روش فعال سازی ایمیل در گوشی ان8

fardaneh

عضو جدید
لطفا بم بگیدتنظیمات ایمیل رو گوشی ان ۸ ؟ من هرکاری میکنم نمیتونم ایمیلم و تو گوشیم چک کنم پیشاپیش از جوابتون تشکر فراوان دارم.

fardaneh

عضو جدید
جالبه به قران از ۴ نصفه شب دارم هی این ومیخوام که بم ج بدین در مورد فعال سازی ایمیل در گوشی ان ۸ اما فقط دارین چرخم میزنین بابا دمتون گرم با این ج دادنتون نخواستیم .

مسعود فهیمی

عضو جدید
دوستان عزیز سلام نوکیا فعلا از ایمیل yahoo معمولی پشتیبانی نمی کنه و برای استفاده از ایمیل yahoo باید ایمیل تون رو به yahoo plus ارتقاع بدین که اونم 19 دلار هزینه داره ولی جهت استفاده از gmail بعد از این که eroor server داد بصورت دستی mail : pass: username : همون ایمیل خودتون رو بنویسین domin : رو هم m.google.com بزنید و ذخیره کنین به این روش ایمیا گوگل رو میتونین استفاده کنین من اینو تو سرچ پیدا کردم

sartak

عضو جدید
نحوه فعال کردن ایمیل در گوشی ان ۸ یا همان پروکسی آن را لطف کنید جواب دهید متشکرم

aralan

عضو جدید
باسلام
به قسمت تنظیمات ایمیل رفته و در Incoming mail server عبارت (nokia-free.imap.mail.yahoo.com ) رو تایپ کنید. و به قسمت outcoming mail server عبارت (nokia-free.smtp.mail.yahoo.com ) رو تایپ کنید. به قسمت های my email address و user name هم آی دی و پسورد خودتون رو بزنین انشالله که حل میشه.

بالا