زنی که به فکر خودش نیست

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن زیادی خوب" از خود عقیده ای ندارد.

همیشه می گوید: "هر چه شما بخواهید! هر چه شما بگویید!" برای راضی نگه داشتن مرد زیادی تلاش می کند. کمر خودش را می شکند که یک خروار غذا و شیرینی بپزد. برای داشتن یک خانه بی لک و پیس خودش را هلاک می کند. هی لبخند می زند. هی هدیه می خرد. هی مرد را با برنامه های زیبا غافلگیر می کند. تمام فکر و ذکرش پیش مرد است. خودش زندگی ندارد. از صبح که بیدار می شود تا آخر شب فقط به مرد فکر می کند. حتی اگر دنبال کاری، چیزی می رود برای خاطر مرد است. "دارم درس می خوانم چون نامزدم گفته درس بخوان!"
" دارم کوزه گری یاد می گیرم زیرا می خواهم یک کوزه زیبا برای نامزدم بسازم!"

روزی ده بار به مرد تلفن می کند. روزی چهل بار اس ام اس عاشقانه می فرستد. مرتب از خود مایه می گذارد. وقت و عاطفه و پول خود را صرف مرد می کند. هر رفتار بدی را تحمل می کند. بی محلی ها، بی مهری ها و بی احترامی های مرد را به روی خودش نمی آورد. آنها را قورت می دهد. صدایش در نمی آید. به قول خودش "خانومی" می کند.
وقتی خیلی بهش فشار آمد شروع می کند به غر زدن و نق زدن. دائم چانه می زند که چه خواسته ها و نیازهایی دارد. هی چانه می زند و حرف می زند و هیچ چیز ی بدست نمی آورد.به امید آن است که اگر به اندازه کافی خوش اخلاق و مهربان و فداکار و کدبانو باشد، مرد را اسیر محبت خود خواهد کرد.
هر زنی در طول عمر خود، دست کم یک بار "دختر زیادی خوب" بوده است. هر زنی دست کم یک بار در عمر خود فکر کرده از محبت خارها گل می شود و بی وقفه در راه عشق، یکطرفه جان فشانی کرده است. هر زنی دست کم یک بار همه قلب و وجود خود را در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم مردی کرده است و در عوض قلبی شکسته و جانی خسته برایش مانده است.مردها در مورد چنین زنی می گویند: "خیلی دختر خوب و خانومی است ها، ولی...نمی دانم چرا نسبت بهش کششی احساس نمی کنم."

خواهران من
:برای جذاب بودن راهی دیگر در پیش بگیرید. راهی نو...

آخرین ویرایش:

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
به شدت موافقم
ممنون از تاپیک خوبت:gol:

اذیت میشم دخترایی رو اینجوری میبینم
اگر این فداکاری و عشق دو طرفه باشه خیلی هم خوبه. ولی یکطرفه.... دخترا خیلی با احساسشون جلو میرن و این میتونه واسشون گرون تموم شه.
خواهش میکنم خانومی:gol:

atimehr

عضو جدید
مرسی واقعا عالی بود...همچین خوب بودنی از هر بدی هم بدتره.البته نه اینکه اصلا نباشه ولی نه اینکه مثل اسارت باشه.

m.r119

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با کسایی که دوستشون دارم...همینجوری برخورد میکنم....چه زن و چه مرد....
دست خودم نیست...راه حلی داری؟؟

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
با حرفات کاملاً موافقم
اکثریت آقایون لیاقت این محبت رو ندارن
:gol:

نه که لیاقتشو نداشته باشن. ولی لازم نیس محبتی که اون آقا به خانومش یا نامزدش نمیده رو , خانومش کورکورانه و یکطرفه و واسه اینکه خوبی و نجابتشو اثبات کنه از خودش نشون بده
این محبت زیادی میشه و حتی واسه اونیکه شما فکر میکنین خیلی از کاراتون راضیه و الان شما خیلی واسش جذاب شدین ( ! ) هم خسته کننده س.

atimehr

عضو جدید
نه که لیاقتشو نداشته باشن. ولی لازم نیس محبتی که اون آقا به خانومش یا نامزدش نمیده رو , خانومش کورکورانه و یکطرفه و واسه اینکه خوبی و نجابتشو اثبات کنه از خودش نشون بده
این محبت زیادی میشه و حتی واسه اونیکه شما فکر میکنین خیلی از کاراتون راضیه و الان شما خیلی واسش جذاب شدین ( ! ) هم خسته کننده س.

گاهی خانوما واسه اینکه کمبود محبت طرف مقابلشون رو جبران کنن این کارو انجام میدن.حس میکنن اینطوری اروم میشن و یا شاید طرف مقابلشونو بیشتر جذب میکنن.

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با کسایی که دوستشون دارم...همینجوری برخورد میکنم....چه زن و چه مرد....
دست خودم نیست...راه حلی داری؟؟

یعنی به نظر خودت داری زیادی از حد بهشون بها میدی؟
داری کارایی رو واسشون انجام میدی که اگر اونا توی همون موقعیت قرار بگیرن ممکنه اصلا بهت اهمیت هم ندن؟
فکر میکنی این خوبی و محبتت یک طرفه اس؟

m.r119

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهی خانوما واسه اینکه کمبود محبت طرف مقابلشون رو جبران کنن این کارو انجام میدن.حس میکنن اینطوری اروم میشن و یا شاید طرف مقابلشونو بیشتر جذب میکنن.
ولی من اسه این محبت میکنم که به طرفم نشون بدم دوستش دارم و دلم میخواد اونم بهم نشون بده...ولی وقتی این اتفاق نمی افته...وحشتناک ضربه میخورم...خیلی بده

m.r119

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی به نظر خودت داری زیادی از حد بهشون بها میدی؟
داری کارایی رو واسشون انجام میدی که اگر اونا توی همون موقعیت قرار بگیرن ممکنه اصلا بهت اهمیت هم ندن؟
فکر میکنی این خوبی و محبتت یک طرفه اس؟
دقیقا...

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز

درست میگی. حتی بارها با این جمله ها روبرو شدم:
نه بابا اگر محبت نمیکنه واسه اینه که اخلاقش همینه... خیلی مرده... !!
محبت مرد به حرفای عاشقانه که فقط نیست. به اینکه توی کارهای خونه به خانومش کمک کنه هم هست
به اینکه تاریخای مهم زندگیشونو یادش نره و گاهی خانومشو سوپرایز کنه هم هست
مرد باید بتونه اونو خوشحال و راضی نگه داره. حالا به هر شکلی

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من اسه این محبت میکنم که به طرفم نشون بدم دوستش دارم و دلم میخواد اونم بهم نشون بده...ولی وقتی این اتفاق نمی افته...وحشتناک ضربه میخورم...خیلی بده

خب به نظر من رابطه هایی که با محبت بیجا و زیادی تا الان با کسی ایجاد کردی رو همین امروز تموم کن یا حداقل کمشون کن
حتما دوروبرت هستن کسایی که محبتشونو دیده باشی . کسایی که واست با جون و دل مایه گذاشتن . مثل خودت
اگر دیدی اونا قدر کارایی که واسشون انجام میدی رو میدونن باهاشون این رفتارتو ادامه بده. ولی در غیر این صورت خودتو با ابراز عشق و علاقه بیجا به اطرافیانت خسته نکن.
فقط خودتو اذیت میکنی گلم

Mesut.It

عضو جدید
زیادی بزرگش کردین همچین زنی پیدا نمیشه....این برای هردو طرف صادقه ....

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیادی بزرگش کردین همچین زنی پیدا نمیشه....این برای هردو طرف صادقه ....

این برای هر دو طرف صادقه حرف شما متین
ولی من موضوع زنا رو چون بیشتر اطرافم دیدم مطرح کردم
همچین زنی پیدا میشه. اونم زیاد

Mesut.It

عضو جدید
این برای هر دو طرف صادقه حرف شما متین
ولی من موضوع زنا رو چون بیشتر اطرافم دیدم مطرح کردم
همچین زنی پیدا میشه. اونم زیاد
این کاره اشتباهیه همه زندگیتو فدای بچه و همسر بکنی بعد از یه مدتی آدم احساس پوچی میکنی ... همه چیز متعادلش خوبه... بعضی از زنها فکر میکنن با محبت بیشتر میتونن همسرشون راضی نگه دارن ولی همیشه جواب عکس میده....

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کاره اشتباهیه همه زندگیتو فدای بچه و همسر بکنی بعد از یه مدتی آدم احساس پوچی میکنی ... همه چیز متعادلش خوبه... بعضی از زنها فکر میکنن با محبت بیشتر میتونن همسرشون راضی نگه دارن ولی همیشه جواب عکس میده....

پس شما هم عقیده این یا معتقدین زیادی بزرگش کردم؟!:gol:

kabviz

عضو جدید
راست میگیییییییی ... خیلی از خانووم ها اینجورین ... و واقعا اشتباهههههههههه

sahar hosseiny

عضو جدید
هرچیزی زیادیش بده محبت بیش از حدم بیشتر از اینکه خود آدمو اذیت کنه طرف محبتو اذیت میکنه.

aftab

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوب بود :gol:
و متاسفانه یه جایی دیگه اونقدر تحمل میکنی که یه اتفاق خیلی کوچیک بهمت میریزه ....

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چیزی حد ومرزی داره و جا مکانی . تشخیصش مهمه ومشکل

درسته.. تشخیصش یعنی تشخیص اینکه آیا توجه و محبتی که به طرف ابراز میکنین در حد مناسبه یا زیاد؟
فکر نمیکنم اونقدر مشکل باشه. به طور کلی اگر همیشه تعادل رو حفظ کنیم و مثل خودش و اندازه خودش بهش اهمیت بدیم و توجه نشون بدیم مشکل خاصی پیش نخواهد آمد.

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردها به زنی احترام می گذارند که برای خودش احترام قائل شود. به زنی اهمیت می دهند که خود را مهم و شایسته بداند.

وقتی هیچ کاری غیر از تلفن کردن و اس ام اس زدن به مرد نداشته باشید، مثل یک وزنه سنگین به گردن او آویزان شده اید و او را خسته و دلزده می کنید.

وقتی مرتب تلفن می کنید و می پرسید: "کجا هستی؟ چه کار می کنی؟ با کی رفتی؟ با کی آمدی؟" مرد احساس می کند در یک قفس زندانی شده است. احساس خفگی می کند.

وقتی از روز اول، هفته اول همه چیز (همه چیز!) را وسط می گذارید، مرد شما را دست کم می گیرد. زیرا تصور می کند شما همه وجود خود را به هر مردی که از راه می رسد، تفویض می کنید.

وقتی او بی محلی می کند و شما به روی خودتان نمی آورید، کم کم شما را آدم حساب نمی کند.

وقتی مرد توهین می کند و شما هیچ نمی گویید و به اصطلاح آبروداری می کنید، شما را زیر پا له می کند. حتی اهمیت نمی دهد که شما دارید له می شوید.

مردان این کارها را از روی بدجنسی یا خبث طینت انجام نمی دهند. این طبیعت انسان است که وقتی کسی جلویش نایستد، تا هر جا دلش بکشد، می تازد.

احترام شما دست خودتان است. ارزش شما دست خود شماست.

قدر خود را بدانید.