سریع ترین روش یادگیری زبان!

maryam54321

عضو جدید
سلام دوستان به ظر شما سریع ترین و بهترین راه یادگیری زبان چیه؟؟؟؟لطفا جواب بدید !!!:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:از تجربه هاتون بگید البته غیر از اموزشگاه :gol::gol::(کسی تونسته 2 یا3 ماهه با نصرت که من شنیدم زبانو یاد بگیره ؟؟؟؟؟؟:warn:دوست دارم نظراتتونو بدونم :smile:

jhangard

کاربر بیش فعال
سلام دوستان به ظر شما سریع ترین و بهترین راه یادگیری زبان چیه؟؟؟؟لطفا جواب بدید !!!:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:از تجربه هاتون بگید البته غیر از اموزشگاه :gol::gol::(کسی تونسته 2 یا3 ماهه با نصرت که من شنیدم زبانو یاد بگیره ؟؟؟؟؟؟:warn:دوست دارم نظراتتونو بدونم :smile:

برای شروع سریع، یک استاد خصوصی کاربلد.
تو این مدت کم نمیشه اما اگر خودت رو کاملا درگیرش بکنی و حسابی تمرین کنی خیلی پیش میری

برای speaking چاره ای جز کلاس رفتن ندارید یا شخص یا اشخاصی پیدا کنید که بتونید مدام باهاشون انگلیسی حرف بزنید. خودت رو مجبور کن انگلیسی فکر کنی در واقع در ذهنت انگلیسی با خودت حرف بزن.

برای reading هم کتاب های کوچک پنگوئن شروع کنید بعد مجله ها و وبسایت ها... و بعد هم رمان های ادبی. روش من اینطور بود که یک دفترچه کوچک لغت همراه داشتم هر لغتی یاد میگرفتم توش مینوشتم همیشه تو جیبم بود... لغات جدید رو هر هفته هر روز مرورشون میکردم و هنوزم دفترچه رو برای لغات جدید هرجا ببینم تو کتاب یا اینترنت.. همراه دارم. روش فوق العاده ایه برای حفظ لغات و vocabulray

برای writing نشستن و قلم به دست گرفتن و نوشتن ابتدا مطابق قالب های موجود مثلا یک نامه اداری یا یک مقاله علمی... هر کدوم قالب نگارشی خاص خود رو دارند.

برای listening از کارتون های کودکان شروع کن که زبان ساده و روانی دارند. و تا دلت بخواد پکیج آموزشی برای تقویت listening در اینترنت هست. یک روش موثر گوش دادن به یک متن یا مکالمه و سپس نوشتن اون روی کاغذ هست. نصرت هم بد نیست.
فیلم آمریکایی با زیرنویس انگلیسی ببین بعد کم کم بدون زیرنویس.

موفق باشی

maryam54321

عضو جدید
ممنون دوست عزیز ولی من بیشتر دنبال ی بکیج اموزشی ام که همه اینا رو داشته باشه وخودش برنامه بده و مدتشم معلوم کنه تو اینترنت زیاد هست دوست دارم اگه کسی با اینا نتیجه گرفته به منم معرفی کنه من فک میکنم با روش شما حداقل ی سال باید کار کنم و مدتشم مشخص نیست بیشتر برنامه برام مهمه

maryam54321

عضو جدید
Effortless English-New method learning English
Effortless English - Flow English
Effortless English - Success Business Lessons
Effortless English Podcast
Power English
Learn Real English Conversations
نظر دوستان درمورد این سی دی ها چیه ؟؟؟ بگیرم نتیجه میگیرم ؟؟لطفا راهنمایی کنید!!!

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

سلام دوست عزیز اگه سوالت رو در بخش ### سوالات، درخواستها و مشكلات خود را درمورد زبان انگليسی اينجا مطرح كنيد ### مطرح کنی دوستان بیشتری میتونن کمکت کنن...

بالا