ساخت بدون سرنشين عمود پرواز

مهدي كياني

کاربر فعال مهندسی هوافضا
كساني كه تمايل به همكاري در اين زمينه دارن دعوت به همكاري مي كنم
اين طرح داراي ابعاد بسيار وسيع كارائي بوده و در سطح ملي و نظامي مي تواند پاسخ گوي يساري از مشكلات شود براي كسب اطلاعات بيشتر تماس بگيريد
kiani549@yahoo.com
09357766708

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
یا کف خون

یا کف خون

داش چاتکرتم ...

یک پروژه ارشد امیر کبیر دقیقا همین کار انجام داده ، البته فقط طراحی ، ساخت نیست ...

من فقط سر فصل ها و نیم چکیده اش را دیدم ... مال نبود ، فکر می کنم کپ کتاب صداری ... چون سر فصل هاش همون سر فصل های صداری ، ...

....

البته یک پیشنهاد هم دارم اگر برای شما مقدور از خر شیطون پیاده شو و بیا به ما کمک کن ... یک هواپیمای مدل اپن سورس طراحی کنیم ... ما تا تخمین قدرت و مساحا بال انجام دادم ، خواستی ندا بده بقیه کار با هم انجام بدیم ...

صابر.

عضو جدید
سلام. اگر مشکلی نداره لطفا در رابطه با طرحتون بیشتر توضیح بدید. منظورتون از یک عمودپرواز بدون سرنشین، یک هلیکوپتربدون سرنشینه؟ من مقداری در رابطه با این پرنده ها اطلاعات جزئی دارم. ضمنا خودتون در این رابطه چقدر کار کردید و در چه مرحله ای هستید. ؟

Saeed-Reza

عضو جدید
ساخت بدون سرنشین عمودپرواز

ساخت بدون سرنشین عمودپرواز

كساني كه تمايل به همكاري در اين زمينه دارن دعوت به همكاري مي كنم
اين طرح داراي ابعاد بسيار وسيع كارائي بوده و در سطح ملي و نظامي مي تواند پاسخ گوي يساري از مشكلات شود براي كسب اطلاعات بيشتر تماس بگيريد
kiani549@yahoo.com
09357766708
سلام آقای کیانی:
اگر هنوز طرح اصلی تثبیت نشده است می توانیم در مورد ایده های نوین تبادل نظر کنیم.
لطفا Spam حساب Yahoo ی خود را مشاهده فرمایید.
سعیدرضا رئیسی
09386344005

بالا