سخنان بزرگان، جملات کوتاه و زیبا

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمک به همگان ، عشقي است که به برجستگان کمک مي کند راه هاي سرفرازي را بيابند . ارد بزرگ

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن هميشه سن خود را از تاريخ ازدواج حساب مي کند ، نه تاريخ تولد . ارهارد

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
جايگاه پرستش گران کوهستان است . فردوسي خردمند

حيات خوابي است ، و محبت رؤياي آن . آلفرد دوموسه:gol:

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمک به همگان ، عشقي است که به برجستگان کمک مي کند راه هاي سرفرازي را

atepte_poloos

عضو جدید
ماهاتما گاندي ميگويد: هفت چيز انسان را از پاي در مي آورد و هلاك ميسازد :1-سياست بدون شرف 2- لذت بدون وجدان 3- پول بدون كار 4-شناخت بدون ارزشها 5- تجارت بدون اخلاق 6- دانش بدون انسانيت 7- عبادت بدون فداكاري

atepte_poloos

عضو جدید
زندگي دفتري از خاطرهاست ... يک نفر در دل شب ، يک نفر در دل خاک ... يک نفر همدم خوشبختي هاست ، يک نفر همسفر سختي هاست ،چشم تا باز کنيم عمرمان مي گذرد... ما همه همسفريم

atepte_poloos

عضو جدید
چنين گفت زرتشت:...عاشق عاشقي باش و دوست داشتن را دوست بدار. از تنفر متنفر باش، به مهرباني مهر بورز، با آشتي آشتي كن و از جدايي جدا باش

atepte_poloos

عضو جدید
مرگ ديگر افسانه نيست...حیف! ناغافل دستي دراز از تاريک مي شود يکي را مي برد جايی که جايی نيست يکي که عزيز و نزديک است و تا همين ديروز بود زندگي به مرگ گفت چرا آمدن تو رفتن من است ؟ چرا خنده ي تو گريه ي من است ؟ مرگ حرفي نزد زندگي دوباره گفت : من با آمدنم خنده مي آورم و تو گريه من با بودنم زندگي مي بخشم و تو نيستي مرگ ساکت بود زندگي گفت رابطه ي من و تو چه احمقانه است زنده کجا ، گور کجا ؟ دخمه کجا ، نور کجا ؟ غصه کجا ، سور کجا ؟ اما مرگ تنها گوش مي داد

atepte_poloos

عضو جدید
چهار چیز هرگز قابل جبران نیست: سنگی که پرتاب شده باشد حرفی که از دهان خارج شده باشد فرصتی که از دست رفته باشد زمانی که سپری شده باشد .

atepte_poloos

عضو جدید
رفتم که خار از پا کشم محمل ز چشمم دور شد یک لحظه من غافل شدم یک عمر راهم دور شد...

atepte_poloos

عضو جدید
میدونی آدما حرف غریبه هارو گوش میکنن. اما واسه دل پر از درد خودشون وقت ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

atepte_poloos

عضو جدید
به عاشقان بگوييد خود ساخته شوند نه خود باخته و عاشق کمال معشوق شوند نه جمالش که جمال به مويي بند است و کمال به خداوند

atepte_poloos

عضو جدید
ما كسايي كه به فكرمون هستن رو به گريه مي اندازيم. ما گريه مي كنيم براي كسايي كه به فكرمون نيستن. و ما به فكر كسايي هستيم كه هيچوقت برامون گريه نمي كنن. اين حقيقت زندگيه. عجيبه ولي حقيقت داره. اگه اين رو بفهمي، هيچوقت براي تغيير دير نيست

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز

مارک تواین :

بهتر است دهانت را ببندی و احمق بنظر برسی ، تا اینکه بازش کنی و همه بفهمند که واقعاً احمقی !
;)