زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ش ارشد ارشد ارشد...بابا دلمون گرفت خب!(اخه اگه منم مثه بچه ي ادم ميشستم درس ميخوندم حالا بايستي مثل سما ارشد ميدادم!امان از علاقه!كاش منم به صنايع علاقه داشتم!اونوقت الان ارشد داده بودم و با خيال راحت واسه ازدواجمون برنامه ريزي ميكردم!اي خدا دلگيرم ازت!)

20112

عضو جدید
همه ش ارشد ارشد ارشد...بابا دلمون گرفت خب!(اخه اگه منم مثه بچه ي ادم ميشستم درس ميخوندم حالا بايستي مثل سما ارشد ميدادم!امان از علاقه!كاش منم به صنايع علاقه داشتم!اونوقت الان ارشد داده بودم و با خيال راحت واسه ازدواجمون برنامه ريزي ميكردم!اي خدا دلگيرم ازت!)
آخه بجز ارشد چه هست که بخاییم بهش فکر کنیم من که الان چیزی غیر از این تو ذهنم نیست تازه من ازدواجمم دارم میزارم کنار نمی دونم کار درستی دارم میکنم یا نه ؟

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ولی به نظر نمیرسه از عاشقی سیر باشی!!!

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه بجز ارشد چه هست که بخاییم بهش فکر کنیم من که الان چیزی غیر از این تو ذهنم نیست تازه من ازدواجمم دارم میزارم کنار نمی دونم کار درستی دارم میکنم یا نه ؟
100 در صد کار اشتباهی میکنی...صد در 100!

20112

عضو جدید
بچه ها قضیه این کنکوره دکترا سازمان سنجش چیه ؟برام توضیح بدین آخه یکی از بچه ها گفت فقط تا 4ام یعنی فردا فرصت ثبت نام داره ؟لیسانس به دکتراس ؟ چیه ؟ بهم بگین ؟ممنون :gol:

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم لیسانس به دکترا!!! نداریما!! چقد هولی تو دختر!!! اول ارشدتو بخون تاتی تاتی!!

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشتباه ميكني عزيز...يه زماني زندگيمو به خاطر علاقه م به مكانيك فدا كردم الان عين ...پشيمونم!كاش هيچ وقت اينكارو نميكردم!هيچ وقت...
ولی به نظر نمیرسه از عاشقی سیر باشی!!!
حرفتون واسم سنگينه اقا امير!ميتونم منظورتون رو بپرسم؟!

20112

عضو جدید

نمی دونم شاید لازم باشه با چند نفر دیگه راجبه این موضوع صحبت کنم شاید حق با تو و بقیه باشه البته کاشکی امکان چت داشتم اون وقت می تونستم بیشتر باهاتون حرف بزنم چون بالاخره همه ما جوونیم شاید حرفهایه همو بهتر بفهمیم شاید به حرفهای همم گوش بدیم ؟

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اومدم چشم .... اول جواب اون دوستمونو بدم.... هاله؟؟؟ نمیدونم اصلا پسری یا دختر....

ولی کلا منظور بدی نداشتم ...از اوتارتو و حرفات حس کردم شاید بخاطر عشق بیخیال ادامه تحصیل شدی...همین. اگه ناراحت شدی معذرت.

عسل جان گفتم که بستگی به شرایط دازه اگه واسه ازدواجت فرد خاصی مد نظره میتونی شرایطتتو منطقی در میون بذاری....مشکل حل نشدنی نیست.

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
نمی دونم شاید لازم باشه با چند نفر دیگه راجبه این موضوع صحبت کنم شاید حق با تو و بقیه باشه البته کاشکی امکان چت داشتم اون وقت می تونستم بیشتر باهاتون حرف بزنم چون بالاخره همه ما جوونیم شاید حرفهایه همو بهتر بفهمیم شاید به حرفهای همم گوش بدیم ؟

اجباری که در انتخاب همسر نداری. میتونی با طرف صحبت کنی ببینی عقیده اون در مورد ادامه تحصیل خودش و خودت و کار و اینا چیه...

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
اومدم چشم .... اول جواب اون دوستمونو بدم.... هاله؟؟؟ نمیدونم اصلا پسری یا دختر....

ولی کلا منظور بدی نداشتم ...از اوتارتو و حرفات حس کردم شاید بخاطر عشق بیخیال ادامه تحصیل شدی...همین. اگه ناراحت شدی معذرت.

عسل جان گفتم که بستگی به شرایط دازه اگه واسه ازدواجت فرد خاصی مد نظره میتونی شرایطتتو منطقی در میون بذاری....مشکل حل نشدنی نیست.
:cry::cry::cry::cry:هاله اسم به اين قشنگي:razz:(الهي دو ماه ديگه زن بگيري يه سال ديگه بچه دار شي بچه ي اولت دختر باشه يه شب زنت منو تو خواب ببينه بگه بايد اسم دخترمونو بذاري هاله تو هم زن ذليل باشي نتوني چيزي بگي بعد اسم دخترت ميشه هاله!اي من ميخندما!:smile:)
البته خيلي هم دلتون بخواد هاله به اين قشنگي!:razz:
عشق كه پدرمو دراورده...زندگيمو داغون كرده...به خاطر عشق قيد زندگيمو دارم ميزنم!

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشیدی بدم به دوستان:gol:م
خدا حافظ علی الحساب

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
میبینم که این تاپیکم داره به بیراهه کشیده میشه. اگه دوس داشته باشید این بحثو منتقل کنیم به تاپیک گفتگو اونجا ادامه بدین... اونایی که موافقن دستاشون بالا

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس شما هم از گروه آبجیا هستی!!! توام که وضعیتت کم و بیش مثل عسل خانومه..... دردای جامعه مشترک شده ها!!! اپیدمیه!!

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میبینم که این تاپیکم داره به بیراهه کشیده میشه. اگه دوس داشته باشید این بحثو منتقل کنیم به تاپیک گفتگو اونجا ادامه بدین... اونایی که موافقن دستاشون بالا

میخواستم منم پیشنهادو بدم!!! میدونستم الان سر و کلت پیدا میشه!! ولی گفت بیخیال!! همینجا دور همیم دیگه!!:D

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس شما هم از گروه آبجیا هستی!!! توام که وضعیتت کم و بیش مثل عسل خانومه..... دردای جامعه مشترک شده ها!!! اپیدمیه!!
بله با اجازه تون!امري باشه امير خان؟!(همه كار بلديما!اشتي باشين قهرتون ميديم!قهر باشينم يه كاري ميكنيم عمرا اشتي كنين!خلاصه همه جوره هستيم!غمت نباشه داداش!)
وضعيت من بغرنجه با ق غين!اونقدر كه هر كسي مرا ديد تو را نفرين كرد...(جدي ميگم!)

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله با اجازه تون!امري باشه امير خان؟!(همه كار بلديما!اشتي باشين قهرتون ميديم!قهر باشينم يه كاري ميكنيم عمرا اشتي كنين!خلاصه همه جوره هستيم!غمت نباشه داداش!)
وضعيت من بغرنجه با ق غين!اونقدر كه هر كسي مرا ديد تو را نفرين كرد...(جدي ميگم!)

از طرز جمله بندید معلومه دختر باهوشی هستی به نظر نمیاد اهل اشتباه کردن باشی...... ولی خب دله دیگه!!! کم نیستن مثل تو دختر!! در ضمن اسمتم اگه اسم واقعیت باشه!!! خیلی خوشمله!

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
از طرز جمله بندید معلومه دختر باهوشی هستی به نظر نمیاد اهل اشتباه کردن باشی...... ولی خب دله دیگه!!! کم نیستن مثل تو دختر!! در ضمن اسمتم اگه اسم واقعیت باشه!!! خیلی خوشمله!

مرسيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي...گفتم خيلي با سليقه اي!(اسم خودمه عاشقشم!)
اشتباه كردم دارم چوبشو هم ميخورم تا من باشم يه بار ديگه غلط كنم عاشق بشم!
طرز جمله بندي من و باهوشي؟!اشتباه ميكني داداش ما به هوش ميگيم زكي!(ميگن رو بدي...!)

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي...گفتم خيلي با سليقه اي!(اسم خودمه عاشقشم!)
اشتباه كردم دارم چوبشو هم ميخورم تا من باشم يه بار ديگه غلط كنم عاشق بشم!
طرز جمله بندي من و باهوشي؟!اشتباه ميكني داداش ما به هوش ميگيم زكي!(ميگن رو بدي...!)

جای امثال تو توی لیست دوستام خالیه!!;)

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
جای امثال تو توی لیست دوستام خالیه!!;)
واي ببخشيد خيلي ديگه جسارت كردم نه؟!من عذر ميخوام واقعا.
اخه داره ميره...ميخوام فراموشش كنم...خسته شدم از بس تريپ غمگين و فسرده اومدم!ميخوام تظاهر كنم شادم!من شادم!ميبيني جواد من شادم!رفتن تو داغونم نكرده!من دارم ميخندم...(من واقعا دارم ميخندم؟!به گريه هامم دروغ بگم؟!)

بالا