سخنان بزرگان، جملات کوتاه و زیبا

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
منمون از تیکه ای که انداختی;)

منمون از تیکه ای که انداختی;)

خیلی زیبا بود ولی ما همه بیناییم :lol:
اگه منظورت اندازه نوشته هاس، باید بگم اگه ما بینا بودیم و این نکات ریزو می دیدیم، دیگه لازم نبود که من این تاپبک رو بزنم، مگه نه

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیز خیلی کوچولو رو من هم بگم.این زندگی رو امروز و فردا باید بگذاریم یه جا تو این دنیا و پر بکشیم پیش خدا.شاید فرصتمون برای دوست داشتن فقط یه لحظه باشه.تو همون لحظه های کم هم قدر همو بدونیم.

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
قسمت دوم

قسمت دوم

سلام
شرمنده، چند روزی برام مشکل پیش اومده بود نتونستم به باشگاه بیام.
و اما ادامه نکات:

1-وقتی از ته دل خوشحالی، بگذار چهره ات این شادمانی را نشان دهد.
2-از صمیم قلب عشق بورز. ممکن است کمی لطمه ببینی، اما تنها راه استفاده بهینه از حیات همین است.
3-همیشه درب خودرو را لرای همسرت بازکن و در پوشیدن کتش به او کمک کن.
4-همیشه از خودت عکس داشته باش و هر سه سال یکبار عکس های جدید بگیر.
5-علامت خاصی بین خودت و همسرت در نظر بگیر و در مجامع و مهمانی ها با او رد و بدل کن تا بداند در محافل شلوغ هم به او توجه می کنی.
6-این سه اصل را همیشه در نظر داشته باش: احترام به خودت، احترام به دیگران و احساس مسئولیت در قبال اعمال و کارهایت.
7-با زنی که با بی میلی غذا می خورد، ازدواج نکن.
8-هیچوقت فرصت قدم زدن با همسرت را از دست نده.
9-در همان نگاه اول به نیروی عشق ایمان بیاور.
10-با زنی ازدواج کن که از همنشینی با او لذت ببری، زیرا هرچه پیرتر شوی مهارت های گفتاری همسرت برایت بیشتر اهمیت خواهد یافت.

windy

عضو جدید
در نهان به آنانی دل می بندیم که دوستمان ندارند و آ شکارا از آنانی که دوستمان دارند غافلیم.شاید این باشد دلیل تنهاییمان...!!!! (شریعتی)

windy

عضو جدید
وقتی خدا بدرقه ات میکرد گفت:جایی میری که مردمی داره که می شکننت.نکنه غصه بخوری چون من همه جا باهاتم.تو وجودت عشق میذارم و اشک میدم که همراهیت کنه و مرگ که بدونی دوباره بر می گردی پیش خودم...!!!

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
فردی رو برای همسری انتخاب کنید که:
اگر با او ازدواج هم نکنید بهترین دوست صمیمی شما باشد
بخواهید از او فرزندی داشته باشید
از اینکه شبیه او شوید احساس بدی نداشته باشید
او را همانگونه که هست،بدون هیچ تغییری بپذیرید:gol:

Omid.Delfarib

عضو جدید
دریغا که حماقت هم موهبتی است آسمانی چرا که آدمی می تواند خود را بکشد اما نمی تواند تصمیم بگیرد که نفهمد . "دکتر علی شریعتی"

windy

عضو جدید
اگر تمام شب را به خاطر از دست دادن خورشید گریه کنی لذت دیدن ستارگان را هم از دست خواهی داد... (شکسپیر)

windy

عضو جدید
سنگینی باری که خدا بر دوش ما میگذارد آنقدر نیست که کمر ما را بشکند ولی آنقدر هست که ما را برای دعا به زانو درآورد !!!

windy

عضو جدید
یکی محبت می کنه و یکی ناز می کنه.اونی که ناز می کنه همیشه محبت میبینه اما اونی که محبت می کنه همیشه تنهاست تنهای تنها...

windy

عضو جدید
دیروز را سوزاندیم برای امروز.امروزمان را گذراندیم برای فردا و فردایمان دیروزی دیگر ! این است بازی پوچ ما انسانها...

windy

عضو جدید
خوشبختی را دیروز به حراج گذاشتند.حیف...من زاده ی امروزم.خدایا جهنمت فرداست چرا من امروز می سوزم ؟!؟!؟