سبک لباس پوشيدن ماه هاي مختلف نسبت به مُد

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
فكر كنم خواب رو ترجيح داده:biggrin:
:w25:

اینم هوومه:(
عزیزم تبریک میگم تو خوشگل تری.:gol:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دخترا من برم لالا بای بای

یوزا هم که با ناراحتی رفت

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره بيچاره:cry:برو عزيزم خوب بخوابي منم ديگه اين دفه واقعا برم بخوابم:biggrin:
باشه پس همه بریم لالا.دیر وقته.مامی شقایق هم رفت.
بده چندتادختر تنها باشن این موقع.بای فرگل جون.:gol:
باور کن من دخترم پارسال گرفتم

:lol:به موقعش اونم نشون میدم

:gol:مرسی عزیزم نظر لطفته:redface:

خواهش.تو ازدواج کنی خیلی خوشگل میشی.ببین کی گفتم.

بای شبنم جون.:gol:

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه پس همه بریم لالا.دیر وقته.مامی شقایق هم رفت.
بده چندتادختر تنها باشن این موقع.بای فرگل جون.:gol:

خواهش.تو ازدواج کنی خیلی خوشگل میشی.ببین کی گفتم.

بای شبنم جون.:gol:
برو عزيزم.خواباي خوب ببيني:gol:

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
برج سرطان (تير)
خوشبختي بالاپوشي است که ساليان سال همراه متولدين اين ماه است. همانقدر که به عزيزان و نزديکانشان وابسته هستند، به لباسهايشان نيز وابسته اند. در گنجه لباسهاي متولدين اين ماه، حتي قديمي ترين لباسهايشان هم ديده مي شود. خانم هاي متولد اين ماه علاقه اي به پوشيدن لباسپاي اسپرت ندارند، و در لباسهايشان همواره حال و هواي زنانه ديده مي شود. در کمد لباسشان انواع و اقسام مدل هاي لباس زير، از هر رنگ و مدل وجود دارد. پيراهن هاي مجلسي و زنانه برايشان در راس اهميت قرار دارد.به نظرشان هر لباسي با جواهرات زيبا و گردن بند هاي بلند، زيباتر و کامل تر مي شود. براي آنها مرواريد زيباترين جواهر است و هاله هايي از رنگ سبز آنها را باشکوه تر مي کند. اما زياد اهل آرايش کردن نيستند، مگر اينکه انجام آن سريع و مختصر باشد. براي خشک کردن موها به هيچ وجه از سشوار استفاده نمي کنند، و ترجيح ميدهند موهايشان به طور طبيعي خشک شود. آنها ترجيح مي دهند که بنا بر راحتي خودشان لباس انتخاب کنند نه براساس مُد روز، اما خوب مي دانند که چطور جلوي جمع حاضر شوند که همه را مسحور خود کنند.
مارک لباس مورد علاقه: Ralph Lauren
من لباس اسپرت دوست دارم
لباس اسپرت هم منو دوست داره

بقیه اش تقریبا درست بود

saeed_goli144

عضو جدید
برج حوت (اسفند)
متولدين اين ماه دوست دارند به راحتي ميان انواع مختلف لباس، انتخاب کنند. درخانه بيشتر با پاهاي برهنه، دامن هاي بلند و آزاد هستند. در لباس پوشيدن طالب آزادي هستند، ولي از آنجا که مي دانند نمي توانند لخت به خيابان بروند، به حراجي ها رفته تا لباس مورد علاقه شان را خريداري کنند. اگر به حال خودشان گذاشته شوند، ترجيح مي دهند با همان لباس زير اينطرف و آنطرف بروند و اگر هم سردشان شد پتو دور خود بپيچند.سنگ ها و جواهرات مرواريدنما زينت آلات خوبي براي آنها به حساب مي آيد. زنجيرهاي کمر، مچ بند، پابند، و البته انگشتر هاي انگشتان پا، تنوع جالبي به لباس پوشيدنشان مي دهد. موهايشان معمولاً بلند است و مي دانند که چطور آن را به سرعت مرتب کنند. معمولاً وقت زيادي را براي انتخاب يا پوشيدن لباس اختصاص نمي دهند و اصلاً نگران وضعيت ظاهريشان نيستند.
100% درست