زمان پرت

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
یه کار دیگه که تو زمان پرت می تونین انجام بدین فکر کردنه :) ...
شوخی نمی کنم... همیشه یه دفترچه یادداشت کوچیک و یه خودکار همراهتون داشته باشین...
وقتی توی تاکسی نشستین یا منتظر دوستتونین که سر قرار بیاد یا هرجای دیگه شروع کنید به فکر کردن درباره ی کارایی که باید انجام بدین و مدام عقب میفته... اینکار ممکنه یه کار خیلی ساده باشه مثل احوالپرسی تلفنی از خانواده تون یا (خدای نکرده) گرفتن وقت ویزیت پزشکی که نیاز دارین...
همه ی کارا رو یادداشت کنین و سعی کنین زمان مناسبشو هم پیدا کنید و یادداشت کنین... شاید هم همون لحظه زمان مناسبش باشه...
.
**نکته ی مهم: از روز اول یه خروار کار روی دوش خودتون نذارین.. کم کم شروع کنید... نیازها و مسئولیتهاتونو یادداشت کنید اما برای زمان انجامش خودتونو تحت فشار نذارین

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پس کم کم میایم نتایج کارمونو ارائه می دیم
ممنون .. کتابای پیشنهادیتونم واقعا خوبه... ولی من خودم مجبورم بیشتر روی لغاتی تمرکز کنم که بدرد کنکور ارشدم هم بخوره :d
.
یه نکته ی مهم اینه که اولش اینکار واقعا سخته... مثلا ممکنه خجالت بکشی بخوای تو مترو کارت زبان بگیری دستت و همه یه جوری نیگات کنن و بگن طرف خود خرخونه :d
ولی به این چیزا اهمیت ندین... درنهایت شمایین که سود کردین ;)

من دارم واسه تافل ميخونم پس بياي مشوق هم بشين و هر هفته از تجربياتمون به هم بگيم

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
یه کار دیگه که تو زمان پرت می تونین انجام بدین فکر کردنه :) ...
شوخی نمی کنم... همیشه یه دفترچه یادداشت کوچیک و یه خودکار همراهتون داشته باشین...
وقتی توی تاکسی نشستین یا منتظر دوستتونین که سر قرار بیاد یا هرجای دیگه شروع کنید به فکر کردن درباره ی کارایی که باید انجام بدین و مدام عقب میفته... اینکار ممکنه یه کار خیلی ساده باشه مثل احوالپرسی تلفنی از خانواده تون یا (خدای نکرده) گرفتن وقت ویزیت پزشکی که نیاز دارین...
همه ی کارا رو یادداشت کنین و سعی کنین زمان مناسبشو هم پیدا کنید و یادداشت کنین... شاید هم همون لحظه زمان مناسبش باشه...
.

**نکته ی مهم: از روز اول یه خروار کار روی دوش خودتون نذارین.. کم کم شروع کنید... نیازها و مسئولیتهاتونو یادداشت کنید اما برای زمان انجامش خودتونو تحت فشار نذارین

روزي كه تاپيكو ساختم فكر نميكردم اينقدر مطالب مفيد ازش ياد بگيرم
اين پيشنهادت هم مثل بقيه پيشنهاداتت بسيار عالي بود

chemist880

عضو جدید
خب پس کم کم میایم نتایج کارمونو ارائه می دیم
ممنون .. کتابای پیشنهادیتونم واقعا خوبه... ولی من خودم مجبورم بیشتر روی لغاتی تمرکز کنم که بدرد کنکور ارشدم هم بخوره :d
.
یه نکته ی مهم اینه که اولش اینکار واقعا سخته... مثلا ممکنه خجالت بکشی بخوای تو مترو کارت زبان بگیری دستت و همه یه جوری نیگات کنن و بگن طرف خود خرخونه :d
ولی به این چیزا اهمیت ندین... درنهایت شمایین که سود کردین ;)

خیلی خوبه.................. همه میتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم...............
اصلا" لازم نیست به نگاه ها دقت کنید............... بجاش به هدف و نتیجه کار فکر کنید.............
فقط حتما" هواس تون به خیابون و ماشین ها باشه هاااااااااااااااااااااااااااا :D

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دارم واسه تافل ميخونم پس بياي مشوق هم بشين و هر هفته از تجربياتمون به هم بگيم
موافقم;)
واسه تافل چیا رو بخونیم بهتره؟؟؟

روزي كه تاپيكو ساختم فكر نميكردم اينقدر مطالب مفيد ازش ياد بگيرم
اين پيشنهادت هم مثل بقيه پيشنهاداتت بسيار عالي بود
ای بابا.... شرمنده می کنید :sweatdrop::w27:
یه کاری می کنی هی بیام اینجا پیشنهاد ارائه بدم:w21::tooth:

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
هدف........ انگیزه............. خواستن............... تلاش.............. پ شتکار
وقتي بخواهي انگيزه اش را هم پيدا ميكني
وقتي بخواهي براي خواسته ات تلاش هم ميكني
وقتي بخواهي پشتكا هم داري
پس مي بيني مهم اينه كه واقعا بخواهي

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم;)

واسه تافل من از كتاب
tofel Grammar Work book
نوشته
phyllis L. Lim
Mary Kurtin
Laurie Wellman
شروع كردم حدود 30 صفحه ازش خوندم
2- خوشحال ميشم از پيشنهاداتت استفاده كنم هميشه گفتن يك دست صدا نداره

chemist880

عضو جدید
موافقم;)

منم هستم........... من باید آیلتس بخونم............ تقریبا" مسیرش یکی هست..........
اگه ebook هم خواستین......... ما در خدمتیم...........:D
ما منتظر پیشنهاد های جدید شما هستیم............:smile:

chemist880

عضو جدید
واسه تافل من از كتاب
tofel Grammar Work book
نوشته
phyllis L. Lim
Mary Kurtin
Laurie Wellman
شروع كردم حدود 30 صفحه ازش خوندم
2- خوشحال ميشم از پيشنهاداتت استفاده كنم هميشه گفتن يك دست صدا نداره

میخواین..........تیم از بین بردن زمان های پرت را تشکیل بدین........ عالیه:w27:

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هستم........... من باید آیلتس بخونم............ تقریبا" مسیرش یکی هست..........
اگه ebook هم خواستین......... ما در خدمتیم...........:D
ما منتظر پیشنهاد های جدید شما هستیم............:smile:
عزيز من نيكي و پرسش EBOOK داري خوب بفرست

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچي كه به درد آزمون تافل بخوره
در راه خدا هم اگه درباره معماري داري يك خبر بدين
منم با معماری موافقم ;)
منم ایمیلمو بدم؟
.
بچه ها تجربه هاتونو بیاین اینجا به اشتراک بذارین... بیاین این قضیه رو جدی بگیریم...
من خودم یکی دوبار ازین تصمیمات گرفتم و باز تنبل شدم... البته نمی خوام پالس منفی بفرستمااا.... فکر کنم گروهی بهتره :)

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مطلب قشنگم جهت افزایش روحیه :)
البته اون قسمتای احساساتی آخرش خیلی با روحیه ی من جور نیست :D ولی در کل قشنگه

.
.

تصور کنید حساب بانکی دارید که در آن هر روز صبح 86400 تومان به حساب شما واریز می گردد و شما فقط تا اخر شب فرصت دارید تا همه پول ها را خرج کنید چون اخر وقت حساب شما خود به خود خالی می شود.

در این صورت شما چه خواهید کرد ؟

البته سعی می کنید تا اخرین ریال را خرج کنید!

هر یک از ما یک چنین حساب بانکی داریم ؛ حساب بانکی زمان!
هر روز صبح در بانک زمان شما 86400 ثانیه واریز و تا پایان شب به پایان می رسد .
هیچ برگشتی در کار نیست و هیچ مقداری از این زمان به فردا اضافه نمی شود.
ارزش یک سال را دانش اموزی که مردود شده ، می داند.
ارزش یک ماه را مادری که فرزند نارس به دنیا اورده ، می داند.
ارزش یک هفته را سردبیر یک هفته نامه می داند.
ارزش یک ساعت را عاشقی که انتظار معشوق را می کشد.
ارزش یک دقیقه را شخصی که از قطار جا مانده .
ارزش یک ثانیه را ان که از تصادفی مرگبار جان به در برده ، می داند.
باور کنیدهر لحظه گنج بزرگی است !
گنجتان را اسان از دست ندهید!

به یاد داشته باشید:
زمان به خاطر هیچ کس منتظر نمی ماند!
فراموش نکنید:
دیروز به تاریخ پیوست.
فردا معما است.
و امروز هدیه است!

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با معماری موافقم ;)
منم ایمیلمو بدم؟
.
بچه ها تجربه هاتونو بیاین اینجا به اشتراک بذارین... بیاین این قضیه رو جدی بگیریم...
من خودم یکی دوبار ازین تصمیمات گرفتم و باز تنبل شدم... البته نمی خوام پالس منفی بفرستمااا.... فکر کنم گروهی بهتره :)
من حاضرم
ميخوام با درس خوندن خيلي چيزها را فراموش كنم
براي همين تا آخرش باهاتونم

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مطلب قشنگم جهت افزایش روحیه :)

پشتکار، ارزشمندترین عامل شکل دهنده کیفیت زندگی است و حتی از استعداد نیز مهمتر است.
ببین قرار نشد حق کپی رایتو رعایت نکنیااااا
.
من حاضرم
ميخوام با درس خوندن خيلي چيزها را فراموش كنم
براي همين تا آخرش باهاتونم
با درس یا بی درس چیزای بد و فراموش کن... چون تمرکز و انرژی رو از آدم می گیرن...

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها مهم اینه که ما یاد بگیریم سوار زمان بشیم و نذاریم اون ازمون سواری بگیره :D
اول باید زمانهای پرت زندگیمونو بشناسیم.... یه کم باید به رفتارامون دقت کنیم... مثلا خود من زمان پرت پای کامپیوتر زیاد دارم... گاهی بی جهت تو اینترنت وقت می گذرونم... وبگردی می کنم... تو بحثای بی فایده شرکت می کنم و هزارتاچیز دیگه... یا می شینم یه فیلمی که 3بار قبلا دیدمو دوباره می بینم...
من در مورد خودم به این نتیجه رسیدم که باید برای کارام تایم خاص مشخص کنم... مثلا الان که می شینم پای کامپیوتر تا کار خاصیو انجام بدم که تقریبا 20 دقیقه طول می کشه یه آلارم برای 20 دقیقه دیگه تنظیم می کنم تا متوجه گذشت زمان باشم (چون خاصیت کتاب و کامپیوتر اینه که زمان از دست آدم در می ره)... البته چندروز بیشتر نیست :D ولی جواب می ده... همه هم که موبایل داریم موبایلامونم آلارم داره...
باید حواسمون باشه که اگه تو یه روز یه کار کامل انجام بدیم و 5تا کار انجام نداده برامون بمونه تقریبا هیچ کاری نکردیم... بهتره برای هرکاری زمان مناسب خودشو درنظر بگیریم تا از زندگی عقب نمونیم ;)
.
فکم گرم شده :D

بالا