سخنان بزرگان، جملات کوتاه و زیبا

mohsend

عضو جدید
راهی جز نرمش و بازی با هستی نیست . ارد بزرگ

دوست واقعی کسی است که دستهای تو را بگیرد ولی قلب ترا لمس کند . مارکز

عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست . باربارا دی آنجلیس

mohsend

عضو جدید
قانون احتمالات یادت نره ، بلاخره یک نفر خواهد گفت بله . آنتونی رابینز

اگر فکر می کنید که موفق می شوید یا شکست می خورید،در هر دو صورت درست فکر کرده اید.آنتونی رابینز

وقتی انسان آرامش را در خود نیابد ، جستجوی آن در جای دیگر کار بیهوده ای است.لارو شفوکو

afa

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگر با اين شمشيرم بر بينی مؤمن بزنم که مرا دشمن بدارد دشمن نخواهد داشت . و اگر تمام دنيا را در گلوی منافق بريزم که مرا دوست بدارد دوست نخواهد داشت و اين بخاطر آن است که بر زبان پيامبر امی گذشته که فرمود : ای علی هيچ مؤمنی ترا دشمن نمي دارد و هيچ منافقی تو را دوست نخواهد داشت

لو ضربت خيشوم المؤمن بسيفي هذا علي أن يبغضني ما أبغضني و لو صببت الدنيا بجماتها علي المنافق علي أن يحبني ما أحبني

حدیث زیبایی از حضرت علــي (ع)

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر می خواهید قرض بگیرید، حتما از آدم بدبین بگیرید که آدم بدبین خیال خواهد کرد که شما پول او را نخواهید داد و به سراغتان نخواهد آمد.

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خاطر داشته باشید

به خاطر داشته باشید

اگر می خواهی یک روز ناراحتی بکشی مهمان دعوت کن، اگر می خواهی یکسال ناراحت باشی پرنده نگه دار و اگر می خواهی همیشه در رنج و غذاب بیفتی زن بگیر.(شوخی کردم.)
مردان از ته دل می خندند و زنان در دهانشان.

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضرب المثل های آذربایجانی

ضرب المثل های آذربایجانی

آخر شوخی به دعوا می کشد.
یار جانی کم است و یار زبانی بسیار.
اگر دیدی یارت، یار نیست، ترکش عار نیست.

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرشتگان روزي از خدا پرسيدند : بار خدايا تو كه بشر را اينقدر دوست داري غم را ديگر چرا آفريدي؟ خداوند گفت : غم را بخاطر خودم آفريدم چون اين مخلوق من كه خوب مي شناسمش تا غمگين نباشد به ياد خالق نمي افتد....

Behnam.H2009

عضو جدید
می دونی رابطه ی 2 تا چشم چجوریه ؟ با هم پلک می زنن . با هم گریه می کنن . با هم حرکت می کنن . با هم می بینن . با هم می خوابن . گرچه هرگز هم دیگه رو نمی بینن . این یعنی آخر رفاقت .

m.r119

عضو جدید
کاربر ممتاز
براي كشتي كه معلوم نيست به كدام بندر مي رود ، باد موافق معني ندارد...