سلسله تاپیک های اقتصادی(3)

mor1360

عضو جدید
در این تاپیک، در این مورد صحبت می کنیم :

اولویت های شما در زندگی، برای خرج کردن درآمدتون چه چیزاییه؟! چه هزینه هایی برای شما در اولویت نیستند؟! یعنی اگه بخوایید برای کاری پس انداز کنید، از چه هزینه هایی چشم پوشی می کنید؟!

پ.ن. : هزینه های خانواده شامل عنوان های کلی زیر می باشند که گاه با هم همپوشانی دارند: 1- خوراکی و آشامیدنی، 2- کفش و لباس، 3- هزینه های مسکن( اجاره، حق شارژ، پارکینگ...)، 4- قبوض آب، برق، گاز، تلفن، موبایل، اینترنت و...، 5- لوازم منزل(مبلمان، فرش، یخچال، تلوزیون، رایانه و...)، 6- بهداشت و درمان، 7- حمل و نقل(بنزین، هزینه حمل و نقل عمومی و...)، 8- امور فرهنگی و مذهبی(کتاب، نشریات، سینما و تئاتر، هنر های دیگر و...)، 9- تحصیل، 10- تفریحات و سرگرمی، 11- رستوران، هتل، گردشگری...، 12- هزینه ها، کالا ها و خدمات دیگر...

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
5- لوازم منزل(مبلمان، فرش، یخچال، تلوزیون، رایانه و...)،
10- تفریحات و سرگرمی،(تفریحات رو عوض می کنم )
11- رستوران، هتل، گردشگری...،
12- هزینه ها، کالا ها و خدمات دیگر...(بستگی داره شامل چه چیزایی بشه)

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولویت های شما در زندگی، برای خرج کردن درآمدتون چه چیزاییه؟! چه هزینه هایی برای شما در اولویت نیستند؟! یعنی اگه بخوایید برای کاری پس انداز کنید، از چه هزینه هایی چشم پوشی می کنید؟!

برا من لباس کمترین اهمیت رو داره!! لباس و کفش نمی‌خریدم!!...
هزینه‌های تاکسی و اوتوبوس و اینا رو حذف میکردم!!

من هر وقت،با هر میزان پول، به سرم بزنه یه غذایی بخورم میخورم!اگر این کارو نکنم حس انفجار بهم دست میده!
هزینه‌های اینترنت و ارتباطم با اینترنت رو هم نمی‌تونم کم بکنم و باید این مسئله باشه! :)...