زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
اين فيل چند تا پا داره ؟:confused::confused::confused::confused:

a3emoon

عضو جدید
دوستان می دونم اینجا تالار موبایل نیست ولی من می خوام گوشی بخرم نمی دونم چی بخرم به نظر شما چی بگیرم؟:warn:

agricalture.man

عضو جدید
سلام به همگی.خوبین همه؟خیلی وقته نبودم.دوستای جدیدی اومدن تو تالار....محمدرضا خوبی؟

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز

a3emoon

عضو جدید
اگر شیراز نباشد :biggrin:

سلام بر آسمون عزیز

خوش آمدی :gol:

معلومه شما اصفهان نیومدین
فقط اصفهااااااااااااااااااااااااااااااااان
نه شوخی کردم همه شهرا خوبن
امااااااااااا
اصفهان یه چیز دیگست

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
دوستان می دونم اینجا تالار موبایل نیست ولی من می خوام گوشی بخرم نمی دونم چی بخرم به نظر شما چی بگیرم؟:warn:

ببين اخر اي شغل ماهم بدرد خورد اسمون جان من موبايل فروشم بگو پولت چقدره چي از گوشيت ميخواي اندازه اش چقدري باشه تا بهت بگم
سلام به همگی.خوبین همه؟خیلی وقته نبودم.دوستای جدیدی اومدن تو تالار....محمدرضا خوبی؟

سلام سيامك خوبي داداش چه خبر نيستي نكنه رفتي سربازي ;);)

a3emoon

عضو جدید
ببين اخر اي شغل ماهم بدرد خورد اسمون جان من موبايل فروشم بگو پولت چقدره چي از گوشيت ميخواي اندازه اش چقدري باشه تا بهت بگم

گوشی همه امکاناتی داشته باشه . حافظشم بالا باشه . آنتن دهیشم خوب باشه زیر 250 باشه :redface:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
من که زیاد گوشی باز نیستم ولی نوکیا و زیمنس نخر

8 تا؟:surprised::confused:

حميد سياسي گوشي انتخاب كردي درسته ؟

گوشی همه امکاناتی داشته باشه . حافظشم بالا باشه . آنتن دهیشم خوب باشه زیر 250 باشه :redface:

ببين دوست من الان همه گوشيا حافظه جانبي دارن بنا بر اين زياد فرقي نميكنه انتن دهي همشون يه جوره جون انتا زياد شدن اما به نظر يه گوشي بايد دوربين خوب داشته باشه مثل نوكيه 6500 دوربين3 قابليت اتصال به تويزيون
6220 قابليت اتصال به تلويزيون دوربين5
تمام لمسي Nokia 5800

a3emoon

عضو جدید

ببين دوست من الان همه گوشيا حافظه جانبي دارن بنا بر اين زياد فرقي نميكنه انتن دهي همشون يه جوره جون انتا زياد شدن اما به نظر يه گوشي بايد دوربين خوب داشته باشه مثل نوكيه 6500 دوربين3 قابليت اتصال به تويزيون
تمام لمسي Nokia 5800

من از نوکیا و سامسونگ اصلا خوشم نمیاد .

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا چه ربطی داره ؟!
یعنی حافظ و سعدی فقط مال شیرازن ؟ هیشکی نباید نه کتاب هاشونو بخونو نه شعرهاشونو ؟!:cry:
بیخیال بابا شوخی کردم همه جای ایران سرای من است.من که همه جا رو دوست دارم;)

بعضی شرکتها برای پول هر کاری میکنن بدم اومد از مرامشون

تمام لمسي Nokia 5800

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا چه ربطی داره ؟!
یعنی حافظ و سعدی فقط مال شیرازن ؟ هیشکی نباید نه کتاب هاشونو بخونو نه شعرهاشونو ؟!:cry:
اسمون خودتو معرفی نمیکنی؟:D ولی اگه حافظ و سعدی اصفهانی بودن دیگه اصفهان تو شعر و موسیقی خودکفا میشد:D

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
من از نوکیا و سامسونگ اصلا خوشم نمیاد .

خوب اشتباه ميكني چون نوكيا بهترين گوشي رو داره
اما حالا كه دوست نداري ميتوني از سوني اريكسون انتخاب كني اما دنبال الجي يا ساژم يا زيمنس و .. نرو

سيامك بيشتر بيا دلمون برات تنگ شده ميگم خبري نشد ...خاستگاري.... ازين حرفا

ببين من بايد برم سيامك فردا وقت كردي بيا

اسمون شما هم بيا فردا تا كامل بهت بگم چي بخر

بقيه هم خدا حافظ تا فردا

بالا