زیارت قبول

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
السلام علیک یا ابا عبد الله

با سلام خدمت دوستای گل باشگاه

می دونم خیلیاتون آرزوی زیارت خاک پاک کربلا و نجف رو دارید ، زیارت

تل زينبيه

محل خيمه گاه کاروان اما م حسين(ع)

محل شهادت حضرت علي اکبر(ع)

محل شهادت حضرت علي اصغر(ع)

مرقد مطهر حضرت ابوالفضل العباس(ع)

محل قطع شدن دست راست حضرت عباس(ع)

محل قطع شدن دست چپ حضرت عباس(ع)

محل تير خوردن به مشک حضرت عباس(ع)

نهر علقمه

مقام امام زمان (عج)

مسجد جامع کوفه

مسجد سهله

چاه آب حضرت علي(ع)

و از همه مهمتر جایی که قلب شیعه براش پر می کشه ، مرقد امام حسین ع و حضرت ابولفضل و بین الحرمین و خیلی امکان مقدسه دیگه که بردن نامشون هم قلب شیعه رو به هیجان میاره!

امروز یکی از بچه های فعال و خوب باشگاه آقا حسام ( کربلایی حسام ) از این سفر نورانی برگشتن ، به پیشنهاد دوستان این تاپیک ایجاد شد که هم کاربرها به ایشون زیارت قبولی بگن ، هم ایشون برامون از سفر نورانی شون تعریف کنن ، بلکه ما هم با واسطه کسب فیض کنیم ...

برادر زیارتت قبول ، زیارت و یاوری امام عصر رو برای همه عاشقان کربلا آرزو می کنم :gol:
التماس دعا

آخرین ویرایش:

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از خواهرای گرامی به خاطر تدارک دادن این تاپیک...
خدا رو شکر که داداش حسام به سلامت از سفر زیارتی برگشتن.
زیارت قبول داداش حسام.
انشالله که توشه ای پر از معرفت و اخلاص از این سفر همراه خودت آورده باشی و ما رو از این رهتوشه بدون سوغاتی نذاری!
موفق باشی...
انشالله دلت همیشه زائر کربلا باشه.
:gol::gol::gol:

Comet1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرم عشق كربلا ست و چگونه در بند خاك بماند آنكه پرواز آموخته‌است و راه كربلا می‌شناسد و چگونه از جان نگذرد آنكس كه می‌داند جان بهای دیدار است.

گردش خون در رگهای زندگی شیرین است، اما ریختن آن در پای محبوب شیرین ‌تر است؛ و نگو شیرین ‌تر، بگو بسیار بسیار شیرین ‌تر.

شهید سید مرتضی آوینی:gol:

برادر خوبم
می دانم معنی حرفهای سیدمرتضی را خوب می فهمی.
زیارتت قبول

Comet1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام برادر

خوشا به سعادتتون
زيارت قبول.....

اين مدت كه نبودين جاتون كاملا مشخص بود.

فقط يادتون نره ها ما سوغاتي مي خوايم.
:w42::w42::w42:

سلام خواهر خوبم.:gol:

کربلایی کربلایی حسام
من هم با قسمت سوغاتی موافقم....

آقا سید

مدیر بازنشسته
زیارتت قبول باشه حسام جان ،
ان شاءالله سفر مکه و مدینه ،
هر چند اگه الان خودت تائید کنی ،
هیچ جا کربلا نمیشه ،
میگن زائر کربلا رو در همون زمانی که از راه می رسه و گرد و غبار سفر رو بدنشه خوبه زیارت کنی ،
حسام جان متاسفانه امروز نتونستم خدمت برسم ،
ولی در اولین فرصت زیارتت می کنم ،
عاقبت به خیر شی ...

tahoora62

کاربر بیش فعال
سلام برادر. زيارت قبول باشه .انشاالله مجدد قسمت بشه بريد. نميگم برامون از اونجا بگيد چون ميدونم قابل وصف نيست. ميدونم آدم وقتي از اين جور زيارتا برميگرده احساس ميكنه چقد زود گذشت و كاش بيشتر ميشد استفاده كردو... هوس زيارتنامه خوندن، اشتياق سرگشته تو بين الحرمين قدم زدن و متحير موندن كه اول كجا برم ؟ارباب يه طرفه و مظهر ادب ابواالفضل يه طرف فكر .رو ميكني به عباس (ع)و ميگي ميرم پيششونو از ايشون مدد ميگيرمو ميرم سراغ امام حسين....علقمه .آخ ...نجف و امام علي(ع)غريب عالم . دارم كم ميارم.انگشتامم نميكشن تا بنويسن....يا حسين(ع) يا علي(ع)