زیارت اهل قبور در پنج شنبه آخر سال

-->ali<--

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امروز پنجشنبه 25اسفنده و اخرین پنجشنبه سال هست . همونطور که میدونید این روز مردم برای زیارت اهل قبور به قبرستانها میرند و یادی از در گذشتگان خود میکنند . کسانی که یه روز کنار همدیگه زندگی خوبی داشتند . یا خاطرات خوبی داشتند . امسال متاسفانه خیلی بزرگان هنر از میان ما رفتند . کسانی که دنیا خاطره داشتیم . البته در مورد خودم هم باید بگم خوشبختانه امسال سال خوبی بود برام . سرشار از خاطرات خوب و شیرین بود . البته مشکلاتی هم بود ولی خب در مجموع خوب بود . انشالله سال دیگه هم سال خوبتری نسبت به امسال هم برای شما گلای مهربون و هم برای تمام ایرانیای گل و هم برای خودم باشه . انشالله خدا عاقبت همه انسانهای زمین رو ختم به خیر کنه . انشالله هیچ کجا نه زلزله و نه سیل و نه هیچ حادثه دردناک و ناگوار رخ نده . به امید سالی خوب برای تمام دوستان که توی این سال اینجا باهاشون اشنا شدم. همه و همه امیدوارم سال پرخیر و برکتی در انتظارشون باشه انشالله....

دوستان مهربون یه فاتحه برای پدر بزرگ و اشنایانم که در گوشه ای از این قبرستان آرمیده اند بخوانید امیدوارم خداوند روح رفتگان همگی شما رو قرین رحمت و شادی نماید ... انشالله

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خوب همه ی همشهری ها همه اینجا جمع شدن
قدم همه ی بچه های شهرهای دیگه هم مبارک
همه از یک خاکیم:gol:

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ممنون داداش بابت تاپیک خوبت......خدا همه ی امواتو بیامرزه........شب خاصی بود......انگار نزدیکای زمینند این شب....یه جوری یاد خاطراتشون میفتی بدجور..........

تارا پارسا

عضو جدید
تشكر از تاپيك خوبتون....خداوند همه رفتگانو بيامرزهمخصوصا كسايي كه عيد پارسال درجمع خانوادشون بودنو امسال جاشون خيلي خاليه...

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوند روحشون رو شاد کنه ....

چه نوه ی خوبی داره این پدربزرگ شما....

گیتار باران

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رحمتش کنه. خدا رفتگان همه رو یاری کنه.
دوستمون حرف قشنگی زد .چه نوه ی ماهی داره

بالا