زن ، یک عالَم است!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اگه واقعا پیگیر هستید که بفهمید ، بهتره برید تحقیق کنید ، من اطلاعاتی در این زمینه ندارم...

ولی یه چیزی ، به من و شما چه که به زن پیامبر گیر میدیم؟!؟ همه مشکلات و سوالات ما حل شد و موند اینکه بدونیم پیامبر چرا مثلا یه زن نداشته بیشتر داشته. خب زن خودشه میخواست اصلا 100 تا بگیره ، خب به ما چه؟ ما چیکاره ایم اصلا. بنظرم بریم به کار خودمون برسیم و کلاهمون سفت بچسبیم باد نبره ، شاهکار کردیم
نمیخاام.!!
پس به کی مربوطه؟؟
مردم ایشون و الگو خودشون قرار میدن!
بره 100 تا زن بگیره ولی حالا بیاد جواب منو هم بده..
:D

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیخاام.!!
پس به کی مربوطه؟؟

ما رو گرفتید؟!؟؟

مردم کجا ایشونو الگو قرار میدن؟ اینا همش در ظاهر و زبانه ، کجا الگو قرار میدن؟؟؟

بعدشم ، الگو قرار میدن ، پس چرا مثلا در نحوه نماز خوندن الگو قرار نمیدن در زن گرفتن الگو قرار میدن؟؟؟؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما رو گرفتید؟!؟؟

مردم کجا ایشونو الگو قرار میدن؟ اینا همش در ظاهر و زبانه ، کجا الگو قرار میدن؟؟؟

بعدشم ، الگو قرار میدن ، پس چرا مثلا در نحوه نماز خوندن الگو قرار نمیدن در زن گرفتن الگو قرار میدن؟؟؟؟

برید از خودشون بپرسید!!!:D

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیخاام.!!
پس به کی مربوطه؟؟

خب اگه یکی بخواد علت و دلیلشو بدونه ، میتونه بره بپرسه و بدونه اشکالی نداره فک کنم.

ولی اگه بگیم من میخوام بدونم ، خب من چه کاره ام آخه؟ الان من به شما بگم مثلا شما با کی ازدواج میکنید ، بعد طرف باید سنش فلان باشه ، و مثلا فلان ویژگی رو داشته باشه ، شما نمیگید خب به تو چه؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اگه یکی بخواد علت و دلیلشو بدونه ، میتونه بره بپرسه و بدونه اشکالی نداره فک کنم.

ولی اگه بگیم من میخوام بدونم ، خب من چه کاره ام آخه؟ الان من به شما بگم مثلا شما با کی ازدواج میکنید ، بعد طرف باید سنش فلان باشه ، و مثلا فلان ویژگی رو داشته باشه ، شما نمیگید خب به تو چه؟

ما رفتیم علتشو خوندیم به درد نخور بود!
این دو تا چه ربطی به هم دارن؟؟

amirdolu2

عضو
موضوع خوبی برای تاپیک انتخاب نشده.

در واقع شاید از یک حسرت درونی ریشه گرفته باشه.این طرز نگاه به صورت کلی و از یک منظر شاید درست باشه.

ولی نمیشود حکم کلی داد و به همه زنان بسط داد.

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرّ و بال ما کمند عشق اوست / موکشانش میکشد تا کوی دوست

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ، خیلی وقتا خانم ها فقط به دوتا گوش نیاز دارن که بشنوه ، نیازی به عکس العمل نیست ، دو تا گوش صرفا فقط برای شنیدن (نه گوش کردن!) ، برای خانم ها میتونه کلی دلگرمی باشه ، حتی برای آقایون هم این صدق میکنه

bobat

عضو جدید
تبریک

تبریک

پیامبر فرمود: از دنیای شما سه چیز را دوست دارم ، نماز ، زن ، عطر.

اینها همه یک چیز است ، همه ی خلقت فقط یک چیز است و آن همه اش آیات خداست.

زن ، نماز است ، زن خاصیت تنها عن الفحشا و المنکر رو دارد ، چرا؟ برای اینکه دیدید وقتی یه زن در یک جایی حضور می یابد مرد ها زبان خودشون رو اصلاح میکنن و میگن : درست حرف بزنید خانواده اینجا هست حرف زشت نزنید...

زن ، یک عالم است ، چرا؟ چون ما دو تا عالم داریم ، عالم کثرت و شلوغی و مشغله ، و عالم آرامش و آسایش ، مرد از صبح تا شب در عالم کثرت مشغوله و وقتی شب میاد خونه ، از اون عالم میخواد فرار کنه و وارد عالم آرامش میشه ، این هنر زن هست که اون عالم رو برای همسرش ایجاد میکنه ، اصلا :

زن ، نماد الهیت است ، چرا؟ چون زن اون آرامش رو برای همسرش ایجاد میکنه و این رو القاء میکنه که آرام باش ، تو خدایی داری ،پس بنابرین زن آرامش ایجاد کرد ، از طرفی یاد خدا نیز آرامش دهنده است ، لذا زن نماد الهیت است.

عالی عالی

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ب یک عالم است ...

فقط 1 اسکاجی واقعی میفهمه چی گفتم :d

ali199_1991

کاربر بیش فعال
پیامبر فرمود: از دنیای شما سه چیز را دوست دارم ، نماز ، زن ، عطر.

اینها همه یک چیز است ، همه ی خلقت فقط یک چیز است و آن همه اش آیات خداست.

زن ، نماز است ، زن خاصیت تنها عن الفحشا و المنکر رو دارد ، چرا؟ برای اینکه دیدید وقتی یه زن در یک جایی حضور می یابد مرد ها زبان خودشون رو اصلاح میکنن و میگن : درست حرف بزنید خانواده اینجا هست حرف زشت نزنید...

زن ، یک عالم است ، چرا؟ چون ما دو تا عالم داریم ، عالم کثرت و شلوغی و مشغله ، و عالم آرامش و آسایش ، مرد از صبح تا شب در عالم کثرت مشغوله و وقتی شب میاد خونه ، از اون عالم میخواد فرار کنه و وارد عالم آرامش میشه ، این هنر زن هست که اون عالم رو برای همسرش ایجاد میکنه ، اصلا :

زن ، نماد الهیت است ، چرا؟ چون زن اون آرامش رو برای همسرش ایجاد میکنه و این رو القاء میکنه که آرام باش ، تو خدایی داری ،پس بنابرین زن آرامش ایجاد کرد ، از طرفی یاد خدا نیز آرامش دهنده است ، لذا زن نماد الهیت است.

فک کنم اینها چیزایی که نوشتین ؛ تو جامعه ما هست و ربطی به خدا و پیغمر نداره...البته فک میکنم ؛ یعنی در غرب هم مردا میگن درست حرف بزنید و خانواده اینجاست و این حرفا؟
مورد سوم هم که می تونه مرد هم این خاصیت رو داشته باشه و فقط زن نیست...

فک کنم فقط مورد دوم می تونه صحیح باشه

ریحانه سعادت

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگترین هراس یک زن
نادیده گرفته شدن است ...
این موجودات ظریف به گونه ای خلق شده اند
که اگر دشمنشان نیز
نسبت به آنها بی اعتنایی کند
رنج خواهند کشید ....

گارسیا مارکز