سن عقلی شما چنده؟؟

ali.metal.eng

عضو جدید
اینم نتیجه خودم

denis**

عضو جدید
سن عقلی شما:
41(16 سال بزرگتر)

پیچیده
اکثر مردم سن عقلیشون 5 سال از سن واقعیشون بیشتره! بنابر این خانوما از دست ما ناراحت نشن. شما هنوز جوونی :)

تستش یجوریه:razz:

ali.metal.eng

عضو جدید
سن عقلی شما:
41(16 سال بزرگتر)

پیچیده
اکثر مردم سن عقلیشون 5 سال از سن واقعیشون بیشتره! بنابر این خانوما از دست ما ناراحت نشن. شما هنوز جوونی :)

تستش یجوریه:razz:

تستش که خوبه صمیمیه کلا خخخخخ

البته شما هنوز یه چند سالی مونده با من برسی من 48 سالمه:)

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب تو بچه ای دیگه خخخخخخ فکر کنم 6 سال از سن خودت بیشتر گفته

من 24 سال بزرگتریم از خودم یعنی دوبرابر عمرم سن عقلیمه:)

7سال بزرگتر!قبلا یک تستی میگفت 37سال!
نه مطمعنم اشتباهه!تو همون سن خودتی!هیچ بزرگتر نیستی!

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیچیده.
سال تولد شما ....

به نظر منم اصلا درست نیست بعضی سوالاش بستگی به این دارع که چقد از زندگیت راضی هسی و چقد خوشحالی که اینم نمیتونه نشون دهنده ی سن فکری باشه :\

ali.metal.eng

عضو جدید
پیچیده.
سال تولد شما ....

به نظر منم اصلا درست نیست بعضی سوالاش بستگی به این دارع که چقد از زندگیت راضی هسی و چقد خوشحالی که اینم نمیتونه نشون دهنده ی سن فکری باشه :\
خب قرار شد که عکس بگیرید بزارید ببینیم چند سالتونه دقیقا

واسه شما چند نوشته؟

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
من سن عقلیم 3 سال بزرگتر از خودم بود

فکر کنم اینکه سن عقلیت خیلی جلوتر از خودت باشه زیاد هم خوب نباشه .. خوبه عقل آدم به سن واقعی خودش نزدیک باشه اینطور بیشتراز زندگیش لذت میبری و توی حال قرار داره

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

فکر کنم اینکه سن عقلیت خیلی جلوتر از خودت باشه زیاد هم خوب نباشه .. خوبه عقل آدم به سن واقعی خودش نزدیک باشه اینطور بیشتراز زندگیش لذت میبری و توی حال قرار داره
موافقم....کاملا حق با شماست ;)

ali.metal.eng

عضو جدید

افرین دقیقا همینطوره

من خودم از همون اول که میرفتم ابتدایی و راهنمایی خودمو خیلی بزرگتر از بقیه حس میکردم و

شیطنت ها و بازی های اونا واسم خنده دار بود ....

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
افرین دقیقا همینطوره

من خودم از همون اول که میرفتم ابتدایی و راهنمایی خودمو خیلی بزرگتر از بقیه حس میکردم و

شیطنت ها و بازی های اونا واسم خنده دار بود ....

من یکی از سردسته های بچه ها بودم توی بازی :دی

اینکه بزرگ ببینی شاید خوب باشه ولی عیبی داره که زمان و فرصت لذت بردن از زندگی رو از دست میدی

من خودم دوست دارم گاهی خطاهایی کنم (نه هر خطا و ریسکی) شاید از اول هم بدونم کارم اشتباه .. ولی گاهی خوبه دل به دریا بزنی و بعضی چیزا رو برای خودت اثبات کنی
توی تز من حتی شکست هم یعنی پیروزی :)

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

درسته;)

ali.metal.eng

عضو جدید
اره....از این.به بعد سعی میکنم مناسب سنم باشم.
هرچند تستش مشکل داره و غیرواقعیه خخخخخخخ

تا حدودی درسته ولی کلا واسه سرگرمیه دیگه
اگه علمی بود که اینجا نمیزاشتمش
من یکی از سردسته های بچه ها بودم توی بازی :دی

اینکه بزرگ ببینی شاید خوب باشه ولی عیبی داره که زمان و فرصت لذت بردن از زندگی رو از دست میدی

من خودم دوست دارم گاهی خطاهایی کنم (نه هر خطا و ریسکی) شاید از اول هم بدونم کارم اشتباه .. ولی گاهی خوبه دل به دریا بزنی و بعضی چیزا رو برای خودت اثبات کنی
توی تز من حتی شکست هم یعنی پیروزی :)

خب بستگی داره لذت بردن از زندگی رو به چه وابسته بدونیم
مثلا من معتقدم وقتی یه دانشمند بزرگ یه چیزی رو کشف میکنه شاید لذتی که تو اون لحظه میبره هزار بار بیشتر از هر لذت فرد عادی باشه ( مثلا ارشمیدش که یافتم یافتم راه انداخته بود و بدون لباس تو خیابون می دوید از فرط خوشحالی که بالاخره جواب سوالشو پیدا کرده)

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
16سال بزرگتر....پیچیده....
تستش ایرانی بود نه ژاپنی...خخخخ . بعد بعضی چیزاش صفر و صدی بود....

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه من شد 46-47 حدودن
خداوکیلی همیشه متنفر بودم از خودم، چون هیچوقت با زندگیم حال نکردم همیشه دوست داشتم مثل رفیقام از این خُل بازی ها و بچه بازی ها داشته باشم ولی اصلاً اینگار طلسم شدم، بهم نمیاد اینگار :|

فقط غذا خوردنم عین بچه هاست :D (با اشتها،بریز بپاش، تنقلات، چیزای شیرین، کیک شکلاتی، ته دیگ! و... :D )