سريال مختارنامه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب مي خواستم بدونم نظر شماها در مورد مختارنامه چيه
اوايل اين سريال فكر مي كردم كه اين سريال اينقدر حرفه اي و بدون نقص ساخته شده كه نيازي به زدن تاپيكي براي نقد و ... در مورد اين سريال وجود نداشته باشه اما با گذشت زمان متوجه شدم اين سريال از نظر شخصي من بسيار بسيار بسيار ضعيف تر از سريال هاي قبلي آقاي ميرباقري هست.
حالا مي خوام نظر فني و حرفه اي شما رو بدونم كسايي كه سريال رو ديدن
و يه سوال هم داشتم اينكه جنجالي ترين بحث در مورد اين سريال اين هست كه اين سريال بازيگري رو براي بازي نقش حضرت عباس در نظر گرفته كه بدون نوراني كردن تصوير ايشون فيلم رو ساختن و كارگردان معتقده كه عيبي نداره اگه ايشون صورتشون نمايش داده بشه نظر شما در اين باره چيه؟؟؟
و سوال ديگه اينكه نظرتون در مورد شخصيت مختار چيه؟؟؟
پس سه تا سوال
1.سريال كلا چطوره؟؟؟
2.تصوير حضرت عباس پخش بشه يا خير؟؟؟
3.شخصيت واقعي مختار چگونه است؟؟؟

آخرین ویرایش:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر خودم: به نظرم سريال بعد از 5 قسمت اول كه بسيار بسيار عالي بوده ولي كم كم سريال افت كرد و به نظرم خيلي بد داره پيش ميره
از نظر من سريال خيلي ضعيف داره پيش ميره و بدترين قسمت هم قسمت قبل و دروغي بود كه در مورد كشته شدن پسر عمر گفته شد و اعتراض خيلي از افراد رو به دنبال داشت تقريبا اكثر روايات معتبر گفتن كه پسر عمر توسط مختار كشته ميشه ولي در كمال تعجب مي بينيم كه تو سريال مادرش مياد و اونو مي كشه!!! اين خيلي عجيبه برام كه چطور يه داستان ديني و واقعي رو تغيير ميدن؟!؟ من جاهاي ديگه خونده بودم كه يكي از اشكالات بزرگ مختار اين بوده كه عمر رو جلوي پسرش ميكشه اما وقتي رفتم دنبالش ديدم روايات معتبر ميگه عمر توسط اون سردار كشته ميشه پيش مختار اورده ميشه جلوي پسرش و مختار انداخته ميشه مختار از پسره مي پرسه اين سر رو ميشناسي و اونم ميگه كه پس از او زندگي خبري نيست و مختار اون رو هم مي كشه.
چرا عوض شده روايت؟؟؟ لزومي داره مختار منزه نشون داده بشه؟؟؟
ضمنا از نظر من سريال خيلي ايرانيا رو مورد توهين قرار داده
و سوال ديگه اينكه واقعا مختار چه تاثير در قيام داشته كه قيام به اسم ايشون ثبت شده!؟! تمام جنگ و ... رو ابراهيم مالك اشتر انجام داده و ساير سرداران و مختار فقط روي تخت نشسته و دستور ميده!!!
و در مورد صحنه ي حضرت عباس هم من اشكالي نمي بينم كه نشون داده بشه صورت ايشون اما اميدوارم هر تصميمي كه ميگيرن فقط صحنه هاي عاشورا رو حذف نكنن چون ميرباقري گفته كه تاثير گذارترين قسمت هاي سريالم مربوط به عاشورا هست و بخصوص صحنه جنگ حضرت عباس.
شايعاتي مبني بر سانسور اين صحنه ها سر زبونا افتاده بود كه تكذيب شد.

بالا