زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
فقط یاد مارجین افتاده بیدی!؟؟!
یاد من نیوفتاده بیدی؟!
:(
شما که جای خود دارید :gol:

من موندم مارجین یه دو ماه فعاالیت کرد و رفت چقدر دل سوخته داره !!
ای خواهر ما سالهاست داریم خاک باشگاه میخوربم و دریغ .... !!

آخه مارجین خیلی وقته نیومده همین که همه باشن خوشحال می شم :gol::gol::gol:
حالا برید 2 ماه نیایید حسابی یادتون می کنم :D

*محیا*

کاربر ممتاز
الکی مثلا امتحانات پایان ترم شروع شده و من خیلی دارم درس می خونم :book:

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
شما که جای خود دارید :gol:

آخه مارجین خیلی وقته نیومده همین که همه باشن خوشحال می شم :gol::gol::gol:
حالا برید 2 ماه نیایید حسابی یادتون می کنم :D

اقا من یه سال نیومدم یه فیتو و مهسا سراغمو گرفتن
بعد امدم دیدم هیشکی منو یادش نیس !!
عایا مارجین مهره مار داشت ؟!؟!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
ساعت چند والیباله بچه ها دقیقاً ؟؟. کجا و کجاست؟؟

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
کاریکاتور : ازدیاد «مهندس» در ایران!

کاریکاتور : ازدیاد «مهندس» در ایران!

"Pejman"

سلام! امروز یه چیزی شنیدم از یکی از اساتید دانشگاه! اصلا باورم نمیشد! البته کار تحقیقاتی خود دانشگاه آزاد هست....
ورودی دانشگاه ها در مقطع کاردانی و کارشناسی رشته های کشاورزی
25% ده سال گذشته هست!
ورودی دانشگاه ها در مقطه کارشناسی ارشد رشته های کشاورزی
115% ده سال گذشته است!
ورودی دانشگاه ها در مقطع دکتری تخصصی رشته های کشاورزی
220 % ده سال گذشته است!
این یعنی فاجعه! فاتحه استاد دانشگاه بودن رو میشه خوند چند وقت دیگه. خدا رحتمش کنه.....
موفق ترین رشته کشاورزی گرایش آب و بدترین رشته کشاورزی گرایش چوب می باشد! بر چه مبنایی خدا میدونه!

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
فاتحه استاد دانشگاه بودن خیلی وقته خونده شده

تمام اینها میشن مهندسای کشاورزی که هیچ آینده کاری ندارن همه چی و همه جا براشون اشباع شده

نتیجش میشه پایین اومدن ارزش این رشته

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
فاتحه استاد دانشگاه بودن خیلی وقته خونده شده

تمام اینها میشن مهندسای کشاورزی که هیچ آینده کاری ندارن همه چی و همه جا براشون اشباع شده

نتیجش میشه پایین اومدن ارزش این رشته

سلام
منم به خاطر همین اشباع شدن و چیزای دیگه اومدم واسه ارشد مدیریت بخونم
مدیریت وضعش داغون تره از نظر اشباع شدن
ولی حداقلش اینه که با مدرکت می تونی چهار تا استخدامی شرکت کنی، یه امیدی هست به کار
برای کشاورزی به نظرم بهترین کار اینه که خودت دست به کار بشی و یه کاری راه بندازی که اونم علاقه ی زیاد و سرمایه می خواد

امضاتونم خیلی قشنگه :gol:

eliot -esf

کاربر ممتاز
سلام! امروز یه چیزی شنیدم از یکی از اساتید دانشگاه! اصلا باورم نمیشد! البته کار تحقیقاتی خود دانشگاه آزاد هست....
ورودی دانشگاه ها در مقطع کاردانی و کارشناسی رشته های کشاورزی
25% ده سال گذشته هست!
ورودی دانشگاه ها در مقطه کارشناسی ارشد رشته های کشاورزی
115% ده سال گذشته است!
ورودی دانشگاه ها در مقطع دکتری تخصصی رشته های کشاورزی
220 % ده سال گذشته است!
این یعنی فاجعه! فاتحه استاد دانشگاه بودن رو میشه خوند چند وقت دیگه. خدا رحتمش کنه.....
موفق ترین رشته کشاورزی گرایش آب و بدترین رشته کشاورزی گرایش چوب می باشد! بر چه مبنایی خدا میدونه!

115% داریم مگه !! 11.5 بوده حتما !!
یعنی تو همین بهداشت بمونم ؟!

"Pejman"

115% داریم مگه !! 11.5 بوده حتما !!
یعنی تو همین بهداشت بمونم ؟!

منم قبلاً فکر میکردم 100% پایان همه چند برابر شدن هاست! اما دولت نهم و دهم بهمون یاد داد که N درصد هم میتونیم داشته باشیم.....
بله توی همون بهداشت بمونین. وضعیت رشته های کشاورزی و از اون مهمتر کسب و کار شکاورزی در ایران بسیار اسفناکه..... کـــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــبـــــــــــــــــــــــود آب
کلا ولی با تسریع تغییر اقلیم میتونیم شاهد کشاورزی خوبی در ایران بشیم! :surprised: تحقیقات علمی اینو میگه! البته تحقیقات خارجی ها..... میگن اگه اینجوری گرم شدن کره زمین پیش بره به نفع کشاورزی در ایران هست..... یک مقاله در این رابطه خونده بودم....
من دارم میبینم کشاورزی توی خیلی از جاهای ایران نابود شده هست...... کشاورزان زمین های خودشونو دارن میفروشن.... میان شهر نشین میشن...... روستاهایی که دارن متروکه میشن چقدر زیاد شده. من قدیما فکر میکردم و میدیدیم که: روستای کوچیک میشه بخش.... بعدش میشه شهر نقلی و کوچولو و بعدش کم کم بزرگ میشه.... اما الان متاسفانه روستاها دارن نابود میشن.... هرچقدر هم تکنولوژی بیاری داخل روستا ... بازم چون هزینه بین روستایی بودن و شهر نشینی کمه شاهد این هستیم که برای امکانات بهتر میان شهر.... این که چه مشکلات وحشتناکی رو برای جامعه بوجود میاره بماند....
میتونم بگم کشاورزی ما نابود شد تقریباً
از اون وزیر بی سوادش تااااا دور از جون بچه های این باشگاه و دوستاشون.... مهندسای نالایق و بی سواد تری که هنوز فرق جو و گندم رو از هم نمیتونن تشخیص بدن و سوالیه که من حتی متنفرم از کسی پرسم از بس کلیشه ایی شده.......

اگر تغییر رشته دادید توی همونجا بمونین.... وضعیت کشاورزی چند سال دیگه ایران اصلا خوب نیست.

"Pejman"

تصاویری از زندگی در اتاق های کوچک!

تصاویری از زندگی در اتاق های کوچک!

کیم دوسال قبل از اینکه به عکاسی بازگردد در این هتل زندگی می کرده است. او چند ماه در آن زندگی کرد، با ساکنان آن دوست شد و از فضاهای بسیار کوچکی که خانه می نامیدند، عکس گرفت. کل این هتل در طبقه ای از یک ساختمان اداری در شمال شرق توکیو قرار دارد. برخی از ساکنان مدت کوتاهی آنجا می مانند اما بیشتر آنها ساکنان دائمی هستند.

کیم دوسال قبل از اینکه به عکاسی بازگردد در این هتل زندگی می کرده است. او چند ماه در آن زندگی کرد، با ساکنان آن دوست شد و از فضاهای بسیار کوچکی که خانه می نامیدند، عکس گرفت. کل این هتل در طبقه ای از یک ساختمان اداری در شمال شرق توکیو قرار دارد. برخی از ساکنان مدت کوتاهی آنجا می مانند اما بیشتر آنها ساکنان دائمی هستند.
به گزارش لاپلاس ، کیم می گوید: "برایم جالب ترین نکته در عکس ها این است که هریک از ساکنان چطور از این فضای بسیار محدود و کوچک استفاده می کنند. درهرمورد، فضا به شدت تعریف شده و محتویات آن چیزی راجع به شخصیت فرد ساکن در آن می گوید. توانایی آنها برای عملکرد در چنین فضای عجیب و غریبی محصور شده. واقعا چند درصد از ما قادریم در چنین فضایی زندگی کنیم؟

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز

با این که خیلی کوچیکن ولی زندگی تو همشون قابل تحمله جز این یکی که عکسشو گذاشتم
خیلی شلختست!!! انگار بازار شامه :D
من تو یه همچین اتاقی نمی تونم یه دقیقم وایسم مگه این که تمیزش کنم

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

با این که خیلی کوچیکن ولی زندگی تو همشون قابل تحمله جز این یکی که عکسشو گذاشتم
خیلی شلختست!!! انگار بازار شامه :D
من تو یه همچین اتاقی نمی تونم یه دقیقم وایسم مگه این که تمیزش کنم

یادش بخیر...تو لیسانس دانشگامون به شاگرد اولا و اینا یسری اتاق تک نفره میداد دقیقا همینجوری بود، زندگی توش خوب بود اما باید تمیز نگهش میداشتی ینی اصلا نمیشد کثیف و به هم ریخته باشه چون توی کمترین زمان ممکن دیگه جایی برا خودت نبود :D

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ســـــــــــــــــلام
عباداتتــــــــــون قبـــــول حق باشـــــد انشاءلله مهندســــای گــُـــــل :D

سلام. خوبی خانم گُل؟
به به چه عجب از این ورا؟:d
کم پیدا شدی؟:d
طاعات و عبادات شما هم قبول باشه.:gol:

eliot -esf

کاربر ممتاز
اینجا یه چنتا گلدون و یه آکواریوم کم داره! البته سیستم روشناییشم باید اصلاح بشه!

بله بله !!امری دیگه !!
والا فضا اتاق سه نفر سویت ما هم دقیقا مث همین هاست !!
برن خداراشکر کنند اتاقشون تک نفره است !!

nazi jooon

کاربر ممتاز
QUOTE =eliot -esf;8313602]تولدتتتتتتت مباااااارک
منم تیرماهیم !28 تیر .......سورپیرایزم کنیییید تولدم تبریک بگید غصه نخورم !!خخخ[ QUOTE ]
ای جوونم....قربونت برم...
امیدوارم که یادم بمونهه...

بالا