زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلوممممممممممممم!من هم الان رسیدم خونه.من هم خوب دادم!از بیونیک و طبیعت منبع الهام و نانو و دیجیتال سوال نیومد!زبانش رو خوب دادم و 10 تاشو نزدم.فنش آسون بود.سه تاشو نزدم.سیستم هم مثه آبه خوردن!صبح درسنامه کنکاش واسه هنرهای ساخت دو سال قبل رو خوندم و ازش 5 تا سوال اومده بود!!!!!!!!!!!!!!!اتصال سه راهی و گنبد پارتنون و ایاصوفیه و....سیستم هم دوتاشو نزدم.تو طراحی فنی گیرداده بو به ترونکو و من هم دوسوالش رو نزدم و در کل 5 تا از طراحی رو نزدم.درکل می تونم بگم اگه درصدامو بگیرم بااحتساب هیچ غلط ، به ترتیب 66 و 88و92و80 می شه و یعنی 90 درصد سوالا رو مطمئنم درس زدم و 4 یا 5 تاشو ریسکی زدم و اگه غلط باشن حدود 2.5 درصد هر کدومو کم می کنه.بزارین پاسخ نامه بیاد و درصد دقیق بگیرم.سال قبل یعنی 92 رو همشب زده بودم و درصدام 60و92و96و88 بود.خیلی روحیم بالا بود و خوب نتیجه می گیرم.
:w17: سلااام تبریک خیلی عالیه عارف تک رقمی شدی :w33: :w33: :w33: :w33: :w33: بچه ها سوالا چی یادتونه بگین

aytakin69

عضو جدید
هنوز که معلوم نیست ولی کاش زیر بیست بشم،خیلی دوس دارم برم بیونیک بخونم و این آزمون اسکیس واسم یه کابوسه.

من قبلا یه بار گفتم بازم میگم رتبت عالی میشه هم تکنو هم معماری ولی آخرش تکنولوژی میخونی....شک نکن حسم اشتبا نمیکنه....ایشالا همه نتیجه دلخواه رو بگیرن..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا