زنگ تفریح پیام نوری ها

m00nlight

عضو جدید
سلام به همه
من در کمال تعجب دیدم که توی این تالار همش و همش درباره مشکلات دانشگاه و درس و سیستم گلستان و ..... مشروطی و ...بحث میشه! :cry:
درسته که ما یه نقطه مشترک داریم واونم دانشجوی پیام نور بودنه اما مگه قراره همش به بد بودن احتمالی دانشگامون وامتحانای اخر ترم فک کنیم؟؟؟:mad:

پس بیاین یکم شاد باشیم ! :biggrin::D
با اجازه همه من این تایپیکو راه میندازم!;):smile:
تو این تایپیک اگه کسی خاطره قشنگی داره یا اس ام اس یا جوک قشنگی شنیده بنویسه....اگرم مث من تو کار سوتی دادن تبحردارین که !!!! اونارو هم بذارین:D
اخر هر دوره (بعدا با نظر هم توافق میکنیم که دوره چند وقته باشه) بهترین نویسنده تایپیک انتخاب میشه

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب من اومدم فقط اجازه بدین من برم شب بیام اونوقت قول میدم اینقد خاطره بگم تا همتون دل درد بگیرید البته از کارای خودمون تو یونی

m00nlight

عضو جدید
!این الان رسید برام...از طرف دوستم سارا
ابوریحان بیرونی ، زکریای رازی ، انیشتین، سقراط ، سارا و دیگر دانشمندان بزرگ دنیا سال نورا به شمار تبریک میگویند!

irani boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
!این الان رسید برام...از طرف دوستم سارا
ابوریحان بیرونی ، زکریای رازی ، انیشتین، سقراط ، سارا و دیگر دانشمندان بزرگ دنیا سال نورا به شمار تبریک میگویند!
ضمن تبریک سال جدید باید خدمت شما عرض کنم که
بنده امسال قصد ازدواج ندارم ، لطفا سبزه ها را
به نیت یکی دیگه گره بزنید !

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز

هر چند این اس ام را سیزده بدر پارسال فرستادیم اما کلا ضد حال خوبیه!

m00nlight

عضو جدید

قابل توجه دختران دم بخت
دستگاه جدید و پرمصرف سبزه گره زن رسید
قابلیت گره زدن 100 سبزه در دقیقه

m00nlight

عضو جدید
استاد ++c مون دانشجوی دکترا بود.....خیلی خوش تیپ و خوشکل و البته مغرور و پرادعا....جلسه اول از در که اوومد تو گفت من دانشجوی دکترا هستمو ... خلاصه کلی کلاس گذاشت برا خودش بعدم گفت کسی سوالی نداره؟
یکی از بچه های ته کلاس پرسید ببخشید استاد کی مدرکتونو میگیرید؟
گفت خیلی زود عزیزم!
پسره پرسید خب اونوقت میشین اقا دکتر؟!
استاد با یه حالی گفت اره خب! بعدم ذوق زد
پسره گفت در چه حد دکتر میشین؟ !
استاد گفت یعنی چی؟
پسره گفت یعنی میخام بدونم در حدی که امپول بزنین دکتر میشین؟! و کل کلاس منفجر شد
و در اینجا بود که استاد قرمر سبز گلی بنفش البالویی و .... شد و پسره رو تهدید کرد!
پسره اون ترم با 75/9 افتاد!

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو ساعت قبل از امتحان سیستم های اطلاعاتی من داشتم توبه می کردم که خدایا دیگه همیشه واسه امتحان منبع پیام نورو می خونم یه کاری کن این یکی پاس شه....

تو همون حال و هوا یه پیام از دوستم رسید توش نوشته بود.... ترا یعنی ده به توان چند...
منم زود نوشتم .... مرا یعنی ده به توان تو....

بعد امتحان رفتم پیش دوستم بهش گفتم این چه وقت پیام فرستادن بود؟ خندید و بچه ها رو نشون داد اونا هم گوشی دوستم دستشون بود و می خندیدن... رفتم پیششون اونوقت فهمیدم دوستم واسم چی نوشته بوده؟؟

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin::w15::biggrin:...ممنون از همه دوستان گل...کلی خندیدم....:gol::gol::gol:

چند شب پیش ساعت یک دو شب بود.. تو باشگاه بودم و در حال تاپیک گردی و پیام بازی و .... از اون طرف هم با باغبان 65 صحبت میکردم و هی سر به سرش میذاشتم....
یهو دیدم اون موقع شب یه اس ام اس امده:surprised: (اس مس کم واسم میاد)
اونم از طرف کی؟:surprised: زهرا (باغبان 65)
دیدم نوشته ....
ببخشید این موقع شب مزاحمت شدم :eek:( منو بگو که گفتم حتما یه جایی خراب کاری کردم زهرا اس مس داده که سریع برم ویرایش کنم ...ادامشو خوندم)میخواستم بدونم میدونی کمک فنر ماشین بیگلی بیگلی چی بود مه گوریل انگوریل روش مینشست؟
....................

irani boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو ساعت قبل از امتحان سیستم های اطلاعاتی من داشتم توبه می کردم که خدایا دیگه همیشه واسه امتحان منبع پیام نورو می خونم یه کاری کن این یکی پاس شه....

تو همون حال و هوا یه پیام از دوستم رسید توش نوشته بود.... ترا یعنی ده به توان چند...
منم زود نوشتم .... مرا یعنی ده به توان تو....

بعد امتحان رفتم پیش دوستم بهش گفتم این چه وقت پیام فرستادن بود؟ خندید و بچه ها رو نشون داد اونا هم گوشی دوستم دستشون بود و می خندیدن... رفتم پیششون اونوقت فهمیدم دوستم واسم چی نوشته بوده؟؟
آخي،ببينين بچه ها آبجيه من حتي تقلب رسوندن ياد نداره :redface:
آبجي ميخواي واسه اينم كلاس بذارم؟
این پیامو واسه دوستم فرستادم باهام قهر کرد...

وقتی دلت گرفت و احساس کردی یه شونه لازم داری که سرتو روش بذاری.... رو شونه من حساب نکن چون شونه و مسواک یه چیزه شخصیه:biggrin:
حتي من؟ :cry:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز رفتم یونی اتاقه آموزش 2تا دختر جوابگویی میکردن بعد من یه نگاه به ساعتشون کردم دیدم نبردنش جلو بشون گفتم 2تاییشون زدن زیره خنده گفتن امروز یه ساعت بیشتر میخواستیم کار کنیم
اینم از سوتی های pnu

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتي من؟ :cry:[/QUOTE]

نزدیک به 20 سال بهمون آموزش دادن..... تو هم اینو نمی دونی؟

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
نزدیک به 20 سال بهمون آموزش دادن..... تو هم اینو نمی دونی؟
:eek: آبجي بجون مجيد اصلاً منظورتو نفهميدم[/QUOTE]

منظورم اینه که همیشه رو رعایت بهداشت تاکید شده تو خونه مهد کودک دبستان راهنمایی دبیرستان و پیش دانشگاهی و دانشگاه....

وسایل شخصی رو کسی نباید استفاده کنه....
آندرستند؟:que:

irani boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم اینه که همیشه رو رعایت بهداشت تاکید شده تو خونه مهد کودک دبستان راهنمایی دبیرستان و پیش دانشگاهی و دانشگاه....

وسایل شخصی رو کسی نباید استفاده کنه....
آندرستند؟:que:
ميبيني آبجي؟... هميشه يه جايي يه چيزي بايد سد راه من باشه ها :w28:

parvaze parastu

عضو جدید
سلام
چه زنگ تفریح بی ثمری...بچه ها شماها دوران مدرسه تو زنگ تفریح چیکار میکردین؟؟؟
اینجا چرا اینقد بیحالین و کاری انجام نمیدین؟؟؟

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چه زنگ تفریح بی ثمری...بچه ها شماها دوران مدرسه تو زنگ تفریح چیکار میکردین؟؟؟
اینجا چرا اینقد بیحالین و کاری انجام نمیدین؟؟؟

ما اب بازی می کردیم..... چه باحال بود...
روزایی که سرد بود تو سالن لی لی بازی می کردیم...ناظممون هیچی نمی گفت:biggrin:

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم يه روز پيام نوري اخي يادش بخير...اما اصلا روزاي خوبي نبود!اصلا خاطره ي خوبي ندارم جز بي نظمي و تاخير و بي برنامگي و هزار درد بي درمون ديگه هيچي واسم نداشت!وقتي مييرفتم با اعصاب داغون و سردرد وحشتناك بر ميگشتم!حتي الان هم كه بهش فكر مي كنم سرم درد مي گيره...تعجب مي كنم چطور بعضيا تحمل مي كنن لذت هم مي برن!

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
می شه توضیح بدی؟

دو گروه میشن یه عده تو یه مکان مشخص هستند که اونجا نمیشه بگیریشون بعد یکیشون از اونجا میاد بیرون و فرار میکنه عده دوم میرن دنبالش تا بگیرنش بعده ابنکه گرفتنش تا شماره 10 دستشونو رو سرش میذارن و میشمرند.:biggrin:

بالا