سالــی کــه گــذشت ...

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه ساله کاملا متفاوت
خیلی چیزا یاد گرفتم
خدایا شکرت

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خیلی تشکر میکنم از فرصتی که در اختیار من قرار دادین... از همینجا عید نوروز رو به دخترداییم تبریک میگم و براش سال خوبی آرزو میکنم....

خب... حالا از شوخی گذشته... همیشه بدی ها فراموش میشن و فقط خوبیا تو ذهن آدما موندگار میشن... من که فقط خوشی ها یادم مونده...

Sima.N

عضو جدید
ممنون اقای بهنام واسه تاپیک خوبتون........سال خیلی خوبی بود بیشتر خنده ها و اتفاقای خوبش به خاطرم میاد فقط این اخرش بدشانسی اوردمو پام شکست و خونه نشین شدم یه مدت و سال جدید و با پای گچ گرفته باید شروع کنم....... :(:cry:

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
سال 91 ساله بدکی نبود..
گریه..شادی..خنده رو همراه داشت..
دوست داشتم سال 91 به یکی از آرزوهام برسم اما هنوز در راهم.....
اما ساله جدید این عیدیمو از مزار عموم میخوام...
.
همشهری تایپیکت بیست بود ...
:gol::gol::gol:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون اقای بهنام واسه تاپیک خوبتون........سال خیلی خوبی بود بیشتر خنده ها و اتفاقای خوبش به خاطرم میاد فقط این اخرش بدشانسی اوردمو پام شکست و خونه نشین شدم یه مدت و سال جدید و با پای گچ گرفته باید شروع کنم....... :(:cry:
الهی...
ایشالله هرچه زودتر سلامتییتونو بدست میارید....

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اختر شانس به کسانی لبخند می زند ((تلاش می کنند))می جویند و می یابند نه اینکه تسلیم می شوند. سال جدید یعنی این متن.....
و سال گذشته هم یعنی این متن..
همتون موفق باشید.

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سال 91....
اولش خوب شروع نشد...
بعدش کم کم خوب شد...
برادرزاده ی عزیزم که خیلی زیاد دوسش دارم به دنیا اومد و بهترین اتفاق بود....
تابستونش مزخرف بود فوق العاده زیاد...
پاییزش عالی گذشت....
زمستونش هم خوب بود...
ولی باز خراب شد....
سال آشفته ای بود...
خدا روزهای باقیمونده ش رو بخیر کنه...

fateme71

عضو جدید
سال عجیبی بود.... خیلی عجیب
بیشتر برام شبیه یه رویا بود تا واقعیت
سخت بود
سخت تر از سالای قبل
ولی دوسش داشتم
کاش بهتر از اینی که هست هم بشه
جالب بود
هیجان انگیز بود
و دردناک
خیلی دردناک
..

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امسال هم گذشت .. مثل پارسال.. مثل سال های گذشته..خوشی داشت ... ناراحتی هم داشت ... خنده داشت .. گریه هم داشت ...... یادم میاد مادر بزرگم اون موقع ها میگفت وقتی سال تحویل شد آرزویی که کنی بر آورده میشه و منم آرزو میکردم که زودتر بزرگ بشم ... مادرمم همیشه اولین کسی که بعد سال تحویل در آغوش میکشید من بودم ... برادرم میگفت خوبیه عید به اینه که حداقل فامیل هایی که بهمون سر نمیزنن و سراغی ازمون نمیگیرن رو میبینیم ... چه روزهایی پر استرسی بود وقتی سال میخواست تحویل شه ... یادتون میاد .. تیک تیک تیک اینا عقربه های ساعت بودن که ثانیه به ثانیه به سال جدید نزدیک و نزدیک و نزدیک تر میشدن ....راستی از مادر بزرگ و مادر و برادرم چه خبر ایا اونا هم اون دنیا عید میگیرن؟ آیا به دیدن هم میرن و به هم تبریک میگن سال جدید رو؟........

خدا رحمتشون کنه
مطمئنن اونها هم در کنار شما بر سر سفره هفت سین امسالتون حضور دارن فقط باید وجودشونو حس کنید در کنار خودتون
.

honey2009

کاربر بیش فعال
سال خیییلی خوبی بود، نه که غم نبود،اما شادی هم بود،آرامش هم بود، قدرت تحمل غم ها هم بود،سلامتی هم بود....و از همه مهمتر خدا باهامون بود...
خدایا واقعا شکرت بابت لحظه هایی که بهمون خوش گذشت،از ته دل خندیدیم،شکر کردیم،دور هم بودیم، آرامش داشتیم، تو رو داشتیم، دوستم داشتی و دوستت داشتم...

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سال خوبی بود اما یه خاطره بد خیلی بد دارم.............خیلی زود گذشت البته چن روز باقی مونده هم زود میگذره انشا..سال 92 سال خوب و پر برکتی برای همه باشه

AinOs

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون استارتر چه تاپيكه خوبي...:gol:
ســــــالي كه گذشت....
سال 91 خوب شروع شد خيلي خوووووب كنار كسايي كه دوستشون دارم
بهار و تابستونش هم خووووب بود روزاي قشنگ و پر خاطره ي زيادي داشتم
اما 26 شهريور مادر جونم از پيشمون رفت و ما رو با ي عالمه دلتنگي تنها گذاشت...:cry:
هر سال برا رسيدن عيد و شروع تعطيلات لحظه شماري مي كرديم تا بريم پيشش اما امسال....

امسال به يكي از هدف هام رسيدم اما به يكيشون نـَــه:|
اشتباهات و تصميم هاي غلط هم داشتم كه باعث شد به چيزي كه مي خوام نرسم....
لحظه هاي زيادي رو هم از دست دادم
اميدوارم تو سال 92 بتونم جبران كنم...

setti_9173

عضو جدید
سلام .چه تاپیک جالبی .
من که سال خوبی نداشتم .اصلا شاید بدترین سال زندگیم بود .انقدر بهم سخت گذشت که یه دوره ای از سال افسردگی گرفته بودم و گوشه نشین شدم . درداوره که چند سال همه ی غم و غصه و سختیه دنیا رو واسه رسیدن به یه هدف مقدس تحمل کنی و اخرشم با کوله باری از خستگی همه چیز رو از دست بدی !!!! فراموش نمی کنم روزای سختی کشیدنمو .فقط عادت کردم به همشون. ... من ایمان اوردم به این جمله که میگه :بزاریم خدا برامون تصمیم بگیره علارقم همه ی تلاش هایی که کردیم .

آخرین ویرایش:

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.تاپیک خیلی باحالیه بهنام.

امیدوارم سالی که گذشت برای همه خوب بوده باشه.

سالی که گذشت یه عالمه درسای خوب به من یاد داد ولی اتفاقای بدی هم توش بود که میشه با وجود اتفاقای خوبش فراموشش کرد.

امیدوارم سالی که پیش رو داریم سالی باشه پر از موفقیت و شادابی برای همه مهندسای عزیز باشگاه

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون بهنام جان از تاپیک خیلی مفیدت!چون من همه ی پستای بچه هارو خوندم
تقریبا همه یه هدف داریم اینکه اگه تجربه تلخی، شکستی بوده رو جبران کنیم
منم سال بدی نداشتم خداروشکر بیشتر روزای خوبش توی ذهنم میاد و اینکه در کنار خونواده م با آرامش و سلامت زندگی کردم
یه کسالتی برای مادرم پیش اومد که تونستم هر لحظه ش کنارش باشم و خداروشکر بخیر گذشت!
یه کوچولو اشتباهات داشتم که مطمئنم دیگه تکرار نمیشه!
برای همه آرزوی سلامتی و آبرو میکنم:gol:

liya.s

عضو جدید
ممنونم، خوب یا بد گذشت، مهم اینکه از هر لحظش چه نتیجه ای گرفتیم.با دیدن مشکلات آدما چقدر به انسانیت نزدیک شدیم، واسه اشکی که از چشم یه بچه سرازیر شده ،چقدر قلبمون تپیده؟

آیا سعی کردیم که یه انسان مسخره نکنیم و بفمیم که هر انسانی هر چی که باشه قابل احترامه بخاطر روحی که از وجود خداوند........، و در یک کلمه چقدر سعی کردیم که انسان باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سال نو همهتون همراه با شادی باشه پیشاپیش تبریک میگم به همه بچه های گل باشگاه مهندسا :w31::w32::w31:

طناز خانمی

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون بهنام جان از این تاپیک قشنگتون:
و اما سالی که گذشت خوب بود خدا رو شکر هیچ بدی خاصی نداشت کمی این کنکور ارشدش خسته کننده بود ولی در کل سال خوبی بود.
ولی از همه اتفاقها قشنگتر آشنا شدن با این باشگاه و دوستان خوبی مثل شما بود.:w27:

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
خدایـــا ، شکرت که یه چهار فصل دیگه رو به من نشون دادی

سال ۹1 هم با همه خوبی ها و بدی هاش گذشت

یه سال دیگه هم از عمر ِ من و تو گذشت ...

چقدر ، قدر دونستی ؟

چقدر خوب بود ؟

چقدر بد بود ؟؟

چقدر خود ِ تو توی خوب یا بد بودنش سهم داشتی ؟

خنده هات رو بیشتر به خاطر میاری یا گریه هات ؟؟

به هر حال سال ۹1 هم گذشت ان شاء الله بتونم همه عقب ماندگی ها رو جبران کنم و حتی جلو هم بزنم

ان شاء الله شما هم سال خوبی داشته باشین
:gol:
خوب نبود خیلی
ولی سال 92 رو خودم میسازم. خوب میسازمش...

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
ممنون با تاپیک خوبت وزیر جان .. :gol:

دیدی یه مدت کلی تلاش میکنی و بعدش میشینی خونه و از اونا زحمات قبل استفاده میکنی ؟!! این بود حال من در سالی که گذشت:surprised:

سال همش برام خوب بود ولی از خودم هیچ راضی نیستم چون کار خاصی نکردم و این یعنی در جوانی یعنی سقوط :|

فقط امیدوارم سال دیگه تلاشم رو بیشتر کنم و قدر این جوونی و این فرصتهام رو بدونم .. آخ که چقدر بده چندسال دیگه به حال این روزام نگاه کنم و حسرت فرصتهای از دست رفتم رو بوخورم :(

برای همه دوستای گلم هم (حتی غیر دوستام) سالی خوش همراه با پیشرفت و شناخت بیشتر آرزوی میکنم ..

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی بهنام جان از تاپیکتون............:gol:
سال 91 سال جالبی واسه من نبود................در کل فقط واسم گذشت..........هیچ کار خاصی نکردم و هیچ اتفاق خاصی هم واسم نیوفتاد ک از این نظر واقعا ناراحتم........همیشه سعی کردم با دید مثبت نگاه کنم......ولی امسال اصلا خوب نبود....دیشب هم پدر و برادرم تصادف بدی داشتن ک فقط خدا نجاتشون داد....مرسی خدا جون:crying2:
واسه سال جدید از همه بیشتر سلامتی خونواده هامونو ارزو میکنم ک از همه چی واسه من مهمتره:w38:
ایام ب کام:love:

بالا