازار کار رشته فناوری اطلاعات بیان می گردد".

با سپاس

من ترجمه ی فارسی به انگلیسیم خوب نیست ولی خب ترجمه کردم تقریباً، امیدوارم مشکلی نداشته باشه!:w34:

Some information about IT work force, the factors of being conversant, branches and occupation opportunities , although concisely, will be given too.

bachelor of science course

BS course

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چرا نمی آین...
پریساها...
:mad:
میثم هم که اومده 500 تا تشکر کرده رفته...دریغ از یک کلمه یک حرف!!:wallbash:

بابا بیاین دیگه!!!
:crying:

navvab65

عضو جدید
salam man ye email daryaft kardam vali nemitoonam oono tarjome konam mishe shoma zahmate in kar ro baram bekeshin mer30.matn ine:

Dear Winner,

We are pleased to inform you of the final announcement of Our On-line Promo Programmed held on 23rd of January 2009.The draw were done electronically with several email addresses provided to this office by webmail providers to enhance the utilization of the internet. Your email address attached to
TICKET No: AG-5447443465L44 and BATCH Nº.: FA1305U-ID. SERIAL No: 652-662, REFERENCE No: 7181813-05. Was picked as one of the ten winning email addresses. This has qualified you to Claim the total cash prize of US$350,000. in cash.

No ticket was sold but it is to encourage the use of Internet and to claim your winning prize contact
Your Asian fiduciary paying agent office in Jakarta Indonesia

Director International Payment Center
(Europe, America, Middle East, and Asia)

Note: you are responsible for the clearance & processing cost before prize will be released to you.
All replies and queries or questions concerning your claims should be sent to Barr. Mohammed Ahmed.
Congratulations once more and from all members and staff of this
program.

Mrs. Olivia Smith
On-line Co-coordinator.

R.M.J

عضو جدید
کنکور کارشناسی ارشد

کنکور کارشناسی ارشد

سلام.کسی جزوه های کنکور ارشد رشته مترجمی زبان آموزشگاه پارسه رو داره؟

snowy

عضو جدید
من خودم يه پيشنهاد داشتم كه يه تاپيك به اسم داستانهاي انگليسي داريم اون كتابي كه دوستان pdf رو ميذارن يه زماني براي خوندن اون كتاب مشخص كنيم و بعد از اون زمان بيايم در مورد اون كتاب بحث كنيم
اگر كسي موافق هست بگه كه انجام بديم
يه نفر هم باشه من هستم :D
موافقمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم:D

snowy

عضو جدید
يه سوال غير درسي:D
كسي مي دونه چرا عكس من اين بغل نمايش داده نمي شه؟؟:cry:
ممنونم:gol:

m@ys@m

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چرا نمی آین...
پریساها...
:mad:
میثم هم که اومده 500 تا تشکر کرده رفته...دریغ از یک کلمه یک حرف!!:wallbash:

بابا بیاین دیگه!!!
:crying:
سلام اميدوارم حالت خوب باشه باراني عزيز من كه خيلي درگيرم اميدوارم هر چه زودتر سرم خلوت شه تا بتونم به دوستاي خوبم در اينجا سر بزنم حرف بزنم بحث كنم باهاشون ولي متاسفانه مشغله ها زيادن
اگرم مي بيني زياد تشكر كردم به خاطر اين بوده كه در غياب من فروم رو سر پا نگه داشتين:D

HOPE 2 B BACK SOOOON

payam ghahramani

عضو جدید
سلام خواهش میکنم بازکنید

سلام خواهش میکنم بازکنید

میخوام ترم بعد کلاس مکالمه انگلیسی(وبتونم بنویسم) برم واقعا احتیاج دارم چکار باید بکنم واز کجا شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟

azadeh_arch _eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيز
به نظر من بهترين كتابا براي شروع مكالمه كتابهاي interchengeهستن اول از intro new interchengeشروع كن بعد هم interchange1بعد هم شماره ي 2 و3 رو بخون
براي قوي شدن تو اصطلاح هم ميتوني از كتاب .essential idioms in englishاستفاده كني بعد كه يه كم راه افتادي سعي كن با انگليسي زبونا صحبت يا چت كني همه ي اينا بسته به تلاش خودت داره

125478

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

مقاله ای در مورد معنی رنگها تو کشورهای مختلف اگه دارید برام بزارید به زبان انگلیسی. ممنون میشم

125478

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

مقاله ای در مورد معنی رنگها تو کشورهای مختلف اگه دارید برام بزارید . به زبان انگلیسی ممنون میشم

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقاله ای در مورد معنی رنگها تو کشورهای مختلف اگه دارید برام بزارید . به زبان انگلیسی ممنون میشم

سلام
بسیار ممنون میشم که در مورد زبان انگلیسی هر گونه سوالی داشتین در این قسمت
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=67946&page=5
مطرح کنید...از اینکه به نظم اینجا کمک می کنید ممنونم..
:w30:

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخوام ترم بعد کلاس مکالمه انگلیسی(وبتونم بنویسم) برم واقعا احتیاج دارم چکار باید بکنم واز کجا شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیز..خوش اومدی..این هارو به دقت بخون...:w30:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=67977&page=7
خوب فکر کن و بعد عمل کن ...خلاصه همه کار کن جز اینکه غصه بخوری..زبان یاد گرفتن راحت تر از اونیه که فکرش رو کنی...درست میشه

موفق باشی

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...خیلی خوبه که اینقدر به چیزی که البته خوب هست علاقه دارین و دوست دارین پی علاقتون برین...
من کشاورزی خوندم ولی کارم چیز دیگست به تنها چیزی که ربطی نداره کشاورزیه...تقریبا همش با زبانه یادمه سالی که کنکور دادم زبان هم قبول شدم بدم نمیومد اونو بخونم ولی گفتن نه!
اونو با آموزشگاه هم می تونی بخونی...
می خوام بگم شد...کشاورزی خوندم البته توش هیچی نشدم همه زندگیم از همون زبان چرخید و گذشت...حتی مجبور شدم زبانهای دیگه هم یاد بگیرم...
نیم دونم فکرت دقیقا چیه...رشتت رشته خوب و باارزشیه...به نظرم اگر می تونی سعی کنی توش موفق باشی رهاش نکن
واقعیت اینه که می تونی زبان رو کنار کارای دیگه داشته باشی...
خوب فکر کن و ببین صلاحت چیه...
برات آرزوی موفقیت می کنم تو همه زمینه ها وامیدوارم تو همون جاده ای بی افتی که میگن میره سمت خوشبختی و موفقیت...توکل کن...:gol:

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام...خیلی خوبه که اینقدر به چیزی که البته خوب هست علاقه دارین و دوست دارین پی علاقتون برین...
من کشاورزی خوندم ولی کارم چیز دیگست به تنها چیزی که ربطی نداره کشاورزیه...تقریبا همش با زبانه یادمه سالی که کنکور دادم زبان هم قبول شدم بدم نمیومد اونو بخونم ولی گفتن نه!
اونو با آموزشگاه هم می تونی بخونی...
می خوام بگم شد...کشاورزی خوندم البته توش هیچی نشدم همه زندگیم از همون زبان چرخید و گذشت...حتی مجبور شدم زبانهای دیگه هم یاد بگیرم...
نیم دونم فکرت دقیقا چیه...رشتت رشته خوب و باارزشیه...به نظرم اگر می تونی سعی کنی توش موفق باشی رهاش نکن
واقعیت اینه که می تونی زبان رو کنار کارای دیگه داشته باشی...
خوب فکر کن و ببین صلاحت چیه...
برات آرزوی موفقیت می کنم تو همه زمینه ها وامیدوارم تو همون جاده ای بی افتی که میگن میره سمت خوشبختی و موفقیت...توکل کن...:gol:

در عوض الان مهندسی هستی که زبان بلده ، نه زبان دانی که فقط زبان بلده!