زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امروز رفتم اخرین وسایلمو خریدم...
وسایلی که میخوام ببرم سر جلسه خظ کش تی
خط کش 20 سانتی
یه گونیای 30 و 45
پرگار
شابلون دایره و مربع
راپید یک دهم تا سه دهم
ماژیک الخطاط
ماژیک s
دیگه دیگه..........مداد و پاک کن..................
ماژیک کیوکالر C3 , C7 , W4
دیگه حلقه شانسم :D
اول کم و کسراشو بگین و بعد به سوالام جواب بدین
ضخامت دیوارارو با چی بکشم؟؟؟؟
ماژیک F نبود اصلا به جاش از الخطاط استفاده کنم ایرادی نداره؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
خط کش 20 سانتی
یه گونیای 30 و 45
پرگار
شابلون دایره و مربع
راپید یک دهم تا سه دهم
ماژیک الخطاط
ماژیک s

واست آرزوی موفقیت میکنم مهندس
همینطور واسه همه دوستان
بنظرم مدادرنگی هم ببر
واسه راندوی پلان خوبه
همینطور راندوی داخلی در بعضی مواقه فقط مدادرنگی جواب میده!!

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واست آرزوی موفقیت میکنم مهندس
همینطور واسه همه دوستان
بنظرم مدادرنگی هم ببر
واسه راندوی پلان خوبه
همینطور راندوی داخلی در بعضی مواقه فقط مدادرنگی جواب میده!!
مرسی واقعا یه کم مونده یادم بره.دم شما گرم
آقا قرص آرامبشی چیزیم سراغ دارین بگین.................مخدر نباشه توهم بزنیم گنبد نما دادن نمای گنبدی بزنیم:confused:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا قرص آرامبشی چیزیم سراغ دارین بگین.................مخدر نباشه توهم بزنیم گنبد نما دادن نمای گنبدی بزنیم:confused:

انشاله که موفق باشی مهندس راستش یک قرص بود من قبلا میخوردم کلا باعث می شد انرژی ات زیاد شه و خستگی ات کم کنه و.......کلا یک پا اکس بود برا خودش،البته دایی ام تجویز کرده بود برام 5-6 سال پیش بود که می خوردم یک امار بگیر اسمش پیدا کن از این تریپ قرص ها عوارض هم نداشت ولی یکم گرون بود امار بگیر ببین می تونی پیدا کنی همچین چیزی
اگه سر درد داری یک قرص دو رنگی هستش سفید و صورتی خیلی خوبه ،یک چند تا دارو گیاهی فوق العاده هم بود ولی خب من اسم هاشون یادم نمیاد چون عمه ام دکتر دارو گیاهی بود برام می اورد و دیگه بعد فوت پدربزرگم زیاد رفت امد نداریم
کلا اگه ادم استرسی هستی یابرو عطاری یا اگه توی اشناهات متخصص مغز و اعصاب هست یک راهنمایی ازش بگیر ،راستش دایی ام اینها الان عزادارن روم نمیشه برم ازش بپرسم اسم دارو ها را توی این شرایط

MaRaL.arch

کاربر ممتاز

پراپرونولول
ضربان قلبو تنظیم میکنه و باعث ازبین رفتن استرس و ایجاد آرامش میشه
عوارضی هم نداره
فقط نیمه عمرشو نمیدونم از داروخونه بپرس ک چندساعت قبلش باید بخوری و تا کی تاثیرش باقی میمونه!

ترنج

عضو جدید
همیاش اسکیسه یا کلا آزمون ارشد؟/؟؟؟

نیدونم:redface:
ولی چون استادش شقاقیه و قبل از آزمون اسکیسه احتمالا باید واسه اسکیس باشه!
می تونی زنگ بزنی ایوانخانه آمار بگیری شاید بدونن!واسه من دقیقا همین اس ام اسی اومده بود که نوشتم.

arefeh

کاربر ممتاز
خط کش 20 سانتی
یه گونیای 30 و 45
پرگار
شابلون دایره و مربع
راپید یک دهم تا سه دهم
ماژیک الخطاط
ماژیک s
سجاد مگه دیوارهاتو الان با چی میکشی؟؟؟
من کلا دیوارهامو با قلم خط عربی 2 و 1 میکشیم....2 برای خارجی 1 برای داخلی....3 هم برای کف زمین و مقطع
به قول مارال مداد رنگی هم همرات باشه...ضرری نداره زیاد بردن وسایل و استفاده نکردن....ولی دسته بندی کن ک در صورت نیاز بری سمتش....
در مورد شابلون دایره...پارسال که وسایل رو میگشتن اجازه نمیدادن ببریم شابلون....و بیرون ساختمان شاید 300تا شابلون افتاده بود....جالا علتش چی بود واقعا نمیدونم.....
پاستل هم خوبه ببری خیلی راحته رنگ کردن راندو در عرض 5 مین....میخوام زمان بزارم اونو کار کنم....میگن ممنوع اما دو سال پیش دوستم استفاده کرد الان روزانه میخونه....
من خودمم پارسال یواشکی بردم اما استفاده نشد......پودرشو ببری نمیفهمن.....

neda...

عضو جدید
سجاد مگه دیوارهاتو الان با چی میکشی؟؟؟
من کلا دیوارهامو با قلم خط عربی 2 و 1 میکشیم....2 برای خارجی 1 برای داخلی....3 هم برای کف زمین و مقطع
به قول مارال مداد رنگی هم همرات باشه...ضرری نداره زیاد بردن وسایل و استفاده نکردن....ولی دسته بندی کن ک در صورت نیاز بری سمتش....
در مورد شابلون دایره...پارسال که وسایل رو میگشتن اجازه نمیدادن ببریم شابلون....و بیرون ساختمان شاید 300تا شابلون افتاده بود....جالا علتش چی بود واقعا نمیدونم.....
پاستل هم خوبه ببری خیلی راحته رنگ کردن راندو در عرض 5 مین....میخوام زمان بزارم اونو کار کنم....میگن ممنوع اما دو سال پیش دوستم استفاده کرد الان روزانه میخونه....
من خودمم پارسال یواشکی بردم اما استفاده نشد......پودرشو ببری نمیفهمن.....
عارفه جان این قلم چه جوریه عکسی چیزی میشه ازش بذاری؟؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
سجاااد جان اینم عکس از قلم خط عربیهام...

سجاااد جان اینم عکس از قلم خط عربیهام...

اون مارک owner خیلی بیخوده...نخرید من دیروز خریدم واقعا پشیمون شدم...ولی اون طوسی ها عالیه من از پارسال که خریدم دارمشون اما مشکیه مشکیه رنگش هم طول عمرشون فوقا لعاده.....
اینها بهترین وسیله برای پلانه....

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
پراپرونولول
عوارضی هم نداره
فقط نیمه عمرشو نمیدونم از داروخونه بپرس ک چندساعت قبلش باید بخوری و تا کی تاثیرش باقی میمونه!

مارال عزیزم پراپرانول که میگی داروی بی خطری هستش ولی این هایی که میگی را من خوردم هیچ تاثیری نداشت یکی دو فقره دارو دایی ام گفت هفته پیش اسمشون یادم نیست من هم چون کارایی که میگه گوش نمیدم فقط حالم خراب میشه میگم زنگ بزنه مامان بهش ،ازش چیزی نمیپرسم چون میدونه من ادم حرف گوش کنی نیستم،درکل این دارو اثری نداره به نظرم من خوردم ازش یکی دوماهی

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من کتاب معماری داخلی طایفه را دارم کتاب از ایده تا معماری دکتر صدیق جلد 2 اش هم دستمه یک اش هم کتابخونه داشت اگه از این دو چیزی لازم دارید بگید عکس بگیرم بزارم براتون

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
مارال عزیزم پراپرانول که میگی داروی بی خطری هستش ولی این هایی که میگی را من خوردم هیچ تاثیری نداشت یکی دو فقره دارو دایی ام گفت هفته پیش اسمشون یادم نیست من هم چون کارایی که میگه گوش نمیدم فقط حالم خراب میشه میگم زنگ بزنه مامان بهش ،ازش چیزی نمیپرسم چون میدونه من ادم حرف گوش کنی نیستم،درکل این دارو اثری نداره به نظرم من خوردم ازش یکی دوماهی

عزیزممممممممم
تو بدنت ب دارو مقاوم شده!!!:biggrin: اینقد داروهای جورواجور نخور خووووووو:mad:

راستش من تاحالا از چندنفر-پزشک-داروساز و ...-پرسیدم همشون اینو معرفی کردن
اما خودم تاحالا استفاده نکردم
آیت الکرسی بهتر جواب میده واسه من...

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزممممممممم

مارال من دایی ام متخصص مغز اعصاب خدایش توی کارش هم فوق العاده است واسه انتخاب دارو ها برای ما هم خیلی حساس هستش اون هم این بهم داد ولی من میگم تاثیر نداره داروهای قوی هست که یکم عوارض داره ولی هر چی اصرار کردم نمی گفت اسمشون به من

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزممممممممم

مارال من دایی ام متخصص مغز اعصاب خدایش توی کارش هم فوق العاده است واسه انتخاب دارو ها برای ما هم خیلی حساس هستش اون هم این بهم داد ولی من میگم تاثیر نداره داروهای قوی هست که یکم عوارض داره ولی هر چی اصرار کردم نمی گفت اسمشون به من
سلام.اینجا چه خبره؟اسم اینجا باید میشد از اسکیس تاپزشکی!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin:خانم هزینه ویزیت یادت نره.راستی مارال جان اخرشم جواب منو ندادی خطوط مارکر منظورت کدوم خط بوددد؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!:eek:

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
پراپرونولول
عوارضی هم نداره

سلام نه ضربان قلب تنظیم نمیکنه ضربان پایین میاره و برای کسانی که فشارشون مث من همیشه پایینه خیلی خیلی خیلی خطرناکه و ممکنه منجر به مرگ بشه من سر جلسه کنکور این قرص خوردم انقد بی حالم کرده بود اصلا حس نمیکردم سرجلسه ام درام چیکار میکنم دستام به زحمت تکون میدادم کسل بودم همون بهتر که با استرس برین سرجلسه 10 دقیقه که از شروع جلسه بگذره همه چی براتون عادی میشه نگران نباشین

shematik

عضو جدید
بچه ها من کتاب معماری داخلی طایفه را دارم کتاب از ایده تا معماری دکتر صدیق جلد 2 اش هم دستمه یک اش هم کتابخونه داشت اگه از این دو چیزی لازم دارید بگید عکس بگیرم بزارم براتون

ممنون میشم چند تا عکس از کتاب ایده تا معماری رو بذاری عزیزم:w30::w27::gol:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
طرفای ولیعصر و میدان منیره میشه وسایل معماری تهیه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

samsungs3

عضو جدید
آقا معلوم نشد کارتهای ورورد به جلسه کی میاد ؟؟؟؟ تو سایت که چیزی نیست

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون میشم چند تا عکس از کتاب ایده تا معماری رو بذاری عزیزم:w30::w27::gol:

باشه به روی چشمولی موضوع چیزی مد نظرت هست یا ایتم خاصی بگردم از اونا بیابم ،اخه خودم همهرا نگاه نکردم گویا موضوع موضوع هستش و از طرفی اول هاش هم فکنم تحلیل سایت و انالیز و این حرفا را داشته باشه ،اگه چیزی مد نظر نداری تا خودم همین جوری بگیرم یک سری برات بزارم

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بروبکس یکم کار بزارید ببینیم چه میکنیدمشاهده پیوست 212217

مهندس پویان حدس میکنم کارای الانت از این هایی که گذاشتی خیلی بهتر باشه البته حسم این میگه واقعیت را نمی دونم فقط یک چیزی درباره این کارایی که گذاشتی می دونی از نظر من هر چی هم که خودت کارت را تر و تمیز کار کنی و شیک و مجلسی با این سبک به دل نمیشینه نمی دونم چرا ،امییدوارم از حرفم ناراحت نشده باشی راستش بخوای قصد ناراحت کردنت نداشتم چون من خودم هم کارم خوب نیست فقط خواستم قبل امتحان یک فکر اساسی برا کار سر جلسه کنی
موفق باشی
و حالا
این هم یک عکس از رقیب های حذف شده ات
DSC00002.jpg

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره ساله قبلهم همینطور بود.
چه خبر سجی؟ کار می کنی؟!
سلام عارف راستش این چن روز آخر رسما هیچکاری نکردم و به نفع رقبا شد:( من امیدی ندارم ایشالا شماها موفق بشین

بروبکس یکم کار بزارید ببینیم چه میکنیدمشاهده پیوست 212217
کارت خیلی خوب شده پویان مطمئنم موفق میشی.........امیدوارم مبانی نظریت هم خوب باشه که حرف اول رو همون میزنه..................

shematik

عضو جدید
باشه به روی چشمولی موضوع چیزی مد نظرت هست یا ایتم خاصی بگردم از اونا بیابم ،اخه خودم همهرا نگاه نکردم گویا موضوع موضوع هستش و از طرفی اول هاش هم فکنم تحلیل سایت و انالیز و این حرفا را داشته باشه ،اگه چیزی مد نظر نداری تا خودم همین جوری بگیرم یک سری برات بزارم

مرسی عزیزم
کتاب انالیز و تحلیل سایت رو قبلا خوندم البته گرافیک و تحلیل بود;)
کتاب ایده رو ندیدم ببینم چه طوریه:D
هرکدوم که خودت بذاری لطف کردی:w30:

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عارف راستش این چن روز آخر رسما هیچکاری نکردم و به نفع رقبا شد:( من امیدی ندارم ایشالا شماها موفق بشین

..............

من و دوستام هم همینطوریم.از وقتی گفتن 28 ام خرداده ، خیلی ها مون تنبل شدیم!من خودم روزی 3 یا 4 ساعت کار می کنم.نمی خواهم خودمو به زحمت بندازم و با آرامش سر امتحان برم.
کار تو هم خیلی خوبه و می تونه به رتبه برتر تبدیل بشه.

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشتم اینو تو سنجش می خوندم که دیدم نوشته شاسی 35 در 50 بیارین.
================================

2-1- وسايلي كه نياز است داوطلبان به همراه داشته باشند:
(1) داوطلبان رشته برنامه ريزي شهري، منطقه‌اي، مديريت شهري(كد1350) و طراحي شهري (كد 1351) لازم است مداد و روان‌نويس مشكي، پاك‌كن، مداد تراش و يك تخته شاسي كه كاغذ A3 به راحتي روي آن قرار گيرد را به همراه داشته باشند و از آوردن هرگونه ابزار بيان ترسيمي ديگر اكيداً خوداري نمايند. (2) داوطلبان مجموعه رشته‌ معماري (كد 1352) مجاز هستند كليه لوازم طراحي و راندو و يك تخته شاسي مناسب به ابعاد50×35 را همراه داشته باشند.
====================================

اگه این طوری باشه یعنی a2 می دن دیگه ؟آره؟
اگه مثله ساله قبل 3 تا a2 بدن و وقتش هم 3:30 می شه آره ؟

pguzahra68

عضو جدید
من و دوستام هم همینطوریم.از وقتی گفتن 28 ام خرداده ، خیلی ها مون تنبل شدیم!من خودم روزی 3 یا 4 ساعت کار می کنم.نمی خواهم خودمو به زحمت بندازم و با آرامش سر امتحان برم.
کار تو هم خیلی خوبه و می تونه به رتبه برتر تبدیل بشه.
بچه ها من از فردا می خوام تمرین اسکیسو شروع کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اینو واسه روحیه دهیتون نوشتم که رقیبایی مثه منم دارین پارسال سه هزار شدم وقتی رسیدم تهران یادم اومد همه وسایل طراحیمو جا گذاشتم یه دو مداد ماژیک خط کش پاکن نداشتم غرورمم اجازه نداد از کسی بگیرم که بم بخندن خلاصه اسکیس هشت درصد شدم امسالم دو هزارو نه شدم و تا الان مدادی دس نگرفتم که چیزی تمرین کنم امیدوارم اگه امسال خودم جا بمونم وسایلم جا نمونه ها هاها خوشحال باشید اراده داشته باشید و موفق باشید واسه منم دعا کنین که شیطون گولم بزنه واسه کنکور بهمن بخونم احتمالاا عروسیمم بهمن باشه عقدم هم پارسال یه هفته قبل اسکیس بود حالا فک کنم عروسیم میشه یه هفته بعد کنکور اگه خدا بخواد شاد باشیم و ایشالا اون جاهایی که می خواین قبول شین

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داشتم اینو تو سنجش می خوندم که دیدم نوشته شاسی 35 در 50 بیارین.

2-1- وسايلي كه نياز است داوطلبان به همراه داشته باشند:
(1) داوطلبان رشته برنامه ريزي شهري، منطقه‌اي، مديريت شهري(كد1350) و طراحي شهري (كد 1351) لازم است مداد و روان‌نويس مشكي، پاك‌كن، مداد تراش و يك تخته شاسي كه كاغذ A3 به راحتي روي آن قرار گيرد را به همراه داشته باشند و از آوردن هرگونه ابزار بيان ترسيمي ديگر اكيداً خوداري نمايند. (2) داوطلبان مجموعه رشته‌ معماري (كد 1352) مجاز هستند كليه لوازم طراحي و راندو و يك تخته شاسي مناسب به ابعاد50×35 را همراه داشته باشند.
====================================

اگه این طوری باشه یعنی a2 می دن دیگه ؟آره؟
اگه مثله ساله قبل 3 تا a2 بدن و وقتش هم 3:30 می شه آره ؟
زمانش فک کنم 4 باشه ....دقیقیادم نیست صبح 8 شروع شد یا 8.30 اما میدونم که 12 جمع کردن ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا