%%% سایتهای عکس و موسیقی و تفننی%%%

%%% سایتهای عکس و موسیقی و تفننی%%%

• 20%

رای: 0 0.0%
  • 30%

• 40%

• 50%

• 60%

• 70%

• 80%

• مجموع رای دهندگان
    3

ashiss

عضو جدید
سايت بلوط،سايت خانواده ايراني

سايت بلوط،سايت خانواده ايراني

بازديد روزانه 50000 نفر از سايت بلوط
اخبار روز و اختصاصي
مقاله هاي كاربردي
بيوگرافي جديد
تماشاي برنامه هاي تلوزيون به صورت زنده
طنز خبري
محوطه جريمه
ركورد داران
آشپزي
هواشناسي بي نظير و حرفه اي
و ده ها امكانات ديكر همه و همه در بلوط.
همين حالا كليك كنيد.
http://www.balout.com

shs1366

عضو جدید
دانلود نسخه کامل پلیر قدرتمند Winamp 5.621 Full

مالتی مدیا - پخش صوت
نرم افزار بسیار دوست داشتنی برای باز کردن فایل های صوتی و تصویری که تمامی فرمت های OGG, AAC, WAV,MOD, XM, S3M, IT, MIDI, etc را پشتیبانی می کند. از فایل های تصویری نیز فرمت های فایل های تصویری (AVI, ASF, MPEG, NSV)را نیز پشتیبانی می کند.
از قابلیت های Winamp نسخه پنجم این نرم افزار میتوان به سازگاری با Winamp 2 Plug-ins ، پشتیبانی از پوسته های Winamp 1.x/2.x و پوسته های Winamp 3، رقص نور های جالب و جذاب، لیست فایل های صوتی در کامپیوتر شما، پشتیبانی از رادیو و تلویزیون اینترنتی، تبدیل سی دی های صوتی به mp3 و رایت سی دی اشاره کرد.

ادامه مطلب...

shs1366

عضو جدید
نرم افزار دوست داشتنی و پر کاربردKMPlayer

مالتی مدیا - پخش صوت
نرم افزار km player در بین نرم افزار های مالتی مدیا جزو محبوب ترین و پر طرفدارترین هاست چرا که این نرم افزار در مقایسه با سایر نرم افزار های مالتی مدیا علارقم حجم پایینش نسیت به سایر نرم افزار ها کارایی بسیار بهتری نسبت به سایر نمونه ها دارد از دیگر شاخصه های این نرم افزار می توان به زمان کوتاه برای نصب این برنامه را نام برد این نرم افزار ویژگی بسیار جالب دیگری هم دارد که سازگاری با فرمت های مختلف را دارد من شخصا همیشه از این نرم افزار استفاده می کنم.​
البته علارقم این همه ویژگی مفید اشکالاتی که به این نرم افزار وارد است اشغال حجم زیادی از رم شما توسط این برنامه است این برنامه در زمان استفاده حجم زیادی از رم شما را استفاده می کند.​
ولی در کل بهترین نرم افزار برای پخش فایل های صوتی و تصویری است.​
امیدوارم ازدانلودو استفاده از این نرم افزار لذت ببرید و با ما باشید با جدید ترین نرم افزار ها در آلبا دانلود.​

ادامه مطلب...

shs1366

عضو جدید
فرش قرمز گوگل برای دختر ایرانی + عکس

اخبار - تازه های دنیای مجازی ساناز اهری، مدیر جوان مایکروسافت از این پس با اصلی ترین رقیب مایکروسافت یعنی گوگل همکاری می کند.
به گزارش بانکی دات آی آر، جوانترین مدیر مایکروسافت در سن 23 سالگی کار خود را به عنوان مدیر ارشد در گروه برنامه های موتور جستجوگر بینگ آغاز کرد.
وی که هم اکنون 29 سال دارد، مایکروسافت را بعد از هفت سال و نیم ترک کرد تا به عنوان بخشی از تیم تبلیغاتی گوگل در سیاتل و شمال غرب اقیانوس آرام مشغول فعالیت شود.

اهری از جمله افراد ارشد انگشت شماری بود که مسوولیت کیفیت جستجو و ارتباط بینگ را بر عهده داشت. او همچنین در دوره راه اندازی و توسعه بینگ بخشی از تیم ارشد محصول بود.​
ساناز اهری متولد مارچ 1982 است و دارنده مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر از دانشگاه ویکتوریا در تورنتو کانادا است.
وی مدرک دکترای تخصصی خود را سال گذشته میلادی از دانشگاه معتبر راکفلر در نیویورک آمریکا در رشته الگوریتم های فشرده سازی بیولوژیکی (Bio-inspired compression algorithms) دریافت کرد.

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبه که از شهرتش معلومه کجایی ما باید بهش افتخار کنیم.

hibye90

عضو جدید
سلام..
ممنون برادر من این فیلم خیلی دوست داره...
براش بذارم خوشحال میشه:gol:

sweetest

عضو جدید
کاربر ممتاز
معماهای بومی در اینترنت !

معماهای بومی در اینترنت !

این سایت رو آقای حسام الدین اخلاق پور طراحی کرده !
یه سری معمای بومی و جذاب !
میتونم بگم معماهاش بی نظیره و البته یه مقداری سخت !
معماهاش شامل 3 مرحله ست و من پیشنهاد می کنم از سلسله اول شروع کنید که یه مقدار آسون تره !
توضیحات بیشتر و کامل تر رو هم میتونید در سایت ببینید !

معماهای بومی در اینترنت

mbasirati

عضو جدید
روش حذف اکانت گوگل پلاس از گوگل

روش حذف اکانت گوگل پلاس از گوگل

گوگل پلاس یا + google آخرین شبکه اجتماعی گوگل بعد از buzz بود، Orkut نیز متعلق به گوگل بود که با آمدن فیس بوک آرام آرام مخاطبین خود را از دست داد و اکنون فیس بوک بزرگترین جامعه مجازی است.
برخی از کاربران گوگل پلاس را تجربه کرده اند وشاید رغبتی در استفاده از آن ندارند و ترجیح می دهند آن را حذف کنند، در این پست می خواهیم به شما آموزش بدهیم که چگونه می توان حساب کاربری خود را در گوگل پلاس حذف کنید بدون اینکه دیگر اکانت های گوگل خود را از دست بدهید.
قبل از اینکه به شرح مراحل انجام این کار بپردازیم این نکته را ذکر می کنم که این آموزش بر اساس اینکه زبان اکانت شما انگلیسی باشد مراحل را توضیح می دهد. پس اگر زبان اکانت شما فارسی است ابتدا آن را به انگلیسی برگردانید.
برای حذف اکانت خود مراحل زیر را دنبال کنید:
1- ابتدا وارد اکانت گوگل پلاس خود شوید.
2- حالا روی آیکن چرخ دنده که در بالا و سمت راست صفحه است کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه Google+ Settings را انتخاب کنید.
3- در پنجره باز شده و از منوی سمت چپ گزینه Account overview را انتخاب کنید. در اینجا شما در قسمت Services دو انتخاب دارید. 1) Delete profile و 2) Close account. شما باید روی لینک اول یعنی Delete profile and remove associated social features کلیک کنید. اما اگر روی لینک دوم کلیک کنید تمامی اکانت های شما در گوگل و سرویس های مربوط به آن همانند YouTube و ... حذف خواهند شد.
برای مشاهده عکس در سایز بزرگتر، روی عکس کلیک کنید
4- بعد از انجام مراحل بالا با پنجره ای مطابق شکل زیر روبه رو می شوید. در اینجا نیز دو انتخاب دارید. 1) Delete Google+ content 2) Delete your entire Google profile. اگر اولی را انتخاب کنید گوگل تمامی پستها، حلقه ها، کامنت ها و ... را حذف می کند به طوری که انگار شما اکانت خود را تازه ایجاد کرده باشید. اما از آنجایی که ما قصد داریم به طور کامل اکانت گوگل پلاس خود را حذف کنیم پس گزینه دوم را انتخاب می کنیم و سپس روی دکمه Remove selected services کلیک می کنیم.
5- حالا در مرحله آخر هستید. در این صفحه که در شکل هم مشاهده می کنید فقط کافیست چک باکس Required را تیک زده و سپس روی Remove selected services کلیک کنید. کار تمام است.
برای مشاهده عکس در سایز بزرگتر، روی عکس کلیک کنید

منبع پست

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای مرسی یادش بخیر
به جز آخری همه ش یادم میاد
ای کاش یه بار دیگه دوباره گذرمون میافتاد به اون روزا:gol:

arianiaz

عضو جدید
سایت نیازمندیهای اینترنتی آریا نیاز

سایت نیازمندیهای اینترنتی آریا نیاز

ثبت آگهی و تبلیغات رایگان در نیازمندیهای آریا نیاز
با امکانات بی نظیر از قبیل
ارائه وب تبلیغاتی رایگان با نام دلخواه شما بصورت رایگان
امکان کسب درآمد واقعی و واریز به حساب بانکی
و ....
http://www.arianiaz.nethttp://www.arianiaz.net/

ahmad0003

عضو جدید
داداش چه جوری تونستی بازی رو اجرا کنی اگه یه کمکی به ما بکنی ممنون میشم:(:(:( من چند جا دیگه دانلود کردم همه خراب بودن:mad::mad:

hamtimi2014

عضو جدید
اوج هیجان پیش بینی مسابقات فوتبال

جوایز میلیونی بدون قرعه کشی
آخرین اخبار فوتبال
نتایج زنده فوتبال
همه و همه در
www.hamtimi.ir

imoon

عضو جدید
SILVER WOW

SILVER WOW

اين سرور جديده SILVER WOW
تا ماه اول همرو 80 ميكنه
آيتم هم ميده 5.2 جي اس
سروره خوبيه
من دارم بازي ميكنم هيچ مشكلي هم نداره
اينم سايتش : www.pelake13.ir
www.Silver-wow.com

Xp Bar : 7x

farvardin_2

عضو جدید
آموزش حذف کردن سایت های تبلیغات و سایت های مزاحم و اسپم از نتایج جستجوی گوگل

آموزش حذف کردن سایت های تبلیغات و سایت های مزاحم و اسپم از نتایج جستجوی گوگل

آموزش حذف کردن سایت های تبلیغات و سایت های مزاحم و اسپم از نتایج جستجوی گوگل شما ام از دست سايت هاي بي ربط که در جستجوي گوگل مي يان خسته شدين؟
شما ام دنبال هرچي توي گوگل مي گردين اون رو توي صفحه هاي 10 و 11 و 12 و ....... گوگل بلاخره پيدا مي کنيد يا اصلا پيدا نمي کنيد؟!!!!ا
شما ام از دست اين سايتاي تبليغاتي و آگهي مثل پيام سرا و ايستگاه و نيازمندي ها و نياز روز و هفت گردون و.......................... خسته شدين؟!!!!ا
خب خيلي هاتون راه هايي براي خلاص شدن از اين مشکلات بلدين
منم يه راه بلدم که البته خيلي وقته توي ذهنم بود که بهش عمل کنم و تا الان حوصله ش رو نداشتم ، اما بلاخره امشب حوصله داشتم و درستش کردم و الان نحوه ی درست کردنش رو برای شما ام می گم

آموزش :

مي‌توانيد با رفتن به اين بخش از گوگل، يک موتور جستجوي اختصاصي مبتني بر گوگل براي خودتان بسازيد.
در هنگام ساخت از شما مي‌پرسد در چه سايت‌هايي جستجو کنم. فعلاً يک سايت وارد کنيد، بعداً آن را حذف مي‌کنيد و به گوگل مي‌گوييد که کل وب را بگرد به جز چند سايت خاص.
سپس Next را کليک کنيد و در مرحله بعد همNext را کليک کنيد. موتور جستجوي شما ساخته مي‌شود. در صفحه آخر، روي include more sites کليک کنيد. در بخش سايت‌ها يک include داريد و يک exclude.. براي اينکه کل سايت‌هاي وب را بگردد، در بخش Basics گزينه Search the entire web but emphasize included sites. را فعال کنيد.
- استفاده از موتور جستجوي اختصاصي ديگران:
من يک موتور جستجوي سفارشي پيدا کرده ام که سايت‌هايي که مزاحم هستند ***** کرده است (دوستان ديگري هم هستند که چنين موتورهاي سفارشي‌اي ساحته‌اند). اگر مراحل بالا سخت است، مي‌توانيد از اين پس با وارد کردن آدرس www.fpitco.comوارد موتور جستجوي اختصاصي اين سايت شويد (قسمت پایین صفحه وب سایت به نام گوگل سبز ) و با خيال راحت و بدون هرگونه مزاحم در وب جستجو کنيد:

جستجوی گوگل.jpg

آخرین ویرایش:

atosaa

عضو جدید
دوستان وبلاگ خودشونو معرفی کنن

دوستان وبلاگ خودشونو معرفی کنن

سلام وبلاگ من راجبه کسب درآمد از اینترنته
http://www.daramadd.vcp.ir www.daramadd.vcp.ir

ahwazhost

عضو جدید
دوست نسل سرور هاس 3.3.5 به پایان رسید دیگر نسل سرور های جدید 4.0.6 امد و همه به این سرور ها روی اوردن برای اولین در ایران و اولین بار در کل اسیا سرور 4.0.6 را ما توانستیم راه اندازی کنیم این سرور با تلاش و کوشش تیمی مجرب و کوشا راه اندازی شد افتخاری برای ایرانیان
www.wowtak.com

شرمنده این می گم نسل شما تمام شد 3.3.5

لازم بگم که سرور به صورت رایگان است تا مدت محدود

blue girl1

عضو جدید
وب سایتی برای مطلع شدن از عناوین خبری ایران

وب سایتی برای مطلع شدن از عناوین خبری ایران

سایت Varjina چند روزی است شروع به کار کرده است. در این سایت عناوین خبرها به همراه لینک آنها نمایش داده می شود. شما می توانید خبرهای هر روز را با انتخاب تاریخ آن روز مطالعه نمایید. این وب سایت از لیست غنی ای از خبرگزاری ها استفاده می کند. به همراه هر خبر لینکی به منبع اصلی خبر در یکی از خبرگزاری ها وجود دارد. با مطالعه ی خبرهای ثبت شده در «وارجینا» شما می توانید از مهم ترین و تازه ترین خبرهای ایران با خبر شوید.
http://varjina.com

arman2587

عضو جدید
سیگنال بورس

سیگنال بورس

سایت خبری تحلیلی سیگنال بورس اولین ارائه دهنده سیگنال های بازار بورس ایران
اخبار
شایعات
تحلیل های بازار
سیگنال های خرید و فروش
در سیگنال بورس

samyar2011

عضو جدید
سایت اولی كه معرفی میكنم بیشتر محصولاتی كه تبلیغش رو تو سایتهای بزرگ دانلود و موزیك میبیند داره
پورسانتشم خوبه و 50 درصد سفارشات ارسال شده رو هم پورسانت میده + یه فروشگاه رایگان و اماده

سایت دوم كه معرفی میكنم برای كسایی خوبه كه میخوان ساعت و زیورالات بفروشن و بازدید كننده هاشون بیشتر خانمها هستند
80 درصد هم پیش پرداخت داره

سایت سوم برای كسایی خوبه كه میخوان كارتون سریال بازی نرم افزار اموزشی لوازم منزل موبایل و...... رو بفروشند

بالا