سال تحصیلی 88-89

M☼HAMMAD

عضو جدید
درود
دوستان عزیز سال جدید تحصیلی رو تبریک میگم به همه شما و امیدوارم که سال و ترمی پر از موفقیت داشته باشید :heart:

دوستان کسی امروز ( شنبه ) دانشگاه رفته ؟!
کلاس ها تشکیل شدند ؟

copperfield

عضو جدید
درود
دوستان عزیز سال جدید تحصیلی رو تبریک میگم به همه شما و امیدوارم که سال و ترمی پر از موفقیت داشته باشید :heart:

دوستان کسی امروز ( شنبه ) دانشگاه رفته ؟!
کلاس ها تشکیل شدند ؟

مرسی از تاپیک...اتفاقا این سوال منم بود آخه من خودم 1شنبه به بعد کلاس دارم...;)

آخرین ویرایش:

Neg@rM

عضو جدید
سال تحصیلی 89-88 بر دانشجویان عزیز مبارک

آرمین پرنیان

عضو جدید
..::.. تبریک ... تبریک ... تبریک ..::..

..::.. تبریک ... تبریک ... تبریک ..::..

سلام به همگی

منم به همه ی دوستان تبریک میگم.

امیدوارم ترم خوبی باشه واسه همه.

اتفاقا منم امروز کلاس نداشتم ولی شنیدم که دانشگاه خیلی یه جوری بوده:whistle:

همه مث اینکه " آز محوطه " پاس میکردن. :D:cap::tooth::thumbsup2:

M☼HAMMAD

عضو جدید
سلام به همگی

منم به همه ی دوستان تبریک میگم.

امیدوارم ترم خوبی باشه واسه همه.

اتفاقا منم امروز کلاس نداشتم ولی شنیدم که دانشگاه خیلی یه جوری بوده:whistle:

همه مث اینکه " آز محوطه " پاس میکردن. :D:cap::tooth::thumbsup2:
مرسی ...
خوبه ها :دی
ورودی جدیدا همدیگه رو دیدن ... :دی

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه
دوستام کلاس دیفرانسیلشون که تشکیل نشده و از هفته ی بعد دیگه می رن کلاس.
متاسفانه شنیدم خیلی خیلی دانشگاه شلوغ بوده
ظاهرا امسال هم از تراز 4000 به بالا همه رو گرفتن

copperfield

عضو جدید
سلام به همه
دوستام کلاس دیفرانسیلشون که تشکیل نشده و از هفته ی بعد دیگه می رن کلاس.
متاسفانه شنیدم خیلی خیلی دانشگاه شلوغ بوده
ظاهرا امسال هم از تراز 4000 به بالا همه رو گرفتن

خداکنه اینجوری نباشه...من که حتی پارسال هم که خودم بودم,وقتی جمعیتو دیدم,حالم گرفته شد...:(

M☼HAMMAD

عضو جدید
حساب کنید به جز رشته هایی که داشتیم، شیمی هم امسال آورده با کلی دانشجو ...

irainian

عضو جدید
بچه ها من شنبه رفتم ریاضی عمومی اتفاقا فقط تو کلاس 5 یا 6 نفر غایب بودندتعداد 55 تایی بودند

mahsa.sh

عضو جدید
این هفته هیچ کدوم از از ها تشکیل نمیشن.
ولی بقیه کلاس ها تشکیل میشن

pnzn

عضو جدید
نه ! نمی برن حراست :)) ، توی تعهدنامه نوشته پوشیدن چادر یا مانتو ی بلند مشکی الزامی می باشد !!!

irainian

عضو جدید
چی بابا دو تا دختر دانشجو تو دانشگاه چادر پو شیدن نصف بیشتر مو بیرون تازه با چند تا از بچه ها هم دوست شدن وضع شون از بی چادر ها خیلی بدتر بود احتمالا میشناسیدشون

M☼HAMMAD

عضو جدید
چی بابا دو تا دختر دانشجو تو دانشگاه چادر پو شیدن نصف بیشتر مو بیرون تازه با چند تا از بچه ها هم دوست شدن وضع شون از بی چادر ها خیلی بدتر بود احتمالا میشناسیدشون
ترم چندین شما ؟!
1 نکته رو یادتون نره، جو دانشگاه خیلی بده !
دوست بودن دختر و پسر واسه خیلی ها جا نیفتاده هست
منظورم GF و BF نیستا، مثلا شما که پسری 1 دوست داری، به عنوان مثال با علی برات فرقی نمیکنه، اما اسمش مریمه ...
این نوع دوستی بین دختر و پسر منظورمه
متاسفانه توی دانشگاه ما، دخترو پسر 1 سلام احوال پرسی کنند، 10000 تا حرف براشون در میارن
بیایین 1 کم این دید دانشگاه رو عوض کنیم
دانشکده معماری شیراز، بچه هاش ( دختر و پسر ) همدیگه رو با اسم کوچیک صدا میکنند همشون، بیرون میرن و .... .
1 کم روشن فکرانه فکر کنیم به قضایا بد نیست
طرف صحبتم با شما نبودا، کلی گفتم

در مورد اون 2 تا و یا بیشتر دختر هم، دانشگاه هم دختر اینطوری داره و هم پسر اینطوری

خلاصه بیایین 1 کم بهتر فکر کنیم، تو اکیپ هامون، طرز فکرمونو بدیم به دوست هامون که 1 فضای شاد و صمیمانه باشه بین همه ...

آرمین پرنیان

عضو جدید
دقیقا

دقیقا

ترم چندین شما ؟!
1 نکته رو یادتون نره، جو دانشگاه خیلی بده !
دوست بودن دختر و پسر واسه خیلی ها جا نیفتاده هست
منظورم GF و BF نیستا، مثلا شما که پسری 1 دوست داری، به عنوان مثال با علی برات فرقی نمیکنه، اما اسمش مریمه ...
این نوع دوستی بین دختر و پسر منظورمه
متاسفانه توی دانشگاه ما، دخترو پسر 1 سلام احوال پرسی کنند، 10000 تا حرف براشون در میارن
بیایین 1 کم این دید دانشگاه رو عوض کنیم
دانشکده معماری شیراز، بچه هاش ( دختر و پسر ) همدیگه رو با اسم کوچیک صدا میکنند همشون، بیرون میرن و .... .
1 کم روشن فکرانه فکر کنیم به قضایا بد نیست
طرف صحبتم با شما نبودا، کلی گفتم

در مورد اون 2 تا و یا بیشتر دختر هم، دانشگاه هم دختر اینطوری داره و هم پسر اینطوری

خلاصه بیایین 1 کم بهتر فکر کنیم، تو اکیپ هامون، طرز فکرمونو بدیم به دوست هامون که 1 فضای شاد و صمیمانه باشه بین همه ...

باهاتون موافقم...;)

متاسفانه همینجوری که میگین هس.کاش می شد درستش کرد.
البته به نظر من میشه این جو رو درست کرد اما چجوریش رو دقیقا نمیدونم.کاش یه تاپیک در مورد جو دانشگاه میذاشتیم و از همه میخواستیم که بیان و بگن که چجوری میشه که این فضا را بهترش کرد.

من نمیدونم تو این دانشگاه تا کی باید حسرت دانشگاههای دیگه رو بخوریم.:cry:

بابا دپسرده شدیم رفت.ملت بهترین دوران زندگیشون تو دانشگاس واسه ما شده بدترین:mad:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باهاتون موافقم...;)

متاسفانه همینجوری که میگین هس.کاش می شد درستش کرد.
البته به نظر من میشه این جو رو درست کرد اما چجوریش رو دقیقا نمیدونم.کاش یه تاپیک در مورد جو دانشگاه میذاشتیم و از همه میخواستیم که بیان و بگن که چجوری میشه که این فضا را بهترش کرد.

من نمیدونم تو این دانشگاه تا کی باید حسرت دانشگاههای دیگه رو بخوریم.:cry:

بابا دپسرده شدیم رفت.ملت بهترین دوران زندگیشون تو دانشگاس واسه ما شده بدترین:mad:

تا وقتی که شیوه ی گزینششون اینجوری باشه شرایط همینطوره
شیوه گزیشنش : تراز 4000 کافی برای قبولی در هر رشته در دانشگاه بین المللی علوم تحقیقات فارس + انتخاب هفتم هرکسی که هیچ جا قبول نشده.

این بین ممکنه خیلیا هم با تراز 6500 اینا اومده باشن و سرشون به تنشون بیرزه ولی مسلما اونایی که از دسته ی بالا هستن نمی شه هیچ توقعی ازشون داشت

pnzn

عضو جدید
خیلی خودتونو اذیت نکنین ما 3 سال تلاش کردیم نشد ;) بهترین راه اینه که شما کار خودتون رو بکنید ، هر چی هم پشت سرتون حرف زدن اهمیت ندید ، اینجوری راهت می شید ، حسرت دانشگاه های دیگه رو هم نمی خورید ، شما کلا 4 یا 5 سال توی این دانشگاه هستید ، بذارید هر چی می خوان بگن ، مهم اینه که شما از این دوران لذت ببرید ، بعد از 4 سال تموم می شه ، این حرفها هیچ وقت تو دانشگاه تمومی نداره چون هر سال یه عده ی جدید اضافه می شن ! پس بیاین سعی کنید که شما یه جور دیگه نگاه کنید و برخورد کنید، براتون مهم نباشه اطرافیان چی می گن ، شما که به خودتون شک ندارید!!! ;)

M☼HAMMAD

عضو جدید
خیلی خودتونو اذیت نکنین ما 3 سال تلاش کردیم نشد ;) بهترین راه اینه که شما کار خودتون رو بکنید ، هر چی هم پشت سرتون حرف زدن اهمیت ندید ، اینجوری راهت می شید ، حسرت دانشگاه های دیگه رو هم نمی خورید ، شما کلا 4 یا 5 سال توی این دانشگاه هستید ، بذارید هر چی می خوان بگن ، مهم اینه که شما از این دوران لذت ببرید ، بعد از 4 سال تموم می شه ، این حرفها هیچ وقت تو دانشگاه تمومی نداره چون هر سال یه عده ی جدید اضافه می شن ! پس بیاین سعی کنید که شما یه جور دیگه نگاه کنید و برخورد کنید، براتون مهم نباشه اطرافیان چی می گن ، شما که به خودتون شک ندارید!!! ;)
چشم ترم بالایی جون :دی

من اصلا حرف اطرافیان برام مهم نیست، شاید چون 1 پسرم دارم اینو میگم
اما خیلی از دختر ها براشون مهمه که پشت سرشون چرت و پرت نگن، شاید چرت و پرتایی که پشت 1 پسر بگن، از دید بعضی ها افتخاراتی باشه واسه پسره، اما همون ها رو پشت دختر ها بگن، از دید همون بعضی ها، آبرو ریزیه واسه دختره ..

منم دقیقا کار خودم رو می کنم و به حرف بقیه اهمیتی نمیدم !

این بحث تمومی نداره، اما بگذریم ...

• Like
واکنش ها: pnzn

pnzn

عضو جدید
شما نگران دخترها نباش ، اگر بخوان می شه ، ما که پوستمون کلفت شده ;)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چشم ترم بالایی جون :دی

من اصلا حرف اطرافیان برام مهم نیست، شاید چون 1 پسرم دارم اینو میگم
اما خیلی از دختر ها براشون مهمه که پشت سرشون چرت و پرت نگن، شاید چرت و پرتایی که پشت 1 پسر بگن، از دید بعضی ها افتخاراتی باشه واسه پسره، اما همون ها رو پشت دختر ها بگن، از دید همون بعضی ها، آبرو ریزیه واسه دختره ..

منم دقیقا کار خودم رو می کنم و به حرف بقیه اهمیتی نمیدم !

این بحث تمومی نداره، اما بگذریم ...

:huh:

آرمین پرنیان

عضو جدید
به به

به به

آها...این خوبه...دقیقا بهترین جا واسه پوست کلفت شدن همینجاس...

دانشگاه بین المللی فالونک جایی برای پوست کلفت شدن...چه تیتر با حالی...;):D:confused:

M☼HAMMAD

عضو جدید
بیا به فمنسیتی هم محکوم شدم :دی
بگذریم خوب :دی
میگن گند زدن به تعدادی از ساختمو ها، اون فضضی حال مانند ورئدی ساختمون رو هم گرفتن کردنکلاس و 1 راهرو باریک مونده ازش
احتمالا واسه سالِ دیگه کلاس های صحرایی هم تشکیل میدن

همینطوری پیش بره، دانشگاه هرچی رشته هست میاره، بعد دانشگاه میشه 1 شهر جدید :دی

pnzn

عضو جدید
آها...این خوبه...دقیقا بهترین جا واسه پوست کلفت شدن همینجاس...

دانشگاه بین المللی فالونک جایی برای پوست کلفت شدن...چه تیتر با حالی...;):D:confused:

FSR = Faloonak Sciences & Researches University
:biggrin::surprised:

بیا به فمنسیتی هم محکوم شدم :دی
بگذریم خوب :دی
میگن گند زدن به تعدادی از ساختمو ها، اون فضضی حال مانند ورئدی ساختمون رو هم گرفتن کردنکلاس و 1 راهرو باریک مونده ازش
احتمالا واسه سالِ دیگه کلاس های صحرایی هم تشکیل میدن

همینطوری پیش بره، دانشگاه هرچی رشته هست میاره، بعد دانشگاه میشه 1 شهر جدید :دی

ساختمون جدید دارن می سازن ، سال دیگه هم 2 تا ردیف مونده هنوز استفاده کنن برای کلاس ها ، بعدش هم می رن سراغ خوابگاه ها :confused:
اونجایی که الان آموزش و اینا هست قبلا خوابگاه پسرا بود !
خاطراتی که ما از سال اول داریم خیلی جالبه !! الان دانشگاه خیلی پیشرفت کرده ، و من شخصا این سرعت پیشرفتش رو تحسین می کنم :smile:

M☼HAMMAD

عضو جدید
FSR = Faloonak Sciences & Researches University
:biggrin::surprised:

ساختمون جدید دارن می سازن ، سال دیگه هم 2 تا ردیف مونده هنوز استفاده کنن برای کلاس ها ، بعدش هم می رن سراغ خوابگاه ها :confused:
اونجایی که الان آموزش و اینا هست قبلا خوابگاه پسرا بود !
خاطراتی که ما از سال اول داریم خیلی جالبه !! الان دانشگاه خیلی پیشرفت کرده ، و من شخصا این سرعت پیشرفتش رو تحسین می کنم :smile:
اوووه
مرسی
نمیدونستم اینا رو که خوابگاه بوده آموزش و ...
پول که باشه همه چیز سریع پیشرفت می کنه
خیلی سریع

pnzn

عضو جدید
اوووه
مرسی
نمیدونستم اینا رو که خوابگاه بوده آموزش و ...
پول که باشه همه چیز سریع پیشرفت می کنه
خیلی سریع

خوب شما خیلی چیزا نمی دونید ! مثلا اینکه سال اول دانشگاه 16 تا کامپیوتر بیشتر نداشت ، اونم 4 تاش خراب بود ، 4 تاشم هم زمان با هم خاموش می شدن ، کلاس 301 الان ! اون موقع کارگاه بود ! مثلا این یکیش :biggrin::cry:

M☼HAMMAD

عضو جدید
خوب شما خیلی چیزا نمی دونید ! مثلا اینکه سال اول دانشگاه 16 تا کامپیوتر بیشتر نداشت ، اونم 4 تاش خراب بود ، 4 تاشم هم زمان با هم خاموش می شدن ، کلاس 301 الان ! اون موقع کارگاه بود ! مثلا این یکیش :biggrin::cry:
چه باحال ...
خوب بیایین تعریف کنید دیگه :دی
آقای آقایی هم بود اون موقع ها ؟ لووول

pnzn

عضو جدید
چه باحال ...
خوب بیایین تعریف کنید دیگه :دی
آقای آقایی هم بود اون موقع ها ؟ لووول

دکتر آقایی اون موقع ها چایی می برد می یاورد ;)
اتفاقا تو فکرش هستیم یه جایی ثبتشون کنیم به عنوان طنز:biggrin: