ساخت همبرگر با فضولات انسانی!!!!!

malo00os

عضو جدید
یک دانشمند ژاپنی در اثبات ضرب‌المثل قناعت، بی‌نیازی است،‌ دست به ساخت یک همبرگر گوشت از اجزای فضولات انسانی زده‌ است!
میتسویوکی ایکدا، پژوهشگر آزمایشگاه اوکایامای ژاپن پس از درخواست سازمان فاضلاب توکیو برای پیدا کردن راهی برای استفاده از ضایعات شهری، دست به این ابتکار نامطبوع زده است.
ایکدا دریافت که مدفوع موجود در فاضلاب شهری به دلیل وجود باکتری‌های بسیار می تواند به یک منبع پروتئینی تبدیل شود. این دانشمند ژاپنی با کمک همکارانش توانستند پروتئین‌ها را از این مواد جدا کرده و با آن نوعی گوشت مصنوعی درست کنند که با رنگ غذایی به رنگ قرمز درآمده و با سویا طعم گرفته است.
این گوشت مصنوعی از ۶۳ درصد پروتئین، ۲۵ درصد کربوهیدرات،‌ سه درصد چربی و ۹ درصد مواد معدنی تشکیل شده‌است. مساله جالب‌تر اینکه در آزمایش‌های انجام شده، داوطلبان طعم این گوشت را خوشمزه و مانند گوشت طبیعی توصیف کرده‌اند! همچنین این پژوهشگران این ماده جدید را با وجود ریشه نامعمول و نامطبوع آن، دوستدار بهتری از گوشت گاو برای محیط زیست خوانده‌اند که میزان زیادی گازهای گلخانه‌ای از خود تولید می‌کنند.
قیمت این گوشت مصنوعی در حال حاضر ۱۰ تا ۲۰ بار از گوشتهای عادی گرانتر بوده و دانشمندان امیدوارند که بتوانند قیمت آنرا پایین‌تر بیاورند. ایکدا همچنین اطمینان داده که گواهی سبز این ماده به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا بر تمام موانع روانی خود غلبه کنند...
[FONT=&quot]ولی فکر کنم قانع کردن مردم برای مصرف همچین غذایی سالها طول بکشه نظر شما چیه؟[/FONT]:question:[FONT=&quot][/FONT]

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه جایی هم پارسال خونده بودم! گلاب به روتون! روم به دیوار! یه دسنگاهی ساخته شده که توش ادرار می کنید! بعد تصفیش می کنه و خنکشم می می کنه! از آب معدنی دماوند هم لذیذ تر می شه :دی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

malo00os

عضو جدید
یه جایی هم پارسال خونده بودم! گلاب به روتون! روم به دیوار! یه دسنگاهی ساخته شده که توش ادرار می کنید! بعد تصفیش می کنه و خنکشم می می کنه! از آب معدنی دماوند هم لذیذ تر می شه :دی
چی بگم!!!
با تموم شدن تدریجی منابع طبیعی دنیا داره بسمت خوداکتفایی پیش میره.....

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا ادرار تمیزه تو زندگی در شرایط سخت به جای اب میشه ازش استفاده کرد

بالا